Fethiye De Hangi Tekne Turu?(Doğru cevap)

bigunlukturlar.com

 • Fethiye Yelkenli 12 Adalar Tekne Turu Akdeniz’in en güzel kıyılarından biri olan Fethiye’de öne çıkan günübirlik turların başında 12 Adalar TekneTurugelir. Otelinizden alınışınızın ardından turumuz, Fethiye limanında ki teknemizde tüm misafirlerimizin buluşması ile başlamaktadır.

Fethiye Tekne Turu hangi koylar?

Fethiye Körfezden kalkan tekne turunda ziyaret edilecek noktalar arasından Kızıl Ada, Düz Ada, Yassıcalar Koyu, Bedri Rahmi Koyu, Tersane Adası, Kızıl Ada, Kleopatra Hamamı ve Samanlık Koyu ve birkaç farklı koy bulunuyor. Tekne sahipleri gün içerisindeki tekne yoğunluğuna göre rotayı belirliyor.

Ölüdeniz tekne turu nerelere gidiyor?

Günübirlik olarak gündüz turlar her sabah saat 10:30’da Belcekız Plajı’ndan hareket eden gemimiz önce Mavi Mağara, sonra sırayla Kelebekler Vadisi, St. Nicholas Adası, Akvaryum Koyu, Soğuk Su ve Deve Plajı’na uğramaktadır. Tekne Turu Fiyatları 2021 ve rezervasyon için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Fethiye’de tekne turu ne kadar?

12 Adalar Fethiye turu için her yetişkin için 110 TL, 0-6 yaş çocuklar ücretsiz ve 7-12 yaş çocuklar için ise %50 indirimli fiyat uygulanmaktadır. Fethiye Ölüdeniz Turu fiyatları ise kişi başı 100 TL olup, 7-12 yaş çocuklar için 50 TL ve 0-6 yaş çocuklar için ücretsizdir.

You might be interested:  Marmaris Içmelerde Nereye Gidilir?(Mükemmel cevap)

12 adalar tekne turu ne kadar?

Tur Detayları Fethiye Tekne Turu ( 12 Adalar ), buraya yolu düşen tatilcilerin sıklıkla tercih ettiği, en popüler turlardan biridir. 2022 Yılında Fethiye 12 Adalar tekne turunun fiyatı 125TL’dir. Fethiye tekne turumuz saat sabah 10’da başlar ve akşam üzeri saat 17.00 gibi sona erer.

Fethiye safari turu nerelere gidiyor?

Ölüdeniz / Fethiye At Safari ‘de tercihinize bağlı olarak iki rota sunuyoruz; birincisi çam ormanı içinden Ölüdeniz manzarasına gitmektedir, ikincisi ise çam ormanı içinden geçerek Fethiye manzarasına gitmektir.

Kelebekler Vadisi nereye bağlı?

Ölüdeniz Kelebekler Vadisi, Muğla Fethiye’de yer alıyor. Fethiye Ölüdeniz’e ulaştıktan sonra oradan kalkan teknelerle Kelebekler Vadisi ‘ne ulaşabilirsiniz. Farklı koylardan tekne kiralayarak ulaşmak da mümkün.

Dalyan tekne turları nereden kalkıyor?

Dalyan tekne turları kooperatif iskelesinden kalkıyor. Sabah 10.30 gibi iskelede olmalısınız. Tur 5-6 saat sürüyor.

Akyaka tekne turu ne kadar?

Akyaka Tekne Turu Fiyatları Kişi başı 100 TL olan tur ücreti, 7-12 yaş çocuklar için 50 TL olup, 0-6 yaş çocuk misafirlerimiz için ücretsizdir.

Kaş’ta tekne turları ne kadar?

Özellikle bayram gibi yoğun dönemlerde tekne turları için önceden rezervasyon yapmanızda fayda var. 2021 Kaş günübirlik tekne turu fiyatları 200 TL. Günübirlik turlar dışında özel tekne kiralamanız da mümkün. Teknenin kapasitesine ve konforuna bağlı olarak, kaç kişi olursanız olun günlük bir ücret ödüyorsunuz.

Göcek tekne Turları nereden kalkıyor?

Göcek ‘te günübirlik tekne turları rota olarak aşağıdaki yerlere gidiyor:

 • Kleopatra Hamam Koyu.
 • Akvaryum Koyu.
 • Bedri Rahmi Koyu.
 • Yassıca Adaları
 • Yavansu Koyu.
 • Göbün Koyu.

12 adalar tekne turunda nerelere gidilir?

Göcek 12 Adalar Tekne Turu

 • Kızıl Ada. Katrancı Adası Katrancı Adası
 • Zeytin Adası Tersane Adası Göcek 12 Adalar yat turuna çıktığınızda görebileceğiniz en büyük ada Tersane Adası’dır.
 • Tersane Adası Domuz Adası
 • Domuz Adası Şövalye Adası
 • Bedri Rahmi Koyu. Bedri Rahmi Koyu.
 • Göcek Sarsala Koyu. Ayten Koyu.
You might be interested:  Antalya Fenerbahçe Maçı Ne Zaman 2017?(Çözünme)

12 adalar tekne turu nerede?

Fethiye, çalış, ovacık ve hisarönünden servisimiz vardır. Bu turda dilerseniz çift katlı teknemizle tura katılabilir yada korsan teknesi ile kelebekler vadisi tekne turunu yapabilirsiniz. Mehtap turu, Ölüdeniz sahilinden saat 18:00’da hareket etmektedir.

Göcek Tekne Turu kaç TL?

Göcek Tekne Turu 2022 – 12 Adalar Tekne Turu Detayları 2022 yılında Göcek ‘te düzenlenen tekne turu fiyatımız 225 TL ‘dir. Programımız sabah saat 10:00 gibi başlayıp ve akşam üzeri 17:00 gibi sona ermektedir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *