Bodrum Vogue Otelin Sahibi Kim?(Çözüm bulundu)

Torba’da 5 yıldızlı, delüks, 1400 yataklı Vogue Otel‘in mülk sahibi ve işletmecisi Turan Avcı, geçen perşembe günü gerçekleştirilen resmi satışta 80 milyon dolara tesisi satın aldı.

Bodrum Paramount otel kimin?

Sedat Peker, dokuzuncu videosunda şunları söylemişti: Paramount Otel var. Sahibi kim, Sezgin Baran Korkmaz.

Resort Be Premium Bodrum kimin?

Bazı şirketlerine el koyuldu. İddiaların odağındaki Paramount Otel ise, “Duja Otel” grubuna dahil oldu ve ismi Be Premium olarak değiştirildi. Otelin yeni sahibi ise, Şaban Kayıkçı isimli bir işadamı…

Paramount otelin şimdiki adı nedir?

Sezgin Baran Korkmaz, hakkında başlatılan soruşturmadan sonra yurt dışına kaçtı. Şu an firari durumda… Bazı şirketlerine el koyuldu. OdaTV’den Sami Menteş’in haberine göre; iddiaların odağındaki Paramount Otel ise, “Duja Otel ” grubuna dahil oldu ve ismi Be Premium olarak değiştirildi.

Paramount Hotel kaç metrekare?

Otelin kurulduğu alan 75 bin metrekare.

Sezgin Baran Korkmaz oteli kimden aldı?

Sezgin Baran Korkmaz, oteli Unico Sigorta adlı bir şirket üzerinden satın almış görünüyor. Unico Sigorta, 16 Kasım 1988 tarihinde faaliyete geçmişti ve önceki ismi Aviva Sigorta’ydı. 15 Eylül 2015’te şirket Unico Sigorta ismini aldı.

Jumeirah Bodrum sahibi kim?

Muğla Bodrum ‘da Dubai Emiri Şeyh Muhammed Bin Raşid El Maktum’un başkanı olduğu ve dünyanın en lüks otel zincirlerinden olan Jumeirah Group, Torba’da Jumeirah Bodrum Palace adlı lüks otelin kapılarını turizme açtı.

You might be interested:  Istanbul Uskudar Nasil Bir Yer?(Çözülmüş)

Be Premium Bodrum kaç odalı?

Bu otel 311 odalıdır.

Bodrum Oba otel kimin?

The Oba Hotel sahibi Erol Azat Bodrum ‘da farklı bir konseptle hizmet vermeye başladıklarını ifade ederek şu sözlere yer verdi “Ülkemizin en önemli turizm merkezlerinden biri olan Bodrum ‘da kadınlara özel bir plajın olmadığını ifade ederek “Şimdi Bodrum zamanı” sloganıyla yola çıktığımız projeyle kadınlara özel

Paramount Hotel Bodrum ne zaman yapıldı?

2012’de Atilla Uras tarafından 110 dönümlük araziye inşa edildi. 2017’de turizmci Turan Avcı ile başlayan zincirleme el değiştirme, 2020’de Sezgin Baran Korkmaz’a kadar sürdü.

Paramount Hotel kaç para?

OTELİN 8 GECELİĞİ 894 BİN TL Bu odanın 8 gecesinin ücreti 29 bin 872 TL yapıyor. Otelin Grand Villa diye adlandırılan en lüks odasının geceliği ise 106 bin 223 TL görünüyor. Sekiz günlük tatil 849 bin 784 TL’ye mal oluyor.

Paramount otelin yeni sahibi kim?

Otel işletmek için bakanlığın son mercii olduğunu belirten Seher Yaşayacak, açıklamalarına şöyle devam etti: “Kazım Albayrak’ın şirketi Free Petrol Ürünleri, Gaziosmanpaşa adresinde. Şirketin 485 bin TL’lik hisse payı Kazım Albayrak’a, 15 bin TL’lik hisse payı ise Osman Tellioğlu’na ait.

Paramount Hotel kime satıldı?

Hollywood yıldızı Nicole Kidman’ın Bodrum’daki The Bodrum By Paramount Hotel ‘i Turan Avcı 80 milyon dolara satın aldı.

Paramount Hotel kaça satıldı?

30 Eylül 2017: 19 milyon dolar.

Paramount Hotel Bodrum kaç kişilik?

Toplam kapasitesi 332 olan tesiste oda, suit ve villalar şeklinde üç ayrı seçenek sunulmaktadır.

Paramount Hotel hangi koyda?

BODRUM’UN EN GÜZEL MANZARASINA SAHIP Bodrum Torba Koyu’nun panoramik manzarasına hâkim, 1 km uzunluğunda benzersiz bir sahil şeridinde, 110 dönümlük arazi üzerinde kurulan The Bodrum by Paramount Hotels & Resorts, açıldığı günden bu yana turistlerin yoğun ilgisi ile karşılandı.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *