Flyzone Mall Of Istanbul Nerede?(Çözüm bulundu)

Flyzone kişi başı kaç TL?

Haftanın 7 günü sabah 10:00 ve akşam 20:00 saatleri arasında açık olan FLYZONE bilet fiyatları 60 dakikalık Base Flight için 69.00 TL, Night Flight için 69.00 TL (içecek ikramı ile) 60 dakikalık Party Flight için 79.00 TL, 60 dakikalık 10 kişi ve üzeri Group Fly için %10 indirimli olarak 63.00 TL olarak sıralanıyor.

Flyzon nerelerde var?

Küçük büyük herkese hitap eden geniş eğlence yelpazesiyle Flyzone Türkiye, uçmak isteyenleri Mall of İstanbul, Demirören AVM, Torium AVM ve Nissara AVM’de ağırlıyor. Ayaklarınızı yerden kesecek olan Flyzone ‘da pek çok aktivitenin yer aldığı 7 farklı parkur macera severleri bekliyor.

Türkiye’nin en büyük Trambolin Parkı nerede?

The Zone Maslak’ta yer alan ve Türkiye ‘ nin en büyük kapalı trambolin parkı olan alanda çocuklar çılgınca eğleniyor ve kendilerini keşfediyor. Çocukların heyecan ve neşe ile dolmasını sağlayan trambolin, adeta yerçekimine meydan okurcasına küçükleri coşturuyor.

Flyzone kaç yaş?

Flyzone Turkey Parkurlarını Kimler Kullanabilir? Parkurlar 13 yaş ve üzerinde olan, sağlık problemi bulunmayan herkes için uygundur. 8-13 yaş arası kullanıcılar, yanlarında bir yetişkin ile 4-7 yaş arası kullanıcılar belirlenmiş seanslarda anne-baba gözetiminde parkurları kullanabilmektedirler.

Flyzone uçuş nedir?

Flyzone Parkurları Sporun en eğlenceli hali olan yeni nesil eğlence konsepti Flyzone, küçük-büyük herkese adrenalin dolu saatler yaşatıyor. Flyzone ‘da yapacağınız parkur sporları ve zıplama hareketleri ile zihin ve beden yenilenirken bünyeye sağlık ve güç kazandırılır.

You might be interested:  Columbia Outlet Istanbul Nerede?(En iyi çözüm)

Trambolin hangi Avm’de var?

Yeni trambolin park İstanbul nerede? sorusuna gelecek olursak da; yetişkin ve çocuklar için çeşitli programlar dahilinde eğlence hizmeti sunan Flyzone Türkiye, İstanbul’da Mall of İstanbul, Demirören AVM ve Torium AVM ‘de ziyaretçilerini ağırlamaktadır.

Power Jump trambolin nerede?

Türkiye’nin en büyük trambolin parkı Power Jump 1450 m2’lik kapalı alanı ve 365 m2’lik teras alanıyla adrenalin tutkunları ve macera severlere hitap ediyor. Hilltown AVM’nin 3. katında bulunan Power Jump ‘ın devasa oyun alanında büyük küçük her yaştan insanı tadına doyum olmaz bir eğlence bekliyor.

Dünyanın en büyük Trambolini nerede?

Birleşik Krallık’taki Llechwedd Mağaraları’na kurulan trambolin hizmete açılıyor. Işıklar ve tasarımıyla oldukça hoş gözüken trambolinler yaklaşık metre uzunluğunda. Bounce Below isimli bu trabolinlerde eğlenmek istiyorsanız 20 euro’yu gözden çıkarmalısınız.

HUPALUPA neler var?

Hupalupa Çocuk Oyun Alanı Türkiye’nin en büyük ve parkur çeşitliliği en yüksek parkı. Dev kaydırakları, sürüş parkuru, çocuklara özel trambolin parkı ve sünger havuzu, botlu kaydırağı, heyecan kulesi ile çocuklar eğlenceyi doruklarda yaşayabiliyor.

HUPALUPA giriş ne kadar?

Giriş ücreti yoktur. Ön ödemeli kart mantığı ile çalışan HUPALUPA kartını alanımızdaki gişelerden alarak istediğiniz kadar kredi yükletebilirsiniz.

Hilltown Power Jump trambolin nerede?

Hilltown Power Jump Trambolin Hilltown AVM’nin 3.katında bulunan Power Jump bir birinden heyecanlı parkurları ile her yaş için heyecan ve eğlence vaat ediyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *