Fethiye Pazarı Hangi Günler?(En iyi çözüm)

Hem Salı hem de Cuma günleri merkezde stadyumun önünde, akarsuyun yanıbaşında kuruluyor. Yeri merkezi, büyük ve yeterli, rahat gezebiliyorsunuz. Salı günleri kıyafet ve yazlık eşyalar başta olmak üzere herşey bulunabildiği, büyük bir pazar kuruluyor.

Fethiye Kayaköy pazarı ne zaman?

Fethiye Pazarı ve Kayaköy. Salı günleri olan Fethiye ‘nin en büyük pazarı, çeşitli kıyafetleri, çantaları, taze meyveleri ve daha fazlasını en uygun fiyatlarla bulabileceğiniz tek yer. Salı günü dolmuşların o gün aşırı kalabalık olmasının nedeni budur.

Fethiye Çamköy pazarı hangi gün?

Fethiye Sabit Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkanı Adem Hıra, yaptığı açıklamada “Perşembe Günü Patlangıç Çalıca, Çiftlik; Cuma günü Fethiye, Günlükbaşı, Çamköy, Göcek pazarları kurulacak.

Turgutlu semt pazarı hangi gün?

Alınan karara göre Turgutlu ‘nun Atatürk Mahallesi’nde Pazartesi günleri kurulan ‘Pazartesi Pazarı ‘, ve Selvilitepe Mahallesi’nde kurulan ‘Çarşamba Pazarı ‘ hafta içi her gün açık olacak. Pazar yerleri Cumartesi ve Pazar günleri ise kapalı olacak.

Kötekli pazarı ne zaman?

Bu kapsamda Düğerek ve Kötekli Mahallerinde Cumartesi günü kurulan Halk Pazarı Cuma günü, Sosyo-kültürel alanda kurulan pazar ise Pazartesi kurulacak.

Fethiye Halk pazarı ne zaman?

Hem Salı hem de Cuma günleri merkezde stadyumun önünde, akarsuyun yanıbaşında kuruluyor. Yeri merkezi, büyük ve yeterli, rahat gezebiliyorsunuz. Salı günleri kıyafet ve yazlık eşyalar başta olmak üzere herşey bulunabildiği, büyük bir pazar kuruluyor.

You might be interested:  Bilkent Nereye Bağlı Ankara?(Çözülmüş)

Kaya Köyü neden terk edildi?

Çünkü yamaç aşağı kurulmuş Levissi Köyü, çiftçilik ile uğraşan yeni sakinleri için pek uygun değil. Bölge, alışmış oldukları yaşam alanından biraz farklı gelmiş. Haliyle bu aileler, etrafta daha uygun alanlara doğru yerleşmeyi tercih etmişler. Anlayacağınız, Kayaköy bir kez daha terk edilmiş.

Datça Köy pazarı hangi gün?

Datça Çarşamba Pazarı – Semt Pazarı

Fethiye Çiftlik pazarı hangi gün?

Fethiye ‘de Salı ve Cuma pazarı birlikte açılacak. Giysi pazarının olduğu yere Cuma pazarcıları yerleşecek. Kapalı olan yere Salı pazarı yerleşecek. Perşembe pazarı, Cumartesi pazarı, Çalıca pazarı, Karagedik pazarı, Çiftlik pazarı ve diğer tüm pazarlarımız cumartesi günü faaliyet gösterecek.

Patlangıç pazarı hangi gün?

Cumartesi günleri kurulan Patlangıç Pazar yerinin üstü örtülüyor.

Salihli semt pazarı hangi gün?

Buna göre; Çarşamba Pazarı Salı ve Çarşamba günleri, Pazar Pazarı Cumartesi ve Pazar günleri, Üretici Pazarı Cuma günü, Cumartesi Pazarı ve 2. El Eşya Pazarı Cumartesi günü ve Açık Oto Pazarı Pazar günü saat 18.00’e kadar açık kalacak.

Manisa semt pazarı hangi gün?

Alınan tedbirler kapsamında Yunusemre Belediyesinden yapılan açıklamada, “İlçede Karaköy pazar yerinde Pazartesi ve Çarşamba günleri, Yunus Emre Millet Çarşısı’nda Salı ve Cuma günleri, Laleli pazar yerinde Cumartesi günü, Horozköy ve Muradiye pazar yerinde Pazar günü pazar kurulacak.

Ahmetli pazarı hangi gün?

İlçemizde kurulan halk pazarı Salı günleri kurulduğu için pazarı başlangıcından bitimine kadar kontrollerimiz devam etmektedir.

Ula pazarı hangi gün?

Ula Organik Pazarı Her Cuma burada kurulan organik pazarın, öyle her yerde göremeyeceğiniz bir yerelliği vardır; Daha yeni toplanmış otlar, kurutulmuş sebzeler, el işi tekstil ve hasır ürünler… Ama Ula ‘yı özel kılan bir tek şey sarımsaktır.

You might be interested:  Ankara Üniversitesi Tandoğan Kampüsünde Hangi Bölümler Var?(Çözüm bulundu)

Söğüt pazarı hangi gün?

Söğüt Belediye Başkanı İsmet Sever Koronovirüs salgını ile mücadele kapsamında, ilçede Perşembe günü kurulan pazarda yoğunluğu azaltmaya yönelik, Pazartesi ve Cumartesi günleri de pazar kurulacağını duyurdu.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *