Ibni Sina Hastanesi Ankara Nerede?(Mükemmel cevap)

 • Ankara şehrinde Altındağ ilçesinde bulunan Ankara Tıp – İbni Sina Hastanesi nerede ve nasıl gidilir öğrenebilir, yol tarifi alabilirsiniz. 0 (312) 310 33 33 numaralı telefondan Ankara Tıp – İbni Sina Hastanesi ile iletişime geçebilir, güncel fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Ankara Tıp – İbni Sina Hastanesi Yorumlar (0 Değerlendirme)

Ibni Sina Hastanesi Ankara hangi semtinde?

İbni Sina Hastanesi 39.932384 enlem ve 32.859722 boylamda yer almaktadır. Semt /Mahalle olarak Hacettepe Mh. ve Altındağ ilçesine bağlıdır. İbni Sina Hastanesi haritası Ankara ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. İbni Sina Hastanesi posta kodu 06230.

Ankara Ibni Sina Hastanesi nasil gidilir?

Ankara bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden İbni Sina Hastanesi adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 1. Otobüs: 185-7, 194, 278, 351, 377, 381, 437, 441, 530-5.
 2. Metro: M1-M2-M3.

Ibni Sina Hastanesi hasta kabul ediyor mu?

Yenilenen İbni Sina Hastanesi Merkez Laboratuarımız Türkiye’nin en büyük monoblok laboratuarı olup 24 saat hizmet vermektedir, preanalitik otomasyon sistemiyle de yılda yaklaşık 6 milyon test yapılabilmektedir. Yılda ortalama 400000 poliklinik hastası 30000 acil hasta kabul edilmekte ve 15.000 ameliyat yapılmaktadır.

You might be interested:  Istanbul Ilk Hangi Padişah Döneminde Kuşatıldı?

Ankara Ibni Sina Hastanesi hangi bölümler var?

Dahili Tıp Bölümleri (Öğretim Üyelerimiz ve Akademik Personel)

 • Acil Tıp Anabilim Dalı
 • Adli Tıp Anabilim Dalı
 • Aile Hekimliği Anabilim Dalı
 • Çocuk Acil Bilim Dalı
 • Çocuk Endokrinolojisi Bilim Dalı
 • Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Bilim Dalı
 • Çocuk Gastroenteroloji Bilim Dalı
 • Çocuk Genetik Hastalıkları Bilim Dalı

Ibni Sina Hastanesi ne zaman kuruldu?

Üniversitemiz Tıp Fakültesi İbni Sina Araştırma ve Uygulama Hastanesi 16 katlı 4 bloklu olup 1286 yatakla Sıhhiye Kampüsü içinde 13 Mart 1985 tarihinde 22 klinikle faaliyete geçmiştir.

Ankara’da kaç tane devlet hastanesi var?

Ankara şehir merkezi ve ilçelerde faaliyet gösteren 20 adet Devlet Hastanesi listelenmiştir. Ankara ilinde toplam 215 farklı sağlık kurumu hizmet sunmaktadır.

Ibni Sina Hastanesinden nasıl randevu alınır?

Randevu Almak İçin; Sisteme giriş yaptıktan sonra “ Randevu Al” seçeneğini tıklayıp randevu almak istediğiniz bölüm, poliklinik, tarih ve saati seçip alttaki “ Randevu Al” butonu ile randevunuzu tamamlaya bilirsiniz.

Ibni Sina Hastanesi Başhekimi kim?

Prof. Dr. Atilla ARAL ( İbni Sina Hastanesi Başhekimi )

Ankara Üniversitesi Hastanesi hangi ilçede?

ankara üniversitesi tıp fakültesi 39.933128 enlem ve 32.882915 boylamda yer almaktadır. Semt/Mahalle olarak Hacettepe Mh. ve Altındağ ilçesine bağlıdır. ankara üniversitesi tıp fakültesi haritası Ankara ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. ankara üniversitesi tıp fakültesi posta kodu 06100.

Ibni Sina Kardiyoloji kacinci kat?

İbni Sina Hastanesi’nde 2 kardiyoloji polikliniği, Cebeci Kalp Merkezi’nde ise 2 kardiyoloji polikliniği ve kalp pili-kalıcı defibrilatör (kalp pitmi düzenleyici) takılan hastaların takip edildiği bir pil kontrol polikliniği bulunmakta ve ayaktan hastalara hizmet verilmektedir.

Ibni Sina Hastanesi hangi üniversiteye bağlı?

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri – Ankara Üniversitesi. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri bünyesinde İbni Sina ve Cebeci olmak üzere iki ayrı yerleşkede sağlık hizmeti sunulmaktadır.

You might be interested:  Istanbul Maltepe Semt Pazarı Nerede?(Çözüm bulundu)

Ibni Sina Üniversitesi nerede?

24 Haziran 2019 tarih ve 1157 sayılı Cumhurbaşkanı kararıyla Özbekistan’ın Buhara şehrinde, üniversitemize bağlı İbni Sina Tıp Fakültesi kuruldu. Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof.

Doç Dr Gökmen Kahiloğulları kimdir?

Doç. Dr. Gökmen Kahiloğulları Beyin ve Sinir Cerrahisi uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Cerrah olmak için kaç yıl okumak gerekir?

En az 6 yıldır. Beyin Cerrahı olmak isteyen bir kişi 12 yıl zorunlu eğitim, 6 yıl Tıp Fakültesi, 6 yıl Beyin cerrahisi uzmanlığı eğitimi alacaktır. Toplamda 24 yıl sonunda bir Cerrah olabilecektir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *