Isparta Dan Antalya Havaalanına Nasıl Gidilir?(Çözüm bulundu)

Antalya otobüs terminalinden havaalanına nasıl gidilir?

Şehir iç ulaşımda en sık kullanılan ulaşım aracı olan belediye otobüsleriyle Antalya Otogarı’ndan Antalya Havalimanı’na gitmek oldukça kolay. Otogardan kalkan 600 numaralı belediye otobüsleriyle Antalya Havalimanı’na gitmek ortalama 55 – 60 dakika sürüyor.

Isparta Havaalanına nasıl gidilir?

Isparta Havalimanı’na Isparta şehir merkezi ve Burdur illerinden havalimanı servisleri S.S 52 Nolu Gülkent Otobüsçüler ve Servisçiler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi tarafından ulaşım sağlanmaktadır. Şehir merkezinden Süleyman Demirel Havalimanı’na ulaşım süresi yaklaşık 40-45 dakika sürmektedir.

Isparta Antalya otobüs bileti ne kadar?

En ucuz Isparta – Antalya otobüs bileti 44,00 TL’dir.

Antalya havaalanindan otogara nasil gidilir?

ANTALYA HAVALİMANI’NDAN ANTALYA OTOGAR ‘INA OTOBÜS İLE NASIL GİDİLİR? Havaş servislerinden yararlanarak Antalya otogarına geçebilirsiniz ya da 600 numaralı otobüse binerek Antalya otogarına ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. 600 numaralı otobüs hattında çift tarife geçmektedir.

Antalya Havaş nereden kalkıyor?

HAVAŞ ( Havaş ) HAVAŞ otobüs hattının ilk durağı 10023 – Migros olup son durağı Antalya H.Limanı ✈️ ( Havaş ) durağıdır. HAVAŞ ( Antalya Havalimanı (Ayt) ✈), her gün çalışıyor.

Antalya Havalimanına hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Antalya havaalanı yakınından geçiyor: CV14, KC06, KC34, KL08, UC11, VC56.

You might be interested:  Saklıkent Fethiye Nasıl Gidilir?(Mükemmel cevap)

Isparta havalimanından Isparta’ya Nasıl Gidilir?

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı şehir merkezine 35 kilometre mesafede bulunmaktadır. Havalimanından şehir merkezine ulaşımlar taksi ve S.S. 52 no’lu Gülkent Otobüsçüler ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi tarafından işletilen otobüsler ile sağlanmaktadır.

Isparta Süleyman Demirel Havalimani hangi ilçede?

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı (IATA: ISE, ICAO: LTFC) 1997 yılında hizmete girmiştir. Isparta il merkez ile Keçiborlu, ilçe merkezi ortasındadır. Isparta Süleyman Demirel Havalimanı toplam 5400 m²’lik iç ve dış hat ortak kullanımlı 600.000 yolcu / yıl kapasiteli terminali mevcuttur.

Isparta’ya uçak var mı?

İstanbul – Isparta rotasında uçuşu bulunan en popüler 3 havayolu şirketi: Türk Hava Yolları, Pegasus ve AnadoluJet.

Antalya Kaş otobüs bileti ne kadar?

Antalya Kaş otobüs bileti ne kadar? En ucuz bilet fiyatı 30 TL’dir.

Izmir Isparta otobüs bileti ne kadar?

En ucuz İzmir – Isparta otobüs bileti 110,00 TL’dir.

Antalya Otogar Havalimanı arası kaç dakika?

Antalya Havalimanı Otogar arası yaklaşık yolculuk süresi: Antalya Havaalanı ile Otogar arası 600 numaralı otobüs ile yaklaşık 50 – 60 dakika sürmektedir.

Antalya Havaş otogara gider mi?

Antalya Havalimanı’ndan Şehir Merkezine, Kepez Belediyesi’ne, 5M Migros’a (Migros AVM), Akdeniz Üniversitesine, Otogar’a gitmek için Havaş Havaalanı Otobüslerinden kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

Antalya Otogar kemer arası kaç km?

Antalya Kemer arası 48 kilometredir. Antalya ‘dan Kemer ‘e ulaşım için harcanan ortala süre otomobil ile yaklaşık 50 dakikadır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *