Gerçek Istanbul Sosyete Pazarı Ankara Hangi Günler Açık?(Çözüm bulundu)

  • Hemen hemen her markayı bulabileceğiniz Gerçek İstanbul Sosyete Pazarı Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar günleri açıktır. Gezilip alabileceğiniz değişik ürünler bulunuyor. Ankara’daki en iyi Sosyete pazarlarından birisi olan Gerçek İstanbul Sosyete Pazarında güzel ve kaliteli ürünler bulabilirsiniz.

Istanbul sosyete pazarı hangi günler?

SALI, ÇARŞAMBA, PERŞEMBE,CUMA,CUMARTESİ ve PAZAR günleri hizmetinizdeyiz.

Ankara Sıhhıye sosyete pazarı hangi günler açık?

Çankaya Sıhhiye sosyete pazarı – Her Perşembe. Ayrancı Antika pazarı – Her Pazar. Yaşamkent sosyete pazarı – Cumartesi günleri.

Beşiktaş Sosyete pazarı hangi gün?

8 – Beşiktaş Pazarı /Cumartesi Cumartesi günleri kurulan ve İstanbul’un meşhur pazarlarından biri olan Beşiktaş Pazarı yarı kapalı olarak hizmet veriyor, 2 kattan oluşuyor ve ilk katında meyve sebze satılıyor. İkinci katı ise Sosyete Pazarı olarak hizmet veriyor ve burada ev gereçleri, giyim ürünleri satılıyor.

Sosyete pazarı hangi gün?

İstanbul sosyete pazarları kapsamında gidilip gezilmesi gereken bir yer. Kadıköy sosyete pazarı, Salı ve Cuma günleri kuruluyor. İstanbul sosyete pazarları içerisinde yer alan Kadıköy pazarında Salı günleri daha çok sebze ve meyve ağırlıklı tezgahlar yer almakta.

İstanbul ucuzluk pazarı nerede?

Ucuzcunun Rehberi: Sizi 50 liraya Sosyete Gibi Giyindirecek İstanbul Pazarları

  1. Feneryolu Pazartesi Pazarı – Ne ararsanız var
  2. Kadıköy Salı Pazarı
  3. 3. Yeşilköy Çarşamba Pazarı
  4. Erenköy Perşembe Pazarı
  5. 5. Fındıkzade Cuma Pazarı
  6. Beşiktaş Cumartesi Pazarı
  7. 7. Beylikdüzü Pazar Pazarı
  8. 8. Bonus: Bomonti Bit Pazarı
You might be interested:  Trendyol Nerede Var Istanbul?

4 Levent sosyete pazarı hangi gün?

4. Levent Salı Pazarı ‘na Ücretsiz Ring Seferleri – Beşiktaş Belediyesi. Levent, Konaklar ve Arnavutköy mahallelerimizden 4. Levent Salı Pazarı ‘na Ücretsiz Ring Seferleri düzenleniyor.

Yenimahalle sosyete pazarı ne zaman?

SALI, PERŞEMBE, CUMARTESİ VE PAZAR GÜNLERİ YENİMAHALLE ‘DE HİZMETİNİZDE. Aradığınız tüm markalar uygun fiyatlarla Vip İstinye Sosyete Pazarında.

Ankara pazarı hangi gün?

Ankara Çankaya’da haftanın her günü farklı semtlerde pazar kuruluyor. Pazartesi günleri İncesu, Maltepe ve Keklik semtlerinde halk pazarı kuruluyor. Salı günleri Emek ve Huzur’da kurulan halk pazarları, çarşamba günleri ise Dikmen, Yenişehir, Yaşamkent semtlerinde açık oluyor.

Ayrancı pazarı hangi gün?

ayrancı ‘da çarşambaları kurulan pazar.. (bkz: sosyete pazarı ) girip de eli boş çıkmanın mümkün olmadığı yerlerdendir kendisi.

Ortaköy sosyete pazarı ne zaman?

Ortaköy Sosyete Pazarı Günü ve Çalışma Saatleri Cumartesi ve Perşembe günleri, Sabah: 8:00 – Akşam: 19:30 arası hizmet vermektedir.

Beşiktaş cumartesi Pazarı nerede?

Nasıl Gidilir: Beşiktaş evlendirme dairesinin hemen arkasında bulunur. Diğer ilçelerden gelecekseniz ( ki bunu yapan çok fazla kişi var) öncelikle beşiktaş meydanınıza gelmeniz gerekmektedir. Ardından köyiçinden yukarı çıkan Deryadil Sokağına gelerek pazara ulaşablirsiniz.

Etiler Ulus pazarı nerede?

Doksanlı yıllarda Etiler Nisbetiye Caddesinde Ak Merkez AVM’nin karşısında boş bir alana kurulurdu. Şimdi Ortaköy’de kurulan bu sosyete pazarında, giyim, kuşam, sebze, meyve, balık gibi birçok ihtiyacınızı bulabileceğiniz güzel bir pazar yeri olmuş.

Fatih sosyete pazarı ne zaman?

Çok eski tarihlerden beri var olan bir pazar,adından da anlaşılacağı üzere her hafta Çarşamba günleri Fatih Camii sin den başlayarak adını da verdiği semte doğru uzanan ve etrafındaki sokaklarıda kapsayan bir büyük pazar.

Çekmeköy Sosyete pazarı ne zaman?

Çekmeköy ‘de cumartesi günleri kurulan Ulus Pazarı esnafı, belediye tarafından yeni yapılan kapalı alana alınmak isteniyor.

You might be interested:  Ankara Üniversitesi Tandoğan Kampüsünde Hangi Bölümler Var?(Çözüm bulundu)

Beylikdüzü pazarı ne zaman?

Pazar İstanbul’, Salı ve Cumartesi günleri olmak üzere haftada 2 gün açık olacak. Pazar alanı, pazar kurulmadığı günlerde ise bisiklet yolu, yürüyüş rotası, basketbol sahası ve masa tenisi gibi fonksiyonlarıyla spor tesisi hizmeti verecek.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *