Haziranda Bodrum Nasıl Olur?(Çözüm bulundu)

Ege Bölgesi’nin en güzel tatil yerlerinden bir tanesi olan Bodrum‘da Haziran ayında ortalama sıcaklık 25 derecedir. Yağış olasılığının son derece düşük olduğu bu ay da özellikle sabah 10.00 ile öğlen 15.00 saatler arasında havanın en sıcak olduğu zaman dilimidir.

  • Ege Bölgesi’nin en güzel tatil yerlerinden bir tanesi olan Bodrum’da Haziran ayında ortalama sıcaklık 25 derecedir. Yağış olasılığının son derece düşük olduğu bu ay da özellikle sabah 10.00 ile öğlen 15.00 saatler arasında havanın en sıcak olduğu zaman dilimidir. Siz de bu saatlerde Bodrum’un eşsiz plajlarını tercih ederek serinleyebilirsiniz.

Ekimde Bodrum hava nasıl olur?

— Ortalama Sıcaklık 26° — Ekim Bodrum ‘da tam anlamıysa sonbahar havasıdır. Ekim ayı ortalama Bodrum hava sıcaklığı 26 derecedir, akşamlarıysa serindir. Yani ekim ayında Bodrum ‘a gelirken yanınıza muhakkak ceket, hırka gibi giysiler almanız gerekir. Evet, hava serindir ama Bodrum ‘da sonbahar da çok keyiflidir.

Kasım ayında Bodrum nasıl olur?

Bodrum ‘da Kasım ayı da sıcak geçiyor. Kasım ortaları yaklaşırken sahiller yaz aylarını aratmıyor. En yüksek hava sıcaklığının 25 derecenin üzerinde, deniz suyu sıcaklığı ise 22 derecenin üzerinde ölçülüyor. Deniz, kum ve güneşin tadını çıkaran yerli ve yabancı turistler ise hallerinden memnun.

Haziran ayında nerede denize girilir?

Gidecekseniz Haziran Ayında Gidin Dediğimiz 8 Yer

  1. 1 – Dalyan. Haziran ayında gidilecek yerler arasındaki ilk sırayı Dalyan alıyor.
  2. 2 – Kaş Haziranda deniz tatili için Akdeniz en ideal bölgelerden biri.
  3. 3 – Akyaka Gökova.
  4. 4 – Side.
  5. 5 – Fethiye.
  6. 6 – Akliman.
  7. 7 – Ayder Yaylası
  8. 8 – Şarköy.
You might be interested:  Istanbul Ikitelli Nasıl Gidilir?(En iyi çözüm)

Eylül ayında Bodrum nasıl olur?

Eylül ayında bu eşsiz ilçenin ortalama hava sıcaklığı 24 derecedir. Ancak gündüz saatlerinde yine sıcak olan Eylül ayında denizin ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Eylül ayında bölgeye yağmur yağma ihtimali vardır. Bu nedenle yağmura karşı korunaklı olmanız tatilinizin kusursuz bir şekilde geçmesi için çok önemlidir.

Ekim ayında Bodrumda denize girilir mi?

Merhaba;Ben ve Ailem İzmir’de yaşıyoruz.Ayrıca ben işim gereği geçmişte Bodrum da 2 yıl yaşadım. Ekim in ilk yarısını tercih ederseniz denize rahatlıkla girersiniz. Ekim de Bodrum soğuk olmaz aksine en güzel zamanıdır.Başka deyişle Antalya’dan farklı bir iklim ile karşılaşmazsınız.Tabii bu söylediklerim öncesi hava

Ekimde izmir’de hava nasıl olur?

Ekim İçinde İzmir için seyahat ederken bekleyebilirsiniz: zaman zaman sis, Bazen Fırtına, Bazen yağmur. Demek gündüz sıcaklığı aralığı vardır 20℃ ve 27℃.

Haziran ayında denize girilir mi?

Yaz dendiğinde akıllara ilk gelenler ise elbette ki deniz, kum ve güneş! Yani bazılarımızın sorduğu “ Haziranda tatile gidilir mi?” sorusunun cevabı kesinlikle evet!

Haziran ayında Ayvalıkta denize girilir mi?

Ayvalık’ta denize girmek için en ideal dönem ise haziran ve eylül ayları arasıdır. Deniz sezonunun açılması ile birlikte tatilseverlerin yoğun ilgi gösterdiği Ayvalık yurt dışından gelen turistlerin de uğrak noktaları arasındadır.

Haziran ayinda denize girilir mi?

O yüzden haziranda gezilecek yerler; deniz, kum ve güneşin tadını çıkarmayı mümkün kılıyor. Ayrıca haziran ayında birçok yer henüz kalabalıklar tarafından işgal edilmemiş oluyor. Üstelik hava da temmuz ve ağustostaki kadar sıcak olmuyor. Klasik tatil planları için haziranda denize girilecek yerlerden başlıyoruz.

Eylül ayında Kuşadası hava nasıl olur?

Eylül Aşırı sıcak Tropik Hava ve 33℃ yukarıda ortalama sıcaklık ile bekleyebilirsiniz. Kuşadası Eylül içinde deneyimleri gün sıcak. Genellikle sıcaklık 30℃ dalgalanmalar ve Rüzgar Hafif esinti olduğunu.

You might be interested:  Istanbul Hangi Devletlere Başkentlik Yapmıştır?(EN iyi 5 ipucu)

Bodrum deniz suyu sıcaklığı nedir?

Su sıcaklığı Bodrum ‘da ayda Bodrum kuzey yarımkürede, enlemde 37 derece. Kıyıda ortalama yıllık su sıcaklığı Bodrum ‘da dır-dir 20.8°C, mevsimlere göre: kışın 17.6°C, baharda 17.8°C, yazın 24.6°C, sonbaharda 22.9°C.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *