Delta Servis Ankara Nerede?(Mükemmel cevap)

Delta servis telefon kaç günde gelir?

Ortalama 3 iş günü servis süresi bulunan Delta servis için hızlı hizmet de oldukça önemli bir konudur.

Delta Servis hangi kargo?

Gönderime hazır olan paketinizi Anlaşmalı Kargo Şirketlerimiz olan Yurtiçi kargo (Anlaşma No: 282140974 ) ve Mng Kargo ( Anlaşma No: 257298816 ) Delta Servis Merkez Onarım servisimize ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Delta servis garantili telefon alınır mı?

2 gün sonra sitelerinde telefonun garanti dışı bırakıldığı yazıyor ve attıkları fotoğrafta telefonun dört bir yanında darbeler ve ezikler var. Belli ki bilinçli olarak telefona zarar verilmiş çünkü telefonu yollarken kılcal çizikler dışında hiçbir şeyi yoktu. Delta servis garantili telefon almayın, aldırmayın.

Huawei Delta servis garantili ne demek?

Delta Servis, ithalat yapan firmalara satış sonrası hizmeti vermektedir ve bu nedenle kesinlikle cep telefonu satışı Cep telefonları için garanti süresi 2 (iki) yıldır ve garanti hizmeti aldığınız firma ile tüm anlaşmazlıklarda Tüketici Hakem Heyetleri veya Tüketici Mahkemeleri’ne başvurabilirsiniz.

Genpa Teknik Servis hangi cihazlara bakıyor?

Vestel, Alcatel, Apple, Casper, General Mobile, Honor, Huawei, Lenovo, LG, Nokia, Oppo, Samsung, TP-Link, Xiaomi gibi markaların cep telefonu, tablet, aksesuar, bilgisayar ve yedek parçalarını güvenle temin etmek için siz de Genpa ‘yı tercih edebilirsiniz.

KVK hangi telefonlara bakıyor?

Cep telefonu servisi konusunda alanında uzman bir marka olan KVK, pek çok çeşitli markanın cep telefonu için servis hizmeti sunmaktadır. KVS servis noktalarına ulaşarak Samsung, Apple, Sony, HTC, ZTE, Huawei, Honor, Lenovo, Alcatel, Xiaomi, Asus gibi pek çok farklı markanın telefonlarını tamir ettirebilirsiniz.

You might be interested:  Güngören Nereye Bağlı Istanbul?

Garantili üründen servis ücreti alınır mi?

Tüketicinin, Kanunun 11 inci maddesinde yer alan seçimlik haklarından ücretsiz onarım hakkını seçmesi durumunda satıcı; işçilik masrafı, değiştirilen parça bedeli ya da başka herhangi bir ad altında hiçbir ücret talep etmeksizin malın onarımını yapmak veya yaptırmakla yükümlüdür.

Xiaomi garantisi hangi firma?

Xiaomi ‘nin Türkiye’de distribütörü Evofone firması. Yetkili servisi ise Genpa, Evofone ve OUNO. Çoğunlukla Genpa üzerinden onarım yapıldığını belirtelim.

Evofone garanti nedir?

Garanti, satın alma tarihinden itibaren ana ünite için iki (2) yıl, çıkarılabilir pil ve şarj cihazı için on iki (12) ay ve çıkarılamayan pil için iki (2) yıl boyunca geçerlidir. Xiaomi, Ürünün kesintisiz veya hatasız bir şekilde çalışacağını garanti etmez.

Ithalat garantili ne demek?

İthalatçı garantisi, firmanın büyük firmaların cihazlarını yurtdışından getirmesinin ardından vermiş olduğu garanti anlamına gelmektedir. Büyük firmaların ürünlerini yurt dışından alınması ile gerçekleşen ithalatın ardından verilen garanti ile tüketici hakları koruma altına alınmaktadır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *