Esentepe Nereye Bağlı Istanbul?(Çözülmüş)

Esentepe, İstanbul‘un Şişli İlçesi’ne bağlı mahalle. Zincirlikuyu’nun batısında ve Zincirlikuyu Mezarlığı’ndan itibaren güneye doğru uzanır.

  • Esentepe Nerede ve Hangi İlçeye Bağlı? Esentepe İstanbul ilinde yer almakta olup, Esentepe Şişli ilçesine bağlıdır. Esentepe haritası konumu ise 41° 3′ 37.0080” Kuzey ve 28° 59′ 16.0008” Doğu gps koordinatlarıdır.

Sultangazi Esentepe nereye bağlı?

Esentepe Mahallesi İstanbul ilinde yer almakta olup, Sultançiftliği semtinde bulunan Esentepe Mahallesi Sultangazi ilçesine bağlıdır. Esentepe Mahallesi haritası konumu ise 41° 6′ 2.7684” Kuzey ve 28° 53′ 9.2220” Doğu gps koordinatlarıdır.

Esentepe Istanbul nereye yakin?

Esentepe Nerede ve Hangi İlçeye Bağlı? Esentepe İstanbul ilinde yer almakta olup, Esentepe Şişli ilçesine bağlıdır. Esentepe haritası konumu ise 41° 3′ 37.0080” Kuzey ve 28° 59′ 16.0008” Doğu gps koordinatlarıdır. Esentepe bağlı olduğu Şişli ilçe merkezine 7 kilometre mesafe uzaklıktadır.

Kartal Esentepe hangi yakada?

Esentepe, İstanbul’un Anadolu Yakası ‘nda bulunan Kartal ilçesine bağlı 20 mahalleden biridir. İdari sınırlarına bakıldığında Ortamahalle, Soğanlık, Cevizli, Atalar, Petrol-İş, Karlıktepe, Çavuşoğlu, Yunus ve Topselvi mahalleleriyle komşudur.

Bursa Esentepe hangi ilçeye bağlı?

Esentepe Mahallesi 40.225014 enlem ve 28.988886 boylamda yer almaktadır. Semt/Mahalle olarak Esentepe Mh. ve Nilüfer ilçesine bağlıdır. Esentepe Mahallesi haritası Bursa ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir.

Izmir Esentepe mahallesi nereye bağlı?

Esentepe, İzmir ilinin Karabağlar ilçesine bağlı bir mahalledir. Çevresinde Fahrettin Altay, Poligon, Göztepe semtleri bulunmaktadır.

You might be interested:  Kusum Aydın In Bodrum Daki Evi Nerede?(EN iyi 5 ipucu)

Trabzon Esentepe Mahallesi nerede?

Esentepe Mahallesi Trabzon ilinde yer almakta olup, Sanayi semtinde bulunan Esentepe Mahallesi Trabzon Merkez ilçesine bağlıdır. Esentepe Mahallesi haritası konumu ise 40° 58′ 0.4548” Kuzey ve 39° 48′ 16.9452” Doğu gps koordinatlarıdır.

Gayrettepe ilçe olarak nereye bağlı?

Gayrettepe, İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde bulunan bir semttir. Batıdan Mecidiyeköy ve Fulya, kuzeyden Esentepe, doğudan Balmumcu ve güneyden Dikilitaş semtleri ile çevrilidir.

Zincirli Kuyu nereye bağlı?

Zincirlikuyu semtinin büyük bir bölümü Şişli ilçesi sınırları içinde yer alır ve Esentepe mahallesine bağlıdır. Semtin bu kısmı Büyükdere Caddesinin batısında kalan kısımdır.

Şişli hangi tarafta?

Şişli, İstanbul ilinin Avrupa Yakası ‘nda yer alan bir ilçesidir. 25 mahallesi bulunan Şişli, doğuda Beşiktaş, kuzeyde ve batıda Kâğıthane ve güneyde Beyoğlu ilçeleri ile komşudur.

Kartal hangi semtlere yakın?

İstanbul şehrinin Asya kıtasında yer alan Kartal ilçesi; Maltepe, Pendik, Sultanbeyli ve Sancaktepe ile komşudur ve Prens Adaları’nın tam karşısında yer almaktadır.

Istanbul kartal hangi semt?

Kartal, İstanbul ‘un Anadolu yakasında, Marmara Denizi kıyısında, Kocaeli Yarımadası’nın güney batısında yer alan bir ilçedir TÜİK 2019 nüfus sayımına göre 470.626 nüfusa sahiptir. Mücavir alanıyla birlikle 48.000 m² yüzölçümü olan bir ilçedir.

Kartal kaç mahallesi var?

Kartal’da toplam 8 semt bulunuyor. Bunlar; Atalar, Esentepe, Kartal, Orhantepe, Soğanlık, Topselvi, Uğur Mumcu ve Yakacık. Ayrıca bu semtlerin altında toplam 20 mahalle yer alıyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *