Istanbul 3 Havalimanına Nasıl Gidilir?(Çözülmüş)

  • Dünya’nın en büyük, İstanbul’un 3. havalimanı olan İstanbul yeni havalimanına otobüs, metro ve özel araçlar ile nasıl gidilir? En hızlı ve kısa yol hangisi? İstanbul Yeni Havalimanı’na ulaşım rehberini düzenledik. İstanbul Yeni Havalimanı’na metro, otobüs ve hızlı tren seferleri yapılacak.

3 havalimanına metro gidiyor mu?

Yeni Havalimanı -Gayrettepe Metro Hattı’nda son durum! Gayrettepe – Yeni Havalimanı Metro Hattı’nda çalışmalar hız kesmeden sürüyor. 3. Havalimanını şehir merkezine bağlayacak olan metro hattının ilk etabının 2019 yılında, ikinci etabnın ise 2021 yılında açılması planlanıyor.

İstanbul Havalimanı Halkali nasil gidilir?

HALKALI ‘DAN İSTANBUL HAVALİMANI ‘NA NASIL GİDİLİR? HOW TO GO TO ISTANBUL NEW AIRPORT FROM HALKALI

  1. Seçenek olarak Halkalıdan İstanabul Yeni Havalimanına gitmek için Havaist Otobüslerini kullanabilirsiniz.
  2. seçenek olarak da İETT H-3 Havalimanı Otobüsünü kullanabilirsiniz.

Istanbul yeni havalimanına hangi otobüs gider?

İstanbul Havalimanına ulaşım İETT otobüsleri ile sağlanabilir. İETT’nin H-1, H-2, H-3, H-6, H-8 ve H-9 numaralı hatları ile yeni havalimanına ulaşılabilir.

Istanbul otogardan havalimanına nasıl gidilir?

Esenler Otogarı’ndan İstanbul Havalimanı ‘na gitmenin en kolay yolu HAVAİST otobüsleri. Esenler (Bayrampaşa) Otogarı’ndan kalkan HAVAİST otobüslerine binerek hızlı ve konforlu bir şekilde İstanbul Havaalanı’na ulaşabilirsiniz.

You might be interested:  Alanya Kalesi Hangi Bölgededir?

Üçüncü hava alanı nerede?

İstanbul’un 3. Havalimanı yani İstanbul Yeni Havalimanı, Avrupa yakasında Karadeniz kıyısındaki bölgede olacaktır. Havaalanı Tayakadın ve Akpınar köyleri arasında 76.5 KM2 alana inşa edilmektedir. 3. Havalimanı Çatalca, Göktürk Arnavutköy kavşağında ve Terkos Gölü’ne yakın bir alanda inşa edilmektedir.

Yeni Havalimanı Yenikapı kaç dakika?

İstanbul Yeni Havalimanı Yenikapı ‘ya yaklaşık 50 km mesafede. İstanbul 3. Havalimanı ‘ndan Yenikapı ‘ya taksiyle gitmek isterseniz taksi ücreti yaklaşık 120 lira civarında tutar. Ve bu yolculuk yaklaşık 40 dk sürer.

Istanbul Yeni havalimanından Esenler otogarına nasıl gidilir?

İstanbul Havalimanı ‘ndan Esenler ‘e gitmek için HAVAİST otobüslerini kullanabilirsiniz. İstanbul Havalimanı ‘ndan Esenler Otogarı’na giden HAVAİST otobüsüne binip Otogar ‘da inmelisiniz. Ardından Otogar ‘dan M1B metro hattına binerek Esenler ‘de gitmek istediğinizi yere gidebilirsiniz.

H9 nereden kalkıyor?

H-9 (İETT) H-9 otobüs hattının ilk durağı Cevizlibağ olup son durağı İstanbul Havalimanı Garaj durağıdır. H-9 (Cevizlibağ‎→İstanbul Havalimanı Garaj), hafta içi çalışıyor.

HAVAİST şirinevlerde nereden kalkıyor?

Şirinevler HAVAİST durağı, Şirinevler Metrobüs Durağı’nın ve Ataköy Metro İstasyonu’nun Şirinevler Meydanı tarafındaki çıkışında ” Şirinevler ” İETT Durağında bulunmaktadır.

İstanbul Havalimanı istanbul seyahat nereden kalkıyor?

İstanbul Seyahat Otobüsleri, İstanbul Havalimanı ‘nda gelen yolcu katının bir alt katında, asansörle -2. katta bulunan otobüs peronlarından kalkıyor.

Havaş nereden kalkıyor istanbul?

Otobüsler beyaz renkli olup, Sabiha Gökçen Havalimanı hareket noktası terminal binası gelen katı çıkışı karşısındadır. Otobüsler, Taksimden Taksim Divan oteli karşısında, Abdulhakhamit caddesinde Point Otel önünden, Kadıköy’den de rıhtım İETT durakları önünden hareket etmektedirler.

Üsküdar İstanbul Havalimanı nasıl gidilir?

İstanbul Havalimanı metrosu hizmete girdikten sonra Üsküdar ‘dan İstanbul Havalimanı ‘na metro ile gitmek için önce metrobüsle Zincirlikuyu’ya (Gayrettepe) gidip, ardından M11: Gayrettepe- İstanbul Havalimanı metro hattına aktarma yaparak İstanbul Havalimanı ‘na metro ile gidebileceksiniz.

You might be interested:  Antalya Şehir Hastanesi Nerede?(Çözülmüş)

Esenler Otogar Yeni Havalimanı kaç saat?

İstanbul Havalimanı Esenler Otogarı arası kaç km? İstanbul Havalimanı Esenler (Bayrampaşa) Otogarı ‘na yaklaşık 35 -40km mesafede. İstanbul Havalimanı ‘ndan Esenler (Bayrampaşa) Otogarı ‘na taksi ile kaç dakikada giderim? İstanbul Havalimanı ‘ndan Esenler Otogarı ‘na taksi yle yaklaşık 35-40 dk’da gidilebilir.

Esenyurt 3 havalimanı nasıl gidilir?

TAKSİ ile. İstanbul Havalimanı Esenyurt ‘a yaklaşık 45-50 km mesafede. Esenyurt ‘tan İstanbul Havalimanı ‘na taksi yle gitmek isterseniz 3. havalimanı taksi ücreti yaklaşık 140-150 lira civarında tutar. Ve bu yolculuk yaklaşık 50-55 dk sürer.

Istanbul havalimanı Alibeyköy Otogar arası kaç km?

İstanbul Havalimanı Alibeyköy Otogarı’na yaklaşık 35 km mesafede.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *