Bodrum Masalı Ne Zaman Hangi Gün?(Çözünme)

  • İlk bölümden itibaren perşembe akşamları yayınlanmaya başlayan Bodrum Masalı 30 ekim pazar günü itibariyle her hafta pazar akşamları ekranlara gelecek. Bodrum Masalı Yeni bölüm fragmanı Üzgünüz, video oynatıcı yüklemede başarısız oldu. (Hata kodu: 100013)

Bodrum Masalı dizisi hangi gün?

Perşembe akşamları ekrana gelecek olan Bodrum Masalı ‘nın 1. bölümü 18 Ağustos’ ta Kanal D’ de olacak.

Bodrum Masalı ne zaman hangi kanalda?

Bodrum Masalı Tüm Bölümler (İlk Bölüm, Son Bölüm) – Kanal D.

Bodrum Masalı dizisi nerede çekiliyor?

BODRUM MASALI Başrollerinde Timuçin Esen, Şevval Sam, Murat Aygen, Toprak Sağlam, Alperen Duymaz, Hilmi Cem İntepe, Dilan Deniz Çiçek ve Bora Cengiz’in oynadığı Bodrum Masalı dizisi Bodrum ‘un Bitez mahallesinde çekiliyor.

Ada masalı hangi gün?

ADA MASALI HANGİ GÜN YAYINLANACAK? Her salı izleyiciyle buluşan Ada Masalı dizisi bundan böyle Çarşamba günleri ekrana gelecek

Bodrum masalı kaç yılı?

Bodrum Masalı, TMC Film imzalı, ilk bölümü 18 Ağustos 2016 tarihinde yayımlanan, yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin’in yaptığı, senaryosunu Başar Başaran ve Emre Özdür’ün birlikte kaleme aldığı, başrollerini Timuçin Esen, Şevval Sam ve Murat Aygen’in paylaştıkları televizyon dizisi.

Ada masalı hangi kanalda?

Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz’u buluşturan dizi Ada Masalı, Star TV’de yayımlanıyor.

You might be interested:  Istanbul Belediyesini Kim Aldi?(Çözülmüş)

Bodrum masalı yeni sezon ne zaman başlayacak?

Kanal D’de şimdiye kadar 42 bölümle izleyiciyle buluşan Bodrum Masalı, yeni sezonda yayınlanmayacak.

Bodrum masalı ne zaman bitti?

Bodrum Masalı adalı dizide başrolde yer alan oyuncu Timuçin Esen’in, Müslüm Gürses’i bir sinema filminde canlandırma teklifi nedeniyle ayrıldığı ortaya çıktı. Dizinin de devam bölümlerinin Esen’in canlandırdığı ‘Faryalı’ karakteri üzerine kurulması nedeniyle bitirildiği belirtiliyor.

Bodrum Masalı finalde ne oldu?

Bodrum Masalı sezon finalinde Haydar Efe ile Üzüm evlendi; herkesi düğün heyecanı sardı. Ateş ile Faryalı, Yıldız hakkında dertleşirken; Ateş, Faryalı’nın annesi ile problem yaşayıp üzülmesini istemediğini dile getirdi.

Ada Masalı nerede çekildi?

Çekimleri. Dizinin çekimleri İzmir iline bağlı Seferihisar ilcesinin Sığacık bölgesinde devam ediyor.

Bodrum Masalı evi nerede?

Başrollerinde Timuçin Esen, Şevval Sam, Murat Aygen, Toprak Sağlam, Alperen Duymaz, Hilmi Cem İntepe, Dilan Deniz Çiçek ve Bora Cengiz’in oynadığı Bodrum Masalı dizisi Bodrum ‘un Bitez mahallesinde çekiliyor.

Hepsi 1 dizisi Hangi üniversitede çekildi?

Daha önce Hepsi 1 filminin çekimini Beykent’te yaptık. Bu film, üniversite ve gençlik konularını içeriyordu. Kampusta müzik salonu, sınıflar bizim için çok uygundu.

Bodrum Masalı yıldızlı otel nerede?

dizinin çekildiği otel, turgutreis ile gümüşlük arasinda kalan kadıkalesi’nde yer almaktadır. otelin gerçek adı da yıldızlı oteldir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *