Duja Bodrum Denizi Nasıl?(Çözülmüş)

The Oba Hotel Bodrum kimin?

The Oba Hotel sahibi Erol Azat Bodrum ‘da farklı bir konseptle hizmet vermeye başladıklarını ifade ederek şu sözlere yer verdi “Ülkemizin en önemli turizm merkezlerinden biri olan Bodrum ‘da kadınlara özel bir plajın olmadığını ifade ederek “Şimdi Bodrum zamanı” sloganıyla yola çıktığımız projeyle kadınlara özel

Duja Premium Bodrum kimin?

Bodrum ‘un En yeşil tesisi Bodrum -Torba Kervansaray İş adamı Şaban Kayıkçı tarafından satın alındı ve Duja Bodrum By La Blanche oldu.

Duja Hotel Bodrum kimin?

Yeni patron Şaban Kayıkçı ise otelin adını Duja olarak değiştirmişti. Korkmaz’ın sahibi olduğu ve iddialarla Türkiye’nin gündemine oturan her iki otelin de yeni şimdiki sahibi Şaban Kayıkçı oldu. Diyarbakırlı Şaban Kayıkçı’nın, deniz taşımacılığı, gayrimenkul geliştirme ve petrokimya alanlarında faaliyetleri bulunuyor.

DUJA Bodrum Havalimanı arası kaç km?

Duja Bodrum, Bodrum Milas Havalimanı ‘na 23 km, Bodrum merkeze 10 km mesafededir. Denize sıfırdır.

The Oba Hotel Bodrum kaç yıldız?

Bodrum ‘da bayanlara özel ve karışık kullanıma açık iki adet beyaz kumlu plaj, iskele ve güneşlenme alanı, bay-bayan ayrı hizmet veren ve karışık kullanıma açık yüzme havuzları, spa merkezleri ve aqua park gibi tesisler sunan, alkolsüz, 5 yıldızlı İslami tatil köyüdür.

You might be interested:  Elektrikler Ne Zaman Gelecek Istanbul 2017?(Soru)

LUJO Bodrum kimin?

Anex Tours CEO’su Serhat Koçkar’ın sahibi olduğu Serkoç, Bodrum Güvercinlik’te 170 milyon dolarlık yatırımla Lujo Hotel’i açıyor. Nisanda hizmet vermeye başlayacak otel, her şey dahil sistemiyle alacarte hizmet verecek.

Bodrum Kervansaray Otel kimin?

Geçen yıl Mart ayında icra ihalesi ile satışa çıkarılan Bodrum Kervansaray Otel, Asya Gaz’ın sahibi ve iş adamı Şaban Kayıkçı tarafından alındı.

Vedat Dalkıran kimdir?

Vedat Dalkıran ise turizm yatırımlarıyla bilinen birisi. Kariyeri Fettah Tamince’nin Rixos’unda CEO olarak parladı. Bazı başka turizm şirketlerinde yöneticilik, kurucu ortaklık yaptıktan sonra, en son Simit Sarayı ile duyduk adını.

BOEL otel kimin?

İşletmenin sahibi Taner Akkuş ve İstanbulun sevilen simalarından oluşan ekibi, hummalı bir çalışma içindeler. Plaj, Boel Beach olarak hizmet verecek. Ünlü DJ’ler ve iddialı plaj mutfağı ile bu sezonun gözdelerinden biri olmaya aday.

Bodrum Kervansaray kime satıldı?

Kervansaray Grubu’na bağlı Bodrum ‘daki otel, geçen yıl Mart ayında icra ihalesi ile satılmıştı. 94 milyon 239 bin TL bedel belirlenen oteli 47 milyon 150 bin TL’ye, temlik alacaklısı durumundaki Mega Varlık Yönetim AŞ satın aldı.

Duja Premium Bodrum ne zaman açıldı?

Duja Premium Bodrum ismiyle 2021 yaz sezonunda misafirlerine kapılarını açacak olan yeni tesis Türkiye’nin en pahalı odasını satışa sunmaya hazırlanıyor.

Turgutreis hangi havaalanına yakın?

Milas Bodrum Havalimanı ile Turgutreis arası 60 kilometre mesafe uzaklığındadır. Turgutreis ile Milas Bodrum Havalimanı VIP transfer hizmeti bir saat 10 dakika civarında sürmektedir ve trafiğe bağlı olarak değişmektedir.

Bodrum Milas Havalimanı nasıl gidilir?

Havalimanı – Bodrum Otogar- Havalimanı arasında hizmet veren Havaş servisleri uçuş saatlerine göre düzenleniyor ve havalimanının iç hatlar çıkışında yer alıyor. Bodrum Havaalanı Havaş servisine binerek Güvercinlik, Torba yolu ve Bodrum Otogar güzergahını takip ederek merkeze yaklaşık 45 dakikada ulaşım sağlayabilirsiniz.

You might be interested:  Ankara Topraklı Diş Hastanesi Nerede?(Mükemmel cevap)

Bodrum merkezden havaalanına nasıl gidilir?

Bodrum Havalimanı’ndan Bodrum merkezine HAVAŞ Otobüsleri ile transfer mümkün. HAVAŞ ile sırasıyla Güvercinlik, Torba yolu ve Bodrum Otogar’a (çift yönlü) otobüs seferleri bulunuyor. HAVAŞ ile Bodrum şehir merkezine yolculuk, trafiğe bağlı olarak yaklaşık 45 dakika sürüyor ve bilet ücreti 17,50 TL.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *