Fethiye 12 Adalar Tekne Turu Ne Kadar?(Çözüm bulundu)

 • Fethiye Tekne Turu (12 Adalar), buraya yolu düşen tatilcilerin sıklıkla tercih ettiği, en popüler turlardan biridir. 2022 Yılında Fethiye 12 Adalar tekne turunun fiyatı 125TL’dir. Fethiye tekne turumuz saat sabah 10’da başlar ve akşam üzeri saat 17.00 gibi sona erer. Fethiye Tekne Turu 2022 – 12 Adalar Tekne Turu Detayları gizle

12 adalar turu ne kadar?

Tur Detayları Fethiye Tekne Turu ( 12 Adalar ), buraya yolu düşen tatilcilerin sıklıkla tercih ettiği, en popüler turlardan biridir. 2022 Yılında Fethiye 12 Adalar tekne turunun fiyatı 125TL’dir. Fethiye tekne turumuz saat sabah 10’da başlar ve akşam üzeri saat 17.00 gibi sona erer.

Fethiye 12 Adalar Tekne Turu hangi adalar?

Fethiye 12 Adalar tekne turu Fethiye Körfezden kalkan tekne turunda ziyaret edilecek noktalar arasından Kızıl Ada, Düz Ada, Yassıcalar Koyu, Bedri Rahmi Koyu, Tersane Adası, Kızıl Ada, Kleopatra Hamamı ve Samanlık Koyu ve birkaç farklı koy bulunuyor.

12 adalar tekne turunda nerelere gidilir?

Göcek 12 Adalar Tekne Turu

 • Kızıl Ada. Katrancı Adası Katrancı Adası
 • Zeytin Adası Tersane Adası Göcek 12 Adalar yat turuna çıktığınızda görebileceğiniz en büyük ada Tersane Adası’dır.
 • Tersane Adası Domuz Adası
 • Domuz Adası Şövalye Adası
 • Bedri Rahmi Koyu. Bedri Rahmi Koyu.
 • Göcek Sarsala Koyu. Ayten Koyu.
You might be interested:  Ankara Antalya Lara Nasıl Gidilir?

Fethiye 12 Adalar Turu nereler?

Turumuz beş duraktan oluşmakta sırasıyla; TAVŞAN ADASI, GÖCEK ADASI, YASSICALAR ADASI (Bu adada aynı anda 5 adayı görebilirsiniz), TERSANE ADASI, AKVARYUM KOYU, KIZIL ADA ‘dır.

Göcek Tekne Turu kaç TL?

Göcek Tekne Turu 2022 – 12 Adalar Tekne Turu Detayları 2022 yılında Göcek ‘te düzenlenen tekne turu fiyatımız 225 TL ‘dir. Programımız sabah saat 10:00 gibi başlayıp ve akşam üzeri 17:00 gibi sona ermektedir.

Göcek Adası kimin?

Daha önce Uzan ailsine ait olan Göcek ‘teki Zeytin adası TMSF’ye geçti. 2005 yılında Zorlu Holding’in sahibi Ahmet Nazif Zorlu adayı 15 Milyon YTL karşılığında satın aldı.

12 Adalar nereye bağlı?

Oniki adalar, güneybatı Türkiye ile Girit adası yani güneydoğu Yunanistan arasında kalan bölgededir.

Göcek tekne Turları nereden kalkıyor?

Göcek ‘te günübirlik tekne turları rota olarak aşağıdaki yerlere gidiyor:

 • Kleopatra Hamam Koyu.
 • Akvaryum Koyu.
 • Bedri Rahmi Koyu.
 • Yassıca Adaları
 • Yavansu Koyu.
 • Göbün Koyu.

Fethiye tekne turları nerelere gidiyor?

Fethiye Tekne Turu Güzergâhı Ölüdeniz Tekne Turu kapsamında Mavi Mağara, Kelebekler Vadisi, St. Nicholas Adası, Akvaryum Koyu, Soğuk Su Koyu ve Deve Plajı güzergâhlarında mola veriyoruz ve misafirlerimizin serbest zaman geçirmelerini sağlıyoruz. Yüzme, dalış ve çevre gezintisi için bolca zamanınız olacaktır.

Kelebekler vadisi tekne turu nereden kalkıyor?

Günübirlik olarak gündüz turlar her sabah saat 10:30’da Belcekız Plajı’ndan hareket eden gemimiz önce Mavi Mağara, sonra sırayla Kelebekler Vadisi, St. Nicholas Adası, Akvaryum Koyu, Soğuk Su ve Deve Plajı’na uğramaktadır. Tekne Turu Fiyatları 2021 ve rezervasyon için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kelebekler vadisi tekne turu ne kadar?

Ölüdeniz kelebekler vadisi tekne turu fiyatlarımız yetişkin 150₺ olarak ücretlendirilmektedir. 7-12 yaş grubu misafirler ise 75₺ karşılığında bu turumuza katılabilirken, 0-6 yaş grubu ufak misafirlerimiz ücretsiz olarak turumuza katılabilmektedir.

You might be interested:  Istanbul Da Yangın Nerede Var?(Soru)

Dalyan tekne turları nereden kalkıyor?

Dalyan tekne turları kooperatif iskelesinden kalkıyor. Sabah 10.30 gibi iskelede olmalısınız. Tur 5-6 saat sürüyor.

Yassıca Ada nereye bağlı?

İzmir ili Urla ilçesine bağlı olan ada, Urla’nın Çeşmealtı tatil beldesinin karşısına düşer. Pırnarlı Ada ‘nın 1 kilometre kuzeyinde ve Çeşmealtı sahilinin de 4 kilometre kadar doğusundadır. Meskûn olmayan yaklaşık olarak 0,25 kilometrekarelik bir adadır.

Göcek tekne Turları kaçta başlıyor?

Göcek limanından günübirlik tekne turu sabah 10:00 civarında başlıyor, akşam üzeri 17:00 civarında sona eriyor. Tura katılanlar, limandan ilk hareket sonrasında bu sürede genelde güvertede güneşleniyorlar.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *