Fethiye Kaş Arası Yol Nasıl?(EN iyi 5 ipucu)

  • Dalaman Havalimanı’ndan servisler ile Fethiye’ye, Fethiye’den ise sürekli olan minibüs seferleri ile Kaş’a geçebilirsiniz. Eğer kendi aracınızla gelmek isterseniz sizin için bazı yol bilgilerimiz şöyle: • Antalya – Kaş arası yaklaşık 170 kilometre ve 3 saat sürmektedir. • Muğla – Kaş arası yaklaşık 225 kilometre ve 3 saat 40 dakika sürmektedir.

Antalya Kaş yolu tehlikeli mi?

1.1 Antalya – Kaş Sahil Yolu Bu soruya verilebilecek en doğru cevap, yolun oldukça virajlı ama yeterli genişliğe sahip olduğundan bir o kadar da güvenli olmasıdır. Yolculuğunuz boyunca solunuzda Akdeniz, sağ kolunuz üzerindeyse rengarenk büyüleyici bir doğa ile karşılaşacaksınız.

Kaş’a hangi yoldan gidilir?

Kemer, Kumluca, Finike, Demre rotasını izleyip Kaş’a gidebilirsiniz. Sarp yarların kenarlarından giden dolambaçlı yoldan Kaş’a ulaşmak en az üç saat alıyor. Antalya merkez ve Kaş arası ise 170 km ve yolculuk 3 saat sürüyor.

Antalya Fethiye arası kaç km yayladan?

Fethiye ile Antalya arasındaki mesafe karayoluyla 194 kilometre. Yol yaklaşık olarak 2 saat ve 23 dakika zaman alır ve Yayla Patlangıç, Korucak, Esenköy, Zorlar, Kıncılar, Sarıyer ve Kınık üzerinden geçer.

You might be interested:  Istanbul Resim Ve Heykel Müzesi Nerede?(Çözülmüş)

Antalya Kaş arası kaç kilometredir?

Kaş nerede diyecek olursanız Antalya şehir merkezine yaklaşık 190 km mesafe uzaklıkta kurulmuş bir antik kent.

Antalya Kaş otobüs kaç saat?

Antalya – Kaş arası otobüs yolculuğu ortalama 1s sürmektedir.

Antalya Kaş otobüs bileti ne kadar?

Antalya Kaş otobüs bileti ne kadar? En ucuz bilet fiyatı 30 TL’dir.

Istanbul’dan kaşa hangi yoldan gidilir?

İstanbul – Kaş arası 860 kilometre ve kendi aracınızla gidecekseniz yolculuk 11-12 saat sürüyor. Özel araç ile Afyon üzerinden Sandıklı, Burdur, Bucak, Korkuteli, Elmalı, Kaş güzergahını izleyebilirsiniz.

Antalyadan Kaşa hangi yoldan gidilir?

Kaş’a Antalya üzerinden ulaşmak için Kemer, Kumluca, Finike ve Demre güzergahını kullanabilirsiniz. Ancak dilerseniz Fethiye üzerinden de Kaş’ın derin mavilikleriyle buluşabilirsiniz. Kaş’a Hava Yoluyla Nasıl Gidilir? Antalya Havalimanı Kaş’a 220 km uzaklıktayken Dalaman Havalimanı 150 km mesafede yer alıyor.

Ankaradan kaşa hangi yoldan gidilir?

Ankara ‘dan Kaş ‘a Ulaşım Özel araçla yolculuk süresi ortalama 8 saattir. Ankara merkezden yola çıktıktan sonra Polatlı, Afyonkarahisar yol güzergahı takip edilir. Afyonkarahisar’dan sonra Isparta ve ardından Burdur yolu takip edilerek Antalya yoluna geçiş yapılır.

Antalya Fethiye otobüs bileti ne kadar?

En ucuz Antalya – Fethiye otobüs bileti 55,00 TL’dir.

Antalyadan Fethiyeye hangi yoldan gidilir?

iş için yada vakit darlığınız varsa dağ yolu yada yayla yolu diye tabir edilen antalya -korkuteli-söğüt kasabası- fethiye hattındaki yol kullanılmalıdır. bu yol hiç mola vermeden saatte ortalama 90-100 km ortalamayla sizi 2,5 saatte rahatlıkla antalya’dan fethiye’ye ulaştırır.

Antalya Marmaris arası kaç saat sürer?

Antalya – Marmaris arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 5 saat 30 dakika sürmektedir.

Antalya Çıralı Plajı kaç km?

Antalya ‘ya 70 kilometre uzaklıkta yer alan Çıralı ‘ya Kemer üzerinden gidebilirsiniz. Kemer’i geçtikten sonra yaklaşık 40 kilometre devam edip Çıralı sapağından sola dönüyorsunuz. Buradan sonra 5 kilometre kat edip Çıralı ‘ya ulaşabilirsiniz.

You might be interested:  Gümrüğe Takılan Ürünler Nerede Satılıyor Istanbul?(Soru)

Antalya Kalkan arası kaç km?

Antalya – Kalkan arasında yaklaşık 200 km ‘lik bir yol bulunuyor.

Istanbul Antalya arabayla kaç saat sürer?

İSTANBUL, ANTALYA arası 718 km ‘lik bu mesafeyi; 90 km ortalama hız ile yaklaşık olarak 7 saat 58 dakikada gidebilirsiniz. İSTANBUL – ANTALYA arasındaki 718 kilometre olan bu uzaklığı, 100 kilometrede 6 litre yakıt tüketen bir araç ile yaklaşık olarak 43.08 litre yakıt harcayarak gidebilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *