Hakmar Nerede Var Istanbul?(EN iyi 5 ipucu)

Hakmar market nerede var?

İşte Hakmar Market şubeleri açılış ve kapanış saati… İstanbul Anadolu Yakası Pendik, Tuzla, Kartal, Sultanbeyli, Maltepe ilçelerinde 22 adet, Kocaeli’nin Çayırova ve Darıca ilçelerinde 2 adet şubesi bulunan bir süpermarket zinciri olan Hakmar Market, çok sayıda ürünü cazip fiyatlarla müşterilerine sunuyor.

Hakmarın kaç tane şubesi var?

1997 yılında İstanbul Pendik’te kurulan Hakmar Alışveriş Merkezleri, öncelikle bu bölgede hızla büyüyerek, bugün şube sayısını 30’a çıkartmış, deneyimli personel kadrosu ve binlerce m2’lik satış alanı ile son yıllarda sektörün dikkat çeken firmaları arasına girmeyi başarmıştır.

Sultangazi hakmar market nerede?

İnönü Mh. Sultangazi Cd. Yüksel Apartman No:122,Sancaktepe Istanbul Sancaktepe- İstanbul.

Hakmar neden Avrupa yakasında yok?

İstanbul Avrupa Yakası ‘nda bugüne kadar bir lojistik altyapı oluşturmadığımızdan şubeleşmedik. İstanbul’un o yakasına Anadolu yakasındaki depolarımızdan lojistik sağlamak mümkün görünmüyor. Belki İstanbul’un Trakya sınırına yakın bölgesinde bir lojistik merkezi kurarak şubeleşilebilir.

Hakmar sahibi Zeki Doruk nereli?

Niyazi Doruk 1954 yılında Sivas İli Suşehri ilçesi Karacaören Köyünde Çerçi ve Bakkal olarak ticari hayatına başlamıştır. 1959 Yılında ise Aynı ilçeye bağlı taklak köyünde ilk yerleşik bakkaliyesini açmış 1970’e kadar devam ettirmiştir.

Hakmar kaç şubesi var 2019?

Tüm mağazalarımız aşamalı olarak yeni konsepte uygun ve müşterinin aradığı ürünleri daha rahat bulacağı şekilde düzenlenecek. 2019 yılı itibarıyla toplamda 342 mağazanın açılış şenliklerini düzenledik.

You might be interested:  Merkez Bankası Istanbul Şubesi Nerede?(Mükemmel cevap)

Hakmar Zeki Doruk Kimdir?

1997 yılında organize perakende sektöründeki gelişimleri yakından takip eden işadamı Zeki DORUK, HAKMAR ‘ın temellerini atarak sektörde kalıcı, sürdürülebilir, güvenilir, yenilikçi bir marka oluşturmuş ve ilk mağazasını Pendik Velibaba’da açmıştır.

Hakmar Express kimin?

Yaptığı satın almalarla organize perakendede ağırlığını artıran Ülker Ailesi şimdi de Hakmar Ekspres ‘i radarına aldı. Yıldız Holding’in sahibi Ülker Ailesi, Hakmar ‘ı 2011’de devraldığı Şok Marketler aracılığıyla bünyesine katmaya hazırlanıyor.

Samsunda hakmar var mı?

Hakmar Mini Market, market, Karasamsun Mah., Adalet Cad., No:65, İlkadım, Samsun, Türkiye – Yandex Haritalar.

Izmir hakmar nerede var?

Hakmar Gıda, market, Nergiz Mah., Zeki Şenoğlu Sok., No:4, Karşıyaka, İzmir, Türkiye – Yandex Haritalar.

Hakmar Express ne demek?

Hakmar Ekspres, Hakmar Group bünyesinde hard discount sektöründe faaliyet gösteren, İstanbul Anadolu yakasında yatırımları bulunan bir marketler zinciridir. 3 ana bölgeden oluşan Hakmar Ekspres in merkezi Tepeören Bölgesinde bulunmaktadır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *