Bodrum Masalı Sezon Finali Ne Zaman?(EN iyi 5 ipucu)

Dizi, 18 Haziran 2017 tarihinde yayımlanan 42. bölümüyle sezon finali yaparak yayından kaldırılmıştır..

  • Bodrum Masalı’nın daha önce final yaparak ekrana veda edeceği açıklanmıştı. Ancak sürpriz bir kararla yeni sezonda da devam etmesine karar verilan dizi 41. bölümüyle yaz tatiline girecek. 18 Haziran Pazar akşamı sezon finaliyle ekranlara gelecek olan Bodrum Masalı’nın yeni sezonu Eylül ayında Kanal D ekranlarında olacak.

Bodrum Masalı neden final yapmadı?

Bodrum Masalı adalı dizide başrolde yer alan oyuncu Timuçin Esen’in, Müslüm Gürses’i bir sinema filminde canlandırma teklifi nedeniyle ayrıldığı ortaya çıktı. Dizinin de devam bölümlerinin Esen’in canlandırdığı ‘Faryalı’ karakteri üzerine kurulması nedeniyle bitirildiği belirtiliyor.

Bodrum Masalı kaç?

BODRUM MASALI YAYINDAN KALDIRILDI Şimdiye kadar 42 bölümle izleyicisi ile buluşan Bodrum Masalı, yeni sezonda devam etmeyecek. Kanal D ile yapım şirketi TMC’nin anlaşamaması nedeniyle yayınlanmayacağı iddia edilen Bodrum Masalı, yeni sezonda büyük olasılıkla devam etmeyecek.

Bodrum Masalı Faryalı oldu mu?

Oyuncu Timuçin Esen’in, Müslüm Gürses’i canlandırma teklifi nedeniyle ‘ Bodrum Masalı ‘ dizisinden ayrıldığı ortaya çıktı. Dizi beş yıl atlayıp öyle devam edecekti. Sürpriz bir gelişme oldu. Timuçin Esen yani Faryalı, diziden ayrılacağını söyledi.

Bodrum Masalı dizisi nerede çekiliyor?

BODRUM MASALI Başrollerinde Timuçin Esen, Şevval Sam, Murat Aygen, Toprak Sağlam, Alperen Duymaz, Hilmi Cem İntepe, Dilan Deniz Çiçek ve Bora Cengiz’in oynadığı Bodrum Masalı dizisi Bodrum ‘un Bitez mahallesinde çekiliyor.

You might be interested:  Fethiye Kelebek Vadisine Nasıl Gidilir?(Çözünme)

Bodrum Masalı kaçıncı bölümde final yaptı?

Dizi 18 Haziran 2017 tarihinde yayımlanan 42. bölümde sezon finali yaparak yayından kaldırılmıştır..

Bodrum Masalı Kaç Bölüm Yayınlandı?

Bodrum Masalı sezon finalinde Haydar Efe ile Üzüm evlendi; herkesi düğün heyecanı sardı. Ateş ile Faryalı, Yıldız hakkında dertleşirken; Ateş, Faryalı’nın annesi ile problem yaşayıp üzülmesini istemediğini dile getirdi.

Bodrum Masalı son bölüm ne oldu?

Haydar Efe ve Üzüm’ün düğün coşkusu yaşanırken herkesi korkutan bir gelişme yaşandı. Bodrum Masalı son bölümde Faryalı vuruldu Sezon finali ile Bodrum Masalı dizisinde herkes Efe ile Üzüm’ün düğünü için bir araya geldi.

Güz masalı kaç bölüm sürdü?

16 Ağustos 2020’de Türkiye’de gösterime giren 82 bölümlük Güz Masalı dizisinin, 8 ya da 16 Kasım 2020’de final yaparak ekranlara veda edeceği söyleniyor.

Bodrum Masalı 43 bölüm ne zaman?

15 Eylül’de 43.

Bodrum Masalı evi nerede?

Başrollerinde Timuçin Esen, Şevval Sam, Murat Aygen, Toprak Sağlam, Alperen Duymaz, Hilmi Cem İntepe, Dilan Deniz Çiçek ve Bora Cengiz’in oynadığı Bodrum Masalı dizisi Bodrum ‘un Bitez mahallesinde çekiliyor.

Ada Masalı nerede çekildi?

Çekimleri. Dizinin çekimleri İzmir iline bağlı Seferihisar ilcesinin Sığacık bölgesinde devam ediyor.

Ada Masalı nerede çekiliyor?

Ada, İskados, Skopelos adalarını da bulunduğu Şeytan Adaları’nın bir parçası. Ancak dizi Kırlangıç Adası’nda değil İzmir’in Sığacık ilçesinde çekiliyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *