Istanbul Akvaryum Hangi Semtte?(EN iyi 5 ipucu)

  • İstanbul Akvaryum : Dünyanın En Büyük Tematik Akvaryumu İstanbul Florya’da yer alan İstanbul Akvaryum, Dünyanın en büyük tematik akvaryum ünvanına sahip. Florya’da yer alan akvaryum hakkında detaylı bilgiler ile ziyaret ve ulaşım bilgilerine yazımızda yer verdik.

Florya Akvaryum giriş ücreti ne kadar?

FLORYA İSTANBUL AKVARYUM GÜNCEL GİRİŞ BİLET ÜCRETİ NEDİR? İstanbul Akvaryum ‘a güncel giriş ücretleri yetişkinler için 119 TL, 2-12 yaş çocuklar için 89 TL ‘dir.

Istanbul Akvaryum giriş ücreti ne kadar?

Akvaryum giriş ücreti yetişkin 119 TL, 2-12 yaş ve öğretmen, gazi, engelli ve 65 yaş üstüne 89 TL bilet fiyatı bulunuyor.Ziyaretçilerin maske takması zorunlu.Güncel bilet fiyatlarını ve online bilet almak için şu adresi kullanabilirsiniz.

İstanbul’un en büyük akvaryumu nerede?

İstanbul Akvaryum İstanbul Akvaryum Florya sahilinde bulunuyor ve dünyanın en büyük tematik akvaryumu olarak biliniyor. İçerisinde Karadeniz’den Pasifik’e kadar uzanan toplam 16 tame ve 1 yağmur ormanı bulunan İstanbul Akvaryum kesinlikle her çocuğun görmesi gereken bir yer.

Akvaryum giriş ücreti ne kadar 2021?

İstanbul Akvaryum 2021 güncel giriş fiyatı yetişkinler için 100TL, internet üzerinden alırsanız çok daha ucuza geliyor ve 70 TL. 2 yaş ve üzeri çocuklar ve öğrenciler için normalde 70 TL olan bilet fiyatları, internetten alırsanız 50 TL’ye geliyor. 0-2 yaş çocuklar için ücret alınmıyor.

You might be interested:  Spor Istanbul Genel Müdürü Kim Oldu?(Doğru cevap)

Florya Akvaryum ne kadar sürede gezilir?

Sadece akvaryum gezisi ortalama 1,5-2 saatinizi alacaktır.

Florya Akvaryum ne kadar büyük?

Florya ‘da bulunan İstanbul Akvaryum, 100 Dönüm arazi içerisinde 15 bin canlı, 1.2 kilometrelik gezi güzergahı ve 16 temasıyla kaşiflerin ziyaretini bekliyor!

Florya Akvaryum da hangi hayvanlar var?

KATEGORİLER

  • GENTOO PENGUENLERİ
  • KAPİBARA.
  • AKDENİZ MÜRENİ
  • GİTAR KÖPEK BALIĞI.
  • BALON BALIĞI.
  • Banggai Kardinal Balığı
  • Benekli Bahçe Müreni.
  • İnek Burunlu Vatoz.

Florya Akvaryum Öğretmenler Gününde ücretsiz mi?

Öğretmenlerin sadece öğretmen kartını göstermesi yeterli! Öğretmenler, farklı dünyaların kapılarını kendilerine ücretsiz olarak açan İstanbul Akvaryum ‘u sadece öğretmen kartlarını göstererek ziyaret edebilecek.

Türkiye’nin en büyük akvaryumu nerede?

Türkiye ‘ nin en büyük akvaryumu.: Aqua Vega Akvaryum, Ankara, Türkiye – Tripadvisor.

İstanbul Akvaryum hangi Avm’de?

Aqua Florya Avm deniz manzaralı cafe ve restoranları ile çok ziyaretçi çekiyor, aynı zamanda dünyanın en büyük tematik akvaryumu olan İstanbul Akvaryum ‘u bünyesinde bulunduruyor.

Dünyanın en büyük akvaryumu nerede?

Amerika’nın Atlanta şehrindeki Georgia Akvaryumu, 30 milyon litreden fazla su alması ve içerisinde barındırdığı 125 bin balık ve deniz canlısıyla beraber dünyanın en büyük akvaryumu.

Aqua Florya Akvaryum hangi günler açık?

AQUA FLORYA ALIŞVERİŞ VE YAŞAM MERKEZİ Büyüleyici manzarası ve size kendinizi özel hissettirecek atmosferi ile haftanın 7 günü saat 10:00 – 22:00 saatleri arasında ziyaret edebilirsiniz.

Florya Akvaryum saat kaca kadar acik?

İstanbul Akvaryum, hafta içi her gün saat 10:00 ile saat 19:00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Miniatürk giriş ücreti ne kadar?

Tam bilet ücreti: 7,5 TL. İndirimli: Öğrenci, Öğretmen, Polis ve Askeri Personel giriş bilet ücreti: 3 TL. Yabancı (turist) ziyaretçi giriş bilet ücreti: 15 TL.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *