Esenboğa Havalimanından Ankara Garına Nasıl Gidilir?(En iyi çözüm)

  • Ankara Esenboğa Havaalanına ulaşım; 442 hat numaralı EGO Otobüsleri, 19 Mayıs stadyumu B kapısı önünden hareket eden Belko otobüsleri ve taksi ile sağlanabilmektedir. 1. BELKO Otobüsleriyle Ulaşım Kalkış Yeri / Varış Yeri (Ring): BALIKHİSAR MH. ESENBOĞA HAVAALANI İÇ-DIŞ HATLAR GELİŞ AKYURT / ANKARA

Ankara Esenboğa Havalimanından ulusa nasıl gidilir?

Belko Air otobüsleri ile havalimanından Ankara şehir merkezinde tren garı/ Ulus, otogar (Aşti), Kızılay ve Batıkent bölgelerine gidebilmek mümkündür. 3 ayrı hatta hizmet veren Belko Air otobüsleri haftanın tüm günü 05.00 – 00.00 saatleri arasında her yarım saatte bir hareket etmektedir.

Ankara Havalimanından tren garına nasıl gidilir?

Ankara Esenboğa Havalimanı Yaklaşık 29 km uzaklıkta. Belediye Otobüsü: 442-3 nolu otobüs ile 20 dakikada bir sefer yapılmakta. Havaş: Ankara Garı ‘ndan 700 metre uzaklıkta Havaş Terminali bulunmakta. Havalimanından uçakların inişini takiben 25 dk sonra servis kalkmakta.

Ankara Esenboğa Havalimanından Sincan’a Nasıl Gidilir?

Sincan’a hava yolu ile ulaşım Ankara Esenboğa Havalimanı ile sağlanmaktadır. Havalimanı, Sincan’a ortalama 50-55 km uzaklıktadır. Havalimanından Sincan’a ulaşım ise havaalanından kalkan Havaş otobüsleri Kızılay’a gidildikten sonra metroya aktarma yapılarak sağlanabilmektedir.

You might be interested:  Yeni Mahalle Ankara Nerede?(Mükemmel cevap)

Ankara Tren Garına hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Ankara Garı yakınından geçiyor: 202-7, 309, 334, 355, 361, 415, 437, 441.

Aşti Esenboğa arası kaç TL?

AŞTİ ( Ankara Otogar) Esenboğa Havalimanı arası mesafe yaklaşık 33 km dir. AŞTİ Otobüs Terminali ile Esenboğa Havalimanı arası taksi ücreti yaklaşık 145 – 160 TL arasındadır.

Ankara Havaalanı otobüsleri nereden kalkıyor?

ESENBOĞA HAVA ALANINA ULAŞIM Ankara Esenboğa Havaalanına ulaşım; 442 hat numaralı EGO Otobüsleri, 19 Mayıs stadyumu B kapısı önünden hareket eden Belko otobüsleri ve taksi ile sağlanabilmektedir.

Belko Air ücreti ne kadar?

442-A Belkoair AŞTİ Esenboğa Havalimanı arası Otobüs ücreti Ne kadar? BelkoAir Otobüs Ücreti: KDV dahil 12,00 TL’dir. (Polis, Zabıta, Gaziler, Şehit Yakınları, Engelli ve Refakatçileri, Sarı Basın Kartı Olanlar Belkoair Havaalanı Otobüslerini ücretsiz kullanabilmektedir.)

Belko nereden kalkıyor?

Araçlarımızın ilk hareket noktası Aşti’dir. Aşti hareket saati her saati 30 geçelerdedir. Araçlarımızın Aştı durağından sonra sırasıyla; Kızılay, Tren garı, Akm duraklarına gelmektedir. Bu duraklar arasında ki toplam mesafe her durak arası için 5 dakikadır.

Belko Air Kızılay Esenboğa kaç dakika?

442-K Belkoair KIZILAY Esenboğa Havalimanı arası Yolculuk Süresi: Belkoair Otobüsleri Kızılay şehir merkezinden yaklaşık 55 dakika içerisinde Esenboğa Havalimanı’na ulaşmaktadır (yol durumu, trafik yoğunluğu ve hava şartlarına göre değişkenlik göstermektedir).

Çankaya dan Esenboğa ya nasıl gidilir?

Çankaya ‘ dan Esenboğa Havalimanı’na arabayla Özel Bulvarı üzerinden ortalama 50 dakikada, Ankara Çevre Yolu üzerinden 40 dakikada ulaşabilirsiniz. Gölbaşı’ndan Esenboğa Havalimanı’na aracınızla Mevlana Bulvarı ve Özel Bulvarı’nı kullanarak 40 dakikada, Ankara Çevre Yolu’nu kullanarak 45 dakikada ulaşabilirsiniz.

Ankara Esenboğa Havalimanı metro var mı?

Ankara Şehir Merkezi ile Ankara Esenboğa Havalimanı arasında Metro Çalışmalarına başlanmıştır. Ancak şu anda Havalimanı Metrosu hizmet vermemektedir. 7 istasyonlu, 26 kilometre uzunluğundaki metro hattı günlük 700 bin yolcu kapasitesine sahip olacaktır. Ankara Esenboğa Havalimanı Şehir Merkezinden 28 km uzaktadır.

You might be interested:  Edirneden Istanbul Havalimanına Nasıl Gidilir?(Çözüm bulundu)

Ankara yüksek hızlı tren garı hangi semtte?

Ankara Yüksek Hızlı Tren Garı veya Ankara YHT Garı, Ankara ‘nın Çankaya ilçesinde, Ankara Garı ‘nın yanında, yer alan ve 29 Ekim 2016’da hizmete giren TCDD’ye ait ana yüksek hızlı tren istasyonudur.

Ankara YHT garından Kızılaya nasıl gidilir?

Gardan çıkıp dümdüz yürürsen 7-8 dk’da Ulus metrosuna ulaşırsın. Yine gardan çarşı yönüne 10dk’da falan gidip (asker çarşısı diye de geçer) Tandoğan tarafına çıkarsın, Ankaray Maltepe durağından Kızılaya geçersin. Gardan Kızılay’a yürümek yarım saat sürer.

Ankara Hızlı Tren nerelere gidiyor?

Yüksek Hızlı Tren Ankara – İstanbul arası ve İstanbul – Ankara arasında günde karşılıklı 8 sefer yapıyor. Ankara ‘dan kalkan tren Eryaman, Polatlı, Eskişehir, Bozüyük, Bilecik, Arifiye, İzmit, Gebze, Pendik, Bostancı, Söğütlüçeşme, Bakırköy duraklarına uğrayarak Halkalı’ya yaklaşık 4 saat 15 dakika arasında ulaşıyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *