Eylül Ayında Fethiye Nasıl Olur?(Soru)

Eylül ayında bölgede hava sıcaklıklarının çok ciddi olmasa da önemli ölçüde düşüş gösterdiğini vurgulamak gerekir. Ortalama hava sıcaklığının 23°C düzeyinde olduğu bu bölgede en yüksek sıcaklıklar 33°C dolaylarındadır. Özellikle akşam saatlerinde favanın çok ciddi bir şekilde serinlediği ifade edilebilir.

 • Eylül Ayında Fethiye’de Hava Durumu Eylül ayında bölgede hava sıcaklıklarının çok ciddi olmasa da önemli ölçüde düşüş gösterdiğini vurgulamak gerekir. Ortalama hava sıcaklığının 23°C düzeyinde olduğu bu bölgede en yüksek sıcaklıklar 33°C dolaylarındadır.

Eylül ayında Ölüdeniz nasıl olur?

Eylülde sessiz, dingin ve çok güzel oluyor ölüdeniz.Sadece yabancı turistler var.Ne yapış yapış oluyorsunuz, ne de üşüyorsunuz bu mevsimde.Denize giriyorsun üşümüyorsun, çıkıyorsun haşlanmıyorsun.

Eylül ayında Fethiye’de denize girilir mi?

Fethiye. Fethiye ‘nin bence en güzel zamanı Eylül. Kızgın sıcaklar ve nem azalırken denizin suyu hala girilebilecek derecede oluyor. Hem doğal hem tarihi güzellikleriyle dünyanın ilgisini çeken Fethiye ‘deki Ölüdeniz ve Belcekız Plajı’na ana karadan ulaşabilirsin.

Ekim ayında Fethiye nasıl olur?

Ekim İçinde Fethiye için seyahat ederken bekleyebilirsiniz: Bazen yağmur, Bazen Fırtına, zaman zaman kar. Demek gündüz sıcaklığı aralığı vardır 23℃ ve 28℃.

You might be interested:  Ankara Şaşmaz Oto Sanayi Nasıl Gidilir?(Soru)

Eylül ayında Bodrum nasıl olur?

Eylül ayında hava hafiften serinlemeye başlar. Bu nedenle yazlık kıyafetlerinizin yanı sıra yanınızda mutlaka ince hırka, ceket, yağmurluk gibi serin havadan koruyacak kıyafetler getirmelisiniz. Bodrum ‘un en güzel zamanlarından biri olan Eylül ayında gündüz ve özellikle öğlen saatlerinde hava sıcaklığı yüksektir.

Eylül ayında Assos nasıl olur?

ASSOS Eylülde telaşlar bitiyor, dinginlik başlıyor. Deniz mahsullerinin, zeytinyağlıların lezzeti hissediliyor. Deniz soğuktan da öte çivi gibi, adamı zinde kılıyor. Günbatımı tepelerden güzelliğini en iyi eylülde gösteriyor” diyor.

Eylül ayında Didimde denize girilir mi?

Eylül ayında rahatlıkla denize giriliyor. Deniz suyu sıcak. En sıcak havada bile deniz serin oluyor.

Fethiye Ne zaman gidilir?

İklim / Hava Durumu / Ne Zaman Gidilir Kış aylarında bile denize girilebilen Fethiye ‘de sakin ve huzurlu bir tatil için ilkbahar ve sonbahar dönemlerini tavsiye ederiz. İlçe en çok Aralık-Ocak-Şubat döneminde yağış alıyor, Temmuz-Ağustos döneminde ise en yükse sıcaklıklarına ulaşıyor.

Ekim ayında denize nereye gidilir?

Ekim ‘de Bir Başka Güzel Olan 13 Sonbahar Rotası

 1. 1 – Şile. İstanbul’un gizemli dünyasına kısa bir yolculuk için Şile mükemmel bir rota.
 2. 2 – İğneada. Kuzeyin yeşil çocuğu İğneada, sonbaharda en sık ayak basılan rotalardan biri.
 3. 3 – Gökçeada.
 4. 4 – Bergama.
 5. 5 – Şirince.
 6. 6 – Datça.
 7. 7 – Köyceğiz.
 8. 8 – Adrasan.

Eylül ayında Kuşadasında denize girilir mi?

Kuşadası’nda denize girmek için en ideal dönem haziran ve eylül arası dönemdir. Tatilini yüksek sezonun dışında gerçekleştirmek isteyenler için mayıs ve ekim aylarında Kuşadası’nda denize girebilmek ve pek çok farklı aktivitede bulunmak mümkün.

Ekim ayında Fethiyede denize girilir mi?

Muğla’nın önemli tatil beldeleri arasında olan Fethiye ilçesinde Ekim ayı ortalarına girilmesine rağmen hava sıcaklığı 34 derece seviyesinde seyretmeye devam ediyor. Yakıcı Ekim güneşinde bronzlaşan turistler serinlemek için kendilerini denize atıyor. Yerli ve yabancı turistler “Ölüdeniz Ekim’de de harika.

You might be interested:  Kavacık Nereye Bağlı Istanbul?(Çözünme)

Ekim ayında denize girilir mi?

karadeniz ve marmara bölgeleri için yılın denize girilebilecek son ayıdır. güneşli ve sakin bir havada, kimselerin olmadığı plajda senenin son deniz keyfini yaşamanın tadı başkadır. ekim ayının sonlarına doğru su iyice soğuyacağı için söz konusu ayın ilk günleri tercih edilmelidir.

Ekim ayında tatil için nereye gidilir?

Ekimde tatil yapılacak yerler

 1. 1 – Kemer. Türkiye’nin yerli ve yabancı tatilciler tarafından çok sık ziyaret edilen ve önemli turizm merkezlerinden olan Kemer, ülkemizde yaz sezonu uzun süren yerlerden biri.
 2. 2 – Ölüdeniz.
 3. 3 – Mardin.
 4. 4 – Kaş
 5. 5 – Kapadokya.
 6. 6 – Kıbrıs.
 7. 7 – Adrasan.
 8. 8 – Dalyan.

Bodrum’da hangi ayda denize girilir?

Herkes Bodrum ‘da denize girmek için tatil planlarını haziran, temmuz ve ağustos aylarına planlasalar da Bodrum deniz suyu sıcaklığı mayıs, eylül ve ekim aylarında da serinlemek için ideal oranlardadır. Zaten yerli halk mayıs ayından itibaren denizin keyfini çıkarmaya başlar.

Eylül’de Bodrum’da denize girilir mi?

Ege’nin incisi olarak da nitelendirilen Bodrum ‘da, eylül ayında denize girebileceğiniz pek çok koy bulunuyor. Deniz, kum ve güneş üçlüsüne doyabileceğiniz bir tatil, Ege’nin en güzel köşesinde sizi bekliyor.

Ekim ayında Bodruma gidilir mi?

Merhaba;Ben ve Ailem İzmir’de yaşıyoruz.Ayrıca ben işim gereği geçmişte Bodrum da 2 yıl yaşadım. Ekim in ilk yarısını tercih ederseniz denize rahatlıkla girersiniz. Ekim de Bodrum soğuk olmaz aksine en güzel zamanıdır.Başka deyişle Antalya’dan farklı bir iklim ile karşılaşmazsınız.Tabii bu söylediklerim öncesi hava

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *