Gazi Hastanesi Nerede Ankara?(Mükemmel cevap)

  • Ankara şehrinde Yenimahalle ilçesinde bulunan Gazi Üniversitesi Hastanesi nerede ve nasıl gidilir öğrenebilir, yol tarifi alabilirsiniz. 0 (312) 202 40 00 numaralı telefondan Gazi Üniversitesi Hastanesi ile iletişime geçebilir, güncel fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Gazi Üniversitesi Hastanesi Yorumlar (0 Değerlendirme)

Ankara Gazi Üniversitesi Hastanesi hangi semtte?

GAZİ Üniversitesi TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ 39.933128 enlem ve 32.823669 boylamda yer almaktadır. Semt /Mahalle olarak Emniyet Mh. ve Yenimahalle ilçesine bağlıdır. GAZİ Üniversitesi TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ haritası Ankara ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir.

Ankara Gazi Hastanesi hangi mahallede?

Gazi Hastanesi, hastaneler, Emniyet mahallesi, Mevlana bulvarı no 29, Yenimahalle Ankara – Yandex Haritalar.

Ankara Gazi Hastanesine hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Gazi Üniversitesi Hastanesi yakınından geçiyor: 106-3, 157-3, 220-7, 309, 419, 450.

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi hangi semtte?

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi 39.934586 enlem ve 32.824299 boylamda yer almaktadır. Semt /Mahalle olarak Emniyet Mh. ve Yenimahalle ilçesine bağlıdır. Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi haritası Ankara ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi posta kodu 06560.

Ankara Gazi Üniversitesi Hastanesi özel mi?

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi ISO 9001 Kalite Güvence Sistemi Belgesi almaya hak kazanmış ilk Devlet Üniversitesi Hastanesidir.

You might be interested:  Ankara Yeni Tren Garına Nasıl Gidilir?(Çözünme)

Gazi Hastanesinde hangi bölümler var?

Bölümlerimiz

  • Acil Tıp Anabilim DalıDahili Tıp Bilimleri.
  • Adli Tıp Anabilim DalıDahili Tıp Bilimleri.
  • Algoloji Bilim DalıCerrahi Tıp Bilimleri.
  • Anatomi Anabilim DalıTemel Tıp Bilimleri.
  • Anestezi Ve Reanimasyon Anabilim DalıCerrahi Tıp Bilimleri.
  • Anestezi Ve Reanimasyon Yoğun Bakım Bilim DalıCerrahi Tıp Bilimleri.

Gazi Hastanesi online randevu ne zaman açılıyor?

GÜNLÜK ( Hergün sabah 08:00’da açılır.) GÜNLÜK (Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Genel Polikliniğinde muayene olmadan bölüme randevu alınamaz.) AYLIK (Ayın son 2 iş günü sabah 08:00’da açılır.)

Gazi Üniversitesi Hastanesi hangi metro durağı?

Gazi Üniversitesi Merkez Yerleşkesi, Beşevler metro istasyonundan yürüme mesafesiyle 10 dakikadır. AŞTİ ile Kızılay istasyonu arasında dört durak vardır. Maltepe kampüsü Maltepe metro istasyonun yakınında, Emek istasyonu ise AŞTİ metro istasyonuna çok yakın mesafededir.

Metro ile Gazi Üniversitesine Nasıl Gidilir?

Metro ve Ankaray; METRO bağlantılı ANKARAY ile Beşevler İstasyonu’nunda indikten sonra Gazi Üniversitesi Çıkışından çıkarak İnci Taş Caddesi boyunca yürüyün. Konya Yolu alt geçidini geçtikten sonra hemen karşınızda Merkez Yerleşke A Kapısını görebilirsiniz.

Ankara Aşti’den Gazi Üniversitesine Nasıl Gidilir?

Toplu taşıma kullanarak Gazi Üniversitesi ‘ne gitmek için en kısa yol; ilk olarak yaklaşık 10 dakika yürüyüp Aşti durağına gelmekle başlar. Buradan 202-2 veya 419 numaralı otobüslerden birine binilir ve Diş Hekimliği Fakültesi durağında inilir. İndikten sonra yaklaşık 17 dakika yürüyerek kampüse ulaşılabilir.

Gazi tıpa nasıl gidilir?

Çankaya bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 106-3, 157-3, 220-7, 309, 419, 450.
  2. Metro: M1-M2-M3.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *