Fethiye Ingiliz Pazarı Hangi Gün?(EN iyi 5 ipucu)

Fethiye‘de her ayın üçüncü pazar gününde düzenlenen ikinci el eşya pazarı olan ‘İngiliz Pazarı‘, hem evlerindeki fazla eşyayı satmak isteyen hem de gereksinim duyduğu malları ucuza satın almak isteyenleri bir araya getirdi.

Fethiye bit pazarı ne zaman?

Hem Salı hem de Cuma günleri merkezde stadyumun önünde, akarsuyun yanıbaşında kuruluyor.

Fethiye ikinci el pazarı hangi gün?

Fethiye ilçesinde her ayın ilk çarşambası kurulan 2. El Eşya pazarı, yerli halk kadar turistlerin de ilgisini görüyor. 115 standın kurulduğu pazarda, ev eşyasından giyecek eşyasına kadar pek çok çeşit bulunuyor.

Çalış pazarı hangi gün?

Pazar günleri de Salı Pazarının biraz daha küçüğü Çalış ‘ta kuruluyor.

Fethiye Çalış ingiliz pazarı ne zaman?

Fethiye ‘de her ayın üçüncü pazar gününde düzenlenen ikinci el eşya pazarı olan ‘ İngiliz Pazarı ‘, hem evlerindeki fazla eşyayı satmak isteyen hem de gereksinim duyduğu malları ucuza satın almak isteyenleri bir araya getirdi.

Datça Köy pazarı hangi gün?

Datça Çarşamba Pazarı – Semt Pazarı

Ula pazarı hangi gün?

Ula Organik Pazarı Her Cuma burada kurulan organik pazarın, öyle her yerde göremeyeceğiniz bir yerelliği vardır; Daha yeni toplanmış otlar, kurutulmuş sebzeler, el işi tekstil ve hasır ürünler… Ama Ula ‘yı özel kılan bir tek şey sarımsaktır.

Kızılcahamam köylü pazarı hangi gün?

Pazar günleri kurulan ilçe pazarında civar köylerden gelen köylüler, getirdikleri yöresel ve doğal ürünlerini pazarlarlar. Son yıllarda yapılan büyük oteller kongre ve toplantılara ev sahipliği yapmakta, bu yolla ilçe turizmine büyük katkılar sağlamaktadırlar.

You might be interested:  Istanbul Kapalı Çarşı Hangi Yakada?(En iyi çözüm)

Muğla pazarı ne zaman?

Muğla Pazarı, Muğla pazarı, Ege bölgesinin hem konum hem de bolluk açısından en güzel pazarlarından biridir. Menteşe’de her perşembe çevre mahallelerden gelen köylülerin getirdiği taze sebze ve meyveler, yöreye özgü ürünlerin alışverişinin yapıldığı yerdir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *