Çilek Kokusu Nerede Çekiliyor Istanbul?(Soru)

Çilek Kokusu çekimleri Bodrum’da başlamış olup, İstanbul‘da devam ediyor. İstanbul‘da Akbatı Huxo’da çekilen bazı sahneler bulunuyor. Bunun dışında da Bodrum Vogue Hotel’de çekilen sahneler de var. Çilek Kokusu‘nun çekildiği ev ise Hadımköy Pelican Evleri olduğu iddialar arasında yer alıyor.

  • Çilek Kokusu çekimleri Bodrum’da başlamış olup, İstanbul’da devam ediyor. İstanbul’da Akbatı Huxo’da çekilen bazı sahneler bulunuyor. Bunun dışında da Bodrum Vogue Hotel’de çekilen sahneler de var. Çilek Kokusu’nun çekildiği ev ise Hadımköy Pelican Evleri olduğu iddialar arasında yer alıyor.

Çilek kokusu dizisi nerede çekiliyor?

Çilek Kokusu dizisi Bodrum’da Vogue Hotel’de çekildi. İç çekimler Vogue Hotel’de yapılırken, dış çekimler Yalıkavak’ın farklı noktalarında yapıldı ve çekimlere İstanbul’da devam edildi.

Yargı hangi üniversitede çekildi?

Dizi İstanbul’un farklı noktalarında çekiliyor. Sahil sahnelerinin genel olarak Üsküdar açıklarında çekildiği bildiriliyor. Dizide sıklıkla yer alan adliye sahnelerinin ise Çağlayan Adliyesi’nde çekildiği ifade edildi.

Yargı dizisi seti nerede?

Kanal D’de yayınlanan Yargı dizisinin çekildiği adliyenin, İstanbul Çağlayan Adliyesi olduğu belirtilmektedir. Ağırlıklı olarak İstanbul’un Üsküdar ilçesi kıyılarında çekilen dizide zaman zaman Boğaz’ın her iki yakası da kullanılmaktadır.

Gönül Dağı hangi ilde çekiliyor?

Gönül Dağı, Eskişehir’in Sivrihisar ilçesinde çekiliyor.

Sadakatsiz nerede çekiliyor?

Sevilen dizinin çekimleri Tekirdağ ve İstanbul’da çeşitli semtlerde gerçekleşiyor.

Üç kuruş nerede çekiliyor?

Dizi çekimleri İstanbul’un Fatih ilçesinin Balat semtinde ve Sarıyer ilçesinin Çayırbaşı semtinde gerçekleşirken, bazı sahneler Beykoz’da bulunan eski kundura fabrikasında gerçekleşmektedir.

You might be interested:  Ankara Antlaşmasını Kim Imzaladı?(Çözünme)

Gönül Dağı Sivrihisar’ın hangi köyünde çekiliyor?

Gönül Dağı dizisi Eskişehir’ in Sivrihisar ilçesinde çekilmektedir. Dizide görünen Gedelli köyü, günümüzde Niğde ilinin Ulukışla ilçesine bağlıdır. Senaryoda geçen Gedelli köyü, aslında dizinin çekimlerinin yapıldığı Eskişehir’ in Sivrihisar ilçesinin kırsal bölgesidir. 6

Gönül Dağı diye bir dağ var mı?

Türkiye’de gerçekte Gönül Dağı şeklinde bilinen bir dağ yoktur. Gönül Dağı efsanesi de dizinin senaryosu gereği kurgulanmış bir efsanedir. Gönül Dağı denildiğinde Neşet Ertaş’ın aynı addaki Türküsü akıllara gelir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *