Evidea Mağazaları Istanbul Nerede?(Çözüm bulundu)

  • Evidea Mağaza adresi, iletişim bilgileri Adres: Cevizli Mahallesi, Tugay Yolu Cd. No:16, 34846 Maltepe/İstanbul, Türkiye

Evidea nın kaç mağazası var?

Ülkemizin ev için alışveriş odaklı online alışveriş platformlarından biri olan Evidea, güncel verilerini bizlerle paylaştı. Online alışverişin yanı sıra fiziksel mağazaları ile de büyümesine devam eden Evidea’nın şu an için 8 ilde 17 mağazası bulunuyor.

Evidea hangi illerde var?

Evidea Mağazası Sanal Tur

  • Evidea Maltepe Park AVM. Adres: Maltepe Park Alışveriş Merkezi.
  • Evidea Metropol İstanbul AVM. Adres: Atatürk Mahallesi, Ertuğrulgazi Sokak.
  • Evidea Emaar AVM.
  • Evidea Çorlu.
  • Evidea Pelican Mall.
  • Evidea Meydan İstanbul.
  • Evidea Atlaspark AVM.
  • Evidea Carrefoursa Bursa AVM.

Evidea internet sitesi kime ait?

Henüz devir rakamı netleşmese de Tiger Global ve Emre Kurttepeli, sahip oldukları Evidea hisselerini Topbaş Ailesi’ne devretti.

Evidea ne zaman kapanıyor?

Evidea Müşteri Hizmetleri & İletişim Bilgileri Evidea müşteri hizmetleri numarası 0850 532 22 22 şeklindedir ve hafta içi günlerde & cumartesi günlerinde 08:00-18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Nuvomon kimin?

Nuvoton, 2008 yılında kurulan Nuvoton Technology Corporation bünyesindeki yarı iletken markasıdır.

Vega AVM Hangi mağazalar var?

Ayakkabı Dünyası, FLO, TOGO, Nepall, De Facto, LCWaikiki, Arabica, Arby’s, Bay Döner, Big Terrace, Boton Donuts, Burger King, Gafi Cafe Teras, Bursa İshakbey, Civil, Panço, Atlantis Fun City, Bosch, Media Markt, Turkcell, Samsung, Vestel, Avva, Kiğılı, Tudors, Lufian, W Collection, Bambi, Evidea, Karaca, Koçtaş Fix,

You might be interested:  Ankara Garina Nasil Gidilir?(Çözülmüş)

Izmir Evidea nerede var?

Evidea, İzmir Point Bornova AVM’de Açıldı!

Evidea izmirde var mi?

Evidea, İzmir Agora AVM’de Açıldı!

Evidea nasıl bir şirket?

Evidea evi için alışveriş yapmak ve evine değer katmak isteyenlere; kaliteli, genele hitap eden ve kurulumu ustalık gerektirmeyen ürünleri makul fiyatlarla sunan, müşteri deneyimine önem veren, bulunduğu pazarı takip eden, yeni trendlere öncülük edip ilham veren, bir e-ticaret sitesi ve mağazalar zinciridir.

Evidea Genel Müdürü Kimdir?

Kazim MAVUS – General Manager – Evidea | LinkedIn.

Evidea sitesi ne zaman yapıldı?

2005 yılında projesini Yapı Kredi ve Koray İnşaat’ın yürüttüğü Evidea Sitesi ‘nde bulunan 1+1’den 4+1’e değişen daireler peşin 162 bin liradan (bin 58 adet altın parası) başlayan fiyatlarla satılıyormuş.

Evidea nerede açıldı?

Mobilya ve ev dekorasyonu alanında Türkiye’nin en büyük e-ticaret sitesi Evidea.com, 2 milyon TL’lik yatırımla ilk mağazasını açtı. İnternetteki yüz binlerce üründeki en uygun fiyat avantajını Maltepe’deki mağazasına taşıyan Evidea.com’un 10 Aralık’ta gerçekleşen açılışına ilgi büyüktü.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *