Eminevim Antalya Evleri Nerede?(En iyi çözüm)

  • Namık Kemal Bulvarı No: 25 (Özdilek AVM Yanı) Kepez / Antalya Telefon: 0 (242) 334 49 20 E-posta: [email protected]

Eminevim nereden ev veriyor?

Türkiye’nin her yerinden, beğendiğiniz evi alabilirsiniz. Kendi birikiminizle daha uzun bir sürede alacağınız evi Eminevim size daha kısa sürede teslim eder. Bu sistem sizi tasarrufa yönlendirir. İstediğiniz her an evin değerinde değişiklik yapabilirsiniz.

Eminevim parayı ne zaman verir?

Konut Çekilişli üyeliklerde organizasyon ücretinin TAMAMI kesilerek 6 ay sonra iadesi yapılır. Konut Vade Ortası ve Peşinatlı üyeliklerde organizasyon ücretinin YARISI + KDV tutarında kesinti yapılarak 6 ay sonra iadesi yapılır.

Eminevim araba kaç ayda çıkar?

%5 peşinat ile de katılabileceğiniz 24 ve 36 kişilik gruplarda peşinat durumuna göre 6 ayda teslimat fırsatı.

Eminevim kac subesi var?

Üstün, Emin Grup’un 7 farklı alanda hizmetlerini sürdürdüğünü ifade ederek, ‘ Eminevim ve Eminotomotiv olarak 2019 yılında yüzde 60 büyüdük. 120 şubemiz ile tüm Türkiye’de hizmet veriyoruz.

Eminevim peşinatsız ev nasıl alınır?

Faizsiz ev alma sisteminin mucidi Eminevim ‘le Türkiye’nin dilediğiniz yerinden, beğendiğiniz evi seçmeniz yeterli. Kendi belirlediğiniz ve bütçenize en uygun ödeme planıyla bankaya bulaşmadan, konut kredisiyle uğraşmadan, faiz yükü altına girmeden ve peşinat biriktirmek zorunda kalmadan kolayca ev sahibi olabilirsiniz.

You might be interested:  Borax Nerede Satılır Istanbul?(Mükemmel cevap)

Eminevim peşinatlı erken teslim sistemi nasıl oluyor?

Evinizi alana kadar dilerseniz taksitleriniz sabit olur ve teslimattan sonra belirli oranda artarak daha kısa vadede borcunuz biter ya da taksit artış seçeneği ile evinizi alana kadar taksitleriniz her yıl belirli bir oranda artarak devam eder. Böylece daha erken teslimat avantajı sağlar.

Eminevim kredi veriyor mu?

Eminevim ‘de Ev Sahibi Olmak İçin Tek Bir Sistem Yok! Eminevim ‘i Tavsiye Etmek Çok Kolay! Faizsiz ev alma sisteminin mucidi Eminevim olarak, 30 yıldır sizleri sadece ev ve otomobil sahibi yapmıyor, aynı zamanda faiz yükü ve banka kredisi derdinden de kurtararak tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

Eminevim nasıl ev sahibi yapıyor?

Çekilişli sistemde taksit vadenize göre evinizin sahibi olmak için bir gruba dahil olursunuz ve düzenli aralıklarla yapılan çekilişlerle her ay bir kişi ev sahibi olacak şekilde yardımlaşma esasına dayalı bir sistem uygulanır. Çekilişler noter huzurunda resmi olarak gerçekleştirilir.

Eminevim yasaklandı mı?

Yeni bir açıklama daha yapan BDDK, 8 şirketin daha kendi isteğiyle tasfiye edildiğini duyurdu. Böylece sektörde faaliyet gösteren 6 şirket kaldı. Emin Evim, Fuzel Ev, Sinpaş, İmece, Katılımevim, Çözüm ve Birevim sektörde devam edecek.

Eminevim araba organizasyon ücreti ne kadar?

EminOtomotiv 14 Günlük Sözleşme İptal Hakkını Kullanamadım 27.09.2021 tarihinde Eminevim ‘den otomobil için 32.500 TL peşinat 7200 TL organizasyon ücreti ile 15 ay vade 120 bin lira için giriş yaptım ancak 05.10.2021 tarihinde kararımı değiştirdim ve iptal etmek istedim 14 günlük cayma hakkımı kullandım.

Eminotomotiv kaç ayda teslim?

Örnek: 100.000TL değerinde araç sahibi olmak isteyen bir kişi 30.000TL peşinat ve aylık 3.000TL ödeme ile 23 aylık vadeye dahil olur ve 8. ayda aracını teslim alabilir. Tüm satış sistemlerimizde dahil olduğunuz bedel üzerinden vadeye göre hesaplanarak organizasyon ücreti bedeli dışında ek bir ödeme yapılmaz.

You might be interested:  Sürat Kargo Ankara Aktarma Ne Demek?(EN iyi 5 ipucu)

Eminevimden araba alan var mı?

Eminevim ile vade farkı olmadan ve dilediğiniz taksit sayısında ödemeleri yaparak en kolay ve ayrıcalıklı adımları atabilirsiniz. Ekstra bir masrafla karşılaşmadan ev ya da araba satın alırken tercihlerinizi Eminevim ile kullanabilirsiniz.

Emin Otomotiv araç alımı nasıl oluyor?

Eminotomotiv sistemini kullanarak bir araç sahibi olmak oldukça kullanışlı ve basittir. Öncelikli kişi, otomobil almak için ayırmış olduğu bütçeyi belirler. Havuzda aydan aya toplanan bir araç parası ile noter huzurunda bir sıra tespiti gerçekleştirilir ve ilk sırada çıkan kişiye otomobil alınmış olur.

Evim evim caiz mi?

Şirket her ay katılımcılardan taksitleri topluyor sonra tarihi gelmiş katılımcıya anlaşılmış miktarda parayı borç olarak veriyor. Buna karşılık olarak da “organize ücreti” adı altında haksız bir fark alıyor. Bu da faizdir. Dolayısıyla bu surette de EMİNEVİM ‘den ev almak caiz değildir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *