Fethiye Marmaris Arası Ne Kadar?(Soru)

  • Mesafe ve Yakıt Detayları Marmaris, Muğla ile Fethiye, Muğla arası 125 Km. Bu mesafe arabayla yaklaşık olarak 1 saat 45 dakika sürecektir. Uçak ile seyahat etmeyi planlıyorsanız, 80 Km olan yolculuğu yaklaşık olarak 36 dakika sürede tamamlayabilirsiniz.

Fethiye Marmaris arası kaç saat sürer?

Fethiye – Marmaris arası otobüs yolculuğu ortalama 1sa 30dk sürmektedir.

Antalya Fethiye arasi ne kadar?

Fethiye ile Antalya arasındaki mesafe karayoluyla 194 kilometre. Yol yaklaşık olarak 2 saat ve 23 dakika zaman alır ve Yayla Patlangıç, Korucak, Esenköy, Zorlar, Kıncılar, Sarıyer ve Kınık üzerinden geçer.

Fethiye Ölüdeniz arası kaç km?

Fethiye Ölüdeniz arası ortalama 14 ( km ) mesafede ve araçla yaklaşık yarım saat(30 dakika) kadar sürmektedir.

Antalya Marmaris arası kaç saat sürer?

Antalya – Marmaris arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 5 saat 30 dakika sürmektedir.

Denizli Marmaris kaç saat sürüyor?

Denizli – Marmaris arası otobüs yolculuğu ortalama 2sa 25dk sürmektedir.

Motoryat ile istanbul bodrum kaç saat?

İstanbul – Bodrum arası toplam mesafe 395 deniz milidir. Yelkenli yatlar için ortalama seyir süresi 49 saat ile 79 saat arasındadır. Rota üzerinde konaklama imkanı vardır.

You might be interested:  Ankara Dost Koleji Kimin?(Çözüm bulundu)

Izmir Göcek Marina arası kaç km?

İzmir – Göcek arası yaklaşık 310 kilometre ve 4 saat 15 dakika sürmektedir. İstanbul – Göcek arası yaklaşık 830 kilometre ve 12 saat sürmektedir.

Selimiye Marmaris arası kaç kilometre?

Kendi aracıyla ulaşmak isteyenler için bazı yol bilgileri şöyle: Marmaris – Selimiye arası yaklaşık 45 kilometre ve 40 dakika sürmektedir.

Antalya Fethiye otobüs bileti ne kadar?

En ucuz Antalya – Fethiye otobüs bileti 55,00 TL’dir.

Eskişehir Fethiye arası otobüsle kaç saat?

Eskişehir – Fethiye arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 9 saat 34 dakika sürmektedir. Eskişehir – Fethiye arası hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Fethiye Antalya arası otobüsle kaç saat?

Fethiye – Antalya arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 3 saat 35 dakika sürmektedir. Fethiye – Antalya arası hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Ölüdeniz plajı ücretli mi?

ÖLÜDENİZ PLAJI GİRİŞ ÜCRETİ 2021 Sadece Türkiye değil dünyanın en ünlü plajları arasında yer alan Ölüdeniz Plajı, halk plajı olduğundan buraya giriş ücretsiz. Şezlong ve şemsiye ücreti 15’er TL.

Fethiye merkezden Kelebekler Vadisi’ne nasıl gidilir?

Kelebekler Vadisi ‘ne ulaşmak için öncelikle Fethiye Ölüdeniz’e gelmeniz ardından, Ölüdeniz’den kalkan teknelere binmeniz gerekmektedir. Bu tekne sizi 20 TL karşılığında Ölüdeniz’den alıp Kelebekler Vadisi ‘ne direk olarak götürüyor. Yaklaşık 25-30 dakikada vadiye varabiliyorsunuz.

Fethiye Saklıkent Kanyonu arası kaç km?

Saklıkent – Fethiye – Ölüdeniz arası yaklaşık 53 Km dir. 53 km lik mesafeyi aracınız ile yaklaşık 1 saat içerisinde seyahat edebilirsiniz, aracınız yok ise ölüdeniz dolmuşları ile fethiyeye mugla makası dedigimiz istikametten, saklıkent minübüsleri ilede saklıkente gidebilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *