Bodrum Merkezden Akyarlara Nasıl Gidilir?(En iyi çözüm)

HAVAŞ ya da MUTTAŞ servisleriyle Bodrum Otogarı’na gittikten sonra otogarda bulunan Akyarlar dolmuşlarını kullanarak ulaşabilirsiniz. Taksi, araç kiralama ve özel transfer aracı gibi seçenekler de alternatifler arasındadır. Akyarlar, Ankara’ya 733 km uzaklıktadır. Ulaşım, yaklaşık 10 saat 50 dakika sürer.

  • Akyarlar; Bodrum merkeze 21 km, Milas-Bodrum Havaalanı’na 50 km’dir. Bodrum merkezden Akyarlar’a gitmek için, otogardan kalkan minibüslere binmek gerekiyor. Otogar, Bodrum merkeze konumlandırılmıştır.

Bodrum Havalimanı Akyarlar nasıl gidilir?

Havalimanından Akyarlar ‘a doğrudan toplu ulaşım seçeneği yok. MUTTAŞ ve HAVAŞ servisleriyle Bodrum Otogara gittikten sonra otogardan Akyarlar dolmuşlarını kullanarak sahil kasabasına ulaşabilirsiniz. Taksi, araç kiralama ve özel transfer aracı gibi seçenekler de alternatifler arasında.

Bodrum Akyarlar nasıl bir yer?

Bodrum yarımadasının güneybatısında bulunan şirin bir mahalledir. Akyarlar, Muhteşem plajları ve balıkçılarıyla ünlü bir yerdir. Masmavi denizi ve temiz plajı ile Bodrum ‘un en güzel beldelerinden. Akyarlar, Bodrum ‘un nefis bir kumsala ve denizine sahip turistik bir mahalledir.

Akyarlarda ne yapılır?

Akyarlar’da hem güzel bir deniz, hem de mavi bayraklı plajlar bulunduğu için bölgede sıkça tekne turları düzenleniyor. Akyarlar’da çevre koylara yapılan günübirlik tekne turlarına katılarak, denizin keyfini çıkarabilir, eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

You might be interested:  Ankara Nasıl Giderim Ego?(EN iyi 5 ipucu)

Bodrum merkezden Gümüşlüğe nasıl gidilir?

Gümüşlük ‘e Nasıl Gidilir İsterseniz Bodrum ‘dan şehir içinde minibüs veya dolmuşlarla da Gümüşlük ‘e ulaşabilirsiniz. Bodrum Şehirlerarası Otobüs Terminali’nden kalkan minibüslerle Gümüşlük ‘e gidebilirsiniz. Garajdan kalkan dolmuş ile yaklaşık 50 dakikada Gümüşlük ‘e varabilirsiniz.

Bodrum Milas Havalimanı Akyarlar arası kaç km?

Milas – Bodrum Havalimanı ile Akyarlar arası mesafe 58 km ‘dir.

Bodrum Akyarlar nereye bağlı?

Akyarlar (eski adı: Kefaluka), Muğla ilinin Bodrum ilçesine bağlı bir mahalledir. 2012 yılına kadar Bodrum ilçesine bağlı bir köyken, 2012 yılında Muğla’nın büyükşehir olmasıyla bu ilçeye bağlı bir mahalle statüsünü almıştır. Bodrum ‘a 21 km, Turgutreis’e 8 km, Milas- Bodrum Havalimanı’na 58 km uzaklıktadır.

Bodrum Karaincir denizi nasıl?

Karaincir Plajı Özellikleri 30-35 derecelik havalarda bile buz gibi bir denizi var. Deniz tabanı ve sahili incecik altın sarısı bir kumsal. Temizlik ve berraklık açısından da diğer Bodrum plajlarından hiçbir farkı yok. Oldukça temiz ve berrak.

Bodrum Akyarlar Nerede Kalınır?

Akyarlar Otelleri

  • Club Marma Hotel. Şehir merkezine 0,2 kilometre.
  • Sunny Garden Beach Hotel. Şehir merkezine 0,5 kilometre.
  • Sentido Bellazure. 4 yıldızlı
  • La Brezza Suite & Hotel. 3.5 yıldızlı
  • Kefaluka Resort – All Inclusive. 5 yıldızlı
  • Castelino Akyarlar Butik Otel. 2.5 yıldızlı
  • Camelot Boutique & Beach.
  • Liv Hotel By Bellazure.

Bodrumun denizi soğuk mu?

Karaincir Plajı, deniz sıcaklığı Bodrum Plajları arasında en soğuğu. 30-35 derecelik havalarda bile buz gibi bir denizi var. Soğuk su severler için büyük nimet. Deniz tabanı ve sahili incecik altın sarısı bir kumsal.

Aspat koyuna nasıl gidilir?

Ulaşım: Araç ile gelmek isteyenler Bodrum – Karaincir güzergâhını kullanarak kolayca ulaşım sağlayabilirler. Toplu taşıma ile gelmek isteyenler ise Bodrum otogardan kalkan minibüsleri kullanarak buraya ulaşabilirler.

You might be interested:  Uniq Hall Istanbul Nerede?(Mükemmel cevap)

Akyarlarda nerede denize girilir?

Bodrum Akyarlar ‘da Nerede Denize Girilir? Farklı özelliklerdeki koylarıyla dikkat çeken Akyarlar ‘ın renkli merkez plajı dışında daha sakin alternatifler arayanlar Karaincir Plajı’nı tercih edebilirler. Aspat Tepesi’nin de bulunduğu sessiz, sakin diğer bir plaj alternatifi ise aynı isimdeki Aspat Plajı.

Bitez de nereye gidilir?

Bitez Tarihi Bitez de en eski tarihi yapılar olarak taş evler ve sarnıçları görebilirsiniz. Bodrum merkeze çok yakın olan Bitez’de tatil yapacak kişiler merkezde bulunan Bodrum kalesini, su altı arkeoloji müzesini ve Halikarnas Mozelesi, Zeki Müren müzesi gibi tarihi mekanları gezebilirler.

Bodrum merkezden Gümbete nasıl gidilir?

Bodrum merkeze geldikten sonra her 10-15 dakikada bir kalkan Gümbet minibüslerine binebilirsiniz. Bodrum ‘a otobüs ile ulaşım mümkündür. Bodrum ‘a doğrudan sefer yapan birçok şirket bulunuyor. Bodrum merkeze şehirlerarası otobüsle geldikten sonra merkezden kalkan minibüslerle Gümbet’e ulaşabilirsiniz.

Bodrum Havalimanı Gümüşlük nasıl gidilir?

Milas Bodrum Havalimanı, Gümüşlük ‘e 56 km uzaklıktadır. Havalimanından Gümüşlük ‘e doğrudan toplu ulaşım seçeneği yoktur. MUTTAŞ ve HAVAŞ servisleriyle Bodrum Otogara gittikten sonra otogardan Gümüşlük dolmuşlarını kullanarak Gümüşlük ‘e ulaşıyorsunuz.

Gumusluk nereye baglı?

Gümüşlük, Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı bir mahalledir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *