Istanbul Afyon Nasıl Gidilir?(Doğru cevap)

  • İstanbul’dan Afyon’a Nasıl Gidilir? İstanbul’dan Afyon’a karayolu ile yol tarifi verecek olursam. Aslında temel olarak olarak iki seçeneğiniz var. Eğer ben en hızlı şekilde giderim para önemli değil diyorsanız Osmangazi Köprüsü ve Bursa üzerinden geçerek Kütahya ve Afyon’a ulaşabilirsiniz.

Istanbuldan Afyon’a giderken hangi şehirlerden geçilir?

İstanbul’dan Afyon’a gelmek isteyenler ise Anadolu ve Avrupa yakalarından yola çıkarak İstanbul – İzmit otoyolundan ilerleyecekler. Sonrasında Adapazarı – Bilecik, Afyon – Kütahya yollarını takip edecekler. Otobüsle gelmek isteyenler Metro, Kamil Koç gibi firmaların seferlerinden yararlanarak şehre gelirler.

Afyon Istanbul neyle gidilir?

İstanbul şehir merkezinden Afyon ‘a özel araçlarla yolculuk yapmak isteyen gezginler; Bursa Eskişehir yolu, D200, E80 ve D665 karayolları üzerinden ulaşım sağlayabilmektedir. Bu yolculuk yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir.

Afyon istanbul arası kaç saat sürer?

İstanbul Afyon otobüs yolculuğu kalkış noktasına, güzergâha, mola sayısına ve süresine göre farklılık göstermektedir. Kamil Koç İstanbul Afyon otobüs seferleri 5 saat 30 dakika ile 8 saat 45 dakika arasında sürmektedir.

Afyon istanbul arası kaç km otobüs?

İstanbul – Afyonkarahisar arası karayolu ile 456 km ‘dir.

You might be interested:  Istanbul Üniversitesi Adalet Bölümü Nerede?(En iyi çözüm)

İstanbul Manisaya giderken hangi illerden geçilir?

Manisa’ya Özel Araç ile Ulaşım İstanbul üzerinden ise yolculuk yaklaşık olarak 5 saat sürmektedir. O – 5 üzerinden yolculuğun mesafesi ortalama 436 km olup, Gebze ve Bursa’dan geçilmektedir.

Istanbuldan antalyaya hangi yoldan gidilir?

İstanbul ile Antalya arası uzaklık yaklaşık olarak 696 kilometredir. Yolculuğa başladıktan sonra Gebze, Yalova, Bursa, Bilecik, Kütahya, Afyonkarahisar ve Isparta yol güzergahını takip etmeleri gerekmektedir. Sonrasında ise Isparta’dan Burdur’a geçiş yapılarak, oradan Antalya ‘nın Aksu ilçesine giriş yapılır.

Isparta’ya giderken hangi şehirlerden geçilir?

Isparta ‘ya özel araçla ulaşım: Isparta ‘ya İstanbul’dan özel araçla ulaşım için Bursa, Bozüyük, Afyonkarahisar, Keçiborlu rotasını takip etmek; Ankara’dan ulaşım için ise Polatlı, Sivrihisar, Bolvadin güzergahını kullanmak gerekiyor.

Afyon İstanbul biletleri ne kadar?

En ucuz Afyon – İstanbul otobüs bileti 140,00 TL’dir.

Afyon İstanbul arası hızlı tren kaç saat?

Afyonkarahisar ‘ı yüksek hızlı trenle İstanbul ‘a, Ankara’ya ve İzmir’e bağladığımız bu önemli projemiz sayesinde 824 kilometrelik mesafenin seyahat süresini 14 saatten 3.5 saate indireceğiz.

Afyon Denizli arası kaç saat otobüsle?

Afyon – Denizli arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 3 saat 13 dakika sürmektedir.

Afyon İstanbul arası ne kadar?

Afyon – İstanbul arası D650 yol güzergahı üzerinden 424 km’dir.

Afyon hangi bölgede yer alır?

Afyonkarahisar, Ege Bölgesi ‘nin iç Ege bölümünde yer alan bir ildir.

Antalya İstanbul arası otobüs ile kaç saat?

İstanbul Antalya Otobüs Yolculuğu Kaç Saat Sürüyor? İstanbul Antalya otobüs yolculuğu süresi sefer saati, durak sayısı ve sefer başlangıç noktası doğrultusunda 10 ila 13 saat arasında değişebilir.

İstanbul antalya yol güzergahı kaç km?

İSTANBUL, ANTALYA arası 718 km ‘lik bu mesafeyi; 90 km ortalama hız ile yaklaşık olarak 7 saat 58 dakikada gidebilirsiniz. İSTANBUL – ANTALYA arasındaki 718 kilometre olan bu uzaklığı, 100 kilometrede 6 litre yakıt tüketen bir araç ile yaklaşık olarak 43.08 litre yakıt harcayarak gidebilirsiniz.

You might be interested:  Ankara Anadolu Ajansı Nerede?(Çözüm bulundu)

İstanbul izmir arası kaç saat kaç kilometre?

Otoyol sayesinde İstanbul – İzmir arası 8 saat süren yolculuk 3,5 saate düşecek. İstanbul – İzmir arasındaki mevcut yol yaklaşık 515 kilometre. Otoyolla iki kent arası 426 kilometreye düşmüş olacak. Böylece İstanbul ile İzmir arasındaki 8.5 saatlik seyahat süresinin 3,5 saate düşeceği hesaplanıyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *