Bodrum Masalı Hangi Otelde Çekildi?(En iyi çözüm)

Dizinin sevilen oyuncuları ise ilçeye olan hayranlıklarını dile getirdi. Bodrum‘un Kadıkalesi Mahallesi’nde ‘Yıldızlı Otel‘ adı verilen Butik Otel‘de 16. bölümün çekimleri devam eden ‘Bodrum Masalı‘ dizisinin setini, Bodrum Kaymakamı Mehmet Gödekmerdan ziyaret etti.

Bodrum Masalı dizisi hangi otelde çekiliyor?

dizinin çekildiği otel, turgutreis ile gümüşlük arasinda kalan kadıkalesi’nde yer almaktadır. otelin gerçek adı da yıldızlı oteldir. aynı şekilde içinde deniz geçen birçok sahne kadikalesi halk plajında çekilmiştir.

Bodrum masalın çekildi ev nerede?

Başrollerinde Timuçin Esen, Şevval Sam, Murat Aygen, Toprak Sağlam, Alperen Duymaz, Hilmi Cem İntepe, Dilan Deniz Çiçek ve Bora Cengiz’in oynadığı Bodrum Masalı dizisi Bodrum ‘un Bitez mahallesinde çekildi.

Seviyor sevmiyor dizi nerede çekiliyor?

Seviyor sevmiyor dizisinin büyük çoğunluğu İstanbul ‘un çeşitli semtlerinde çekilmektedir. Örneğin Otel çekimleri Eyüp’te yapılıyor. Maslak’ta yapılan çekimlerin olduğunu biliyoruz.

Bodrum Masalı dizisi hangi yıl çekildi?

Yayından kaldırıldı. Bodrum Masalı, TMC Film imzalı, ilk bölümü 18 Ağustos 2016 tarihinde yayımlanan, yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin’in yaptığı, senaryosunu Başar Başaran ve Emre Özdür’ün birlikte kaleme aldığı, başrollerini Timuçin Esen, Şevval Sam ve Murat Aygen’in paylaştığı Türk televizyon dizisi.

Ada Masalı nerede çekiliyor?

Ada, İskados, Skopelos adalarını da bulunduğu Şeytan Adaları’nın bir parçası. Ancak dizi Kırlangıç Adası’nda değil İzmir’in Sığacık ilçesinde çekiliyor.

You might be interested:  Istanbul Blue Votka Nasıl Içilir?

Ada Masalı nerede çekildi?

Çekimleri. Dizinin çekimleri İzmir iline bağlı Seferihisar ilcesinin Sığacık bölgesinde devam ediyor.

Gönül dağı nerede çekiliyor?

Gönül Dağı, Eskişehir’in Sivrihisar ilçesinde çekiliyor.

Eşkiyanın çekildiği çiftlik kimin?

Senaryoya göre çekimlerin yapıldığı ev Hızır Çakırbeyli’nin evidir. Eşkıya’daki ev İstanbul’un Sarıyer ilçesinde bulunan Zekeriyaköy’de Hikmet Sokak Numara 11’de bulunuyor. Eşkıya dizisindeki masa sahneleri nerede çekiliyor? Dizideki masa sahnelerinin çekildiği mekan da en çok merak edilen konular arasında yer alıyor.

Binbir Gece Şehrazatın evi nerede?

Ferik Ahmet Afif Paşa Yalısı (“ Binbir Gece ”) İstinye-Yeniköy yolu üzerinde. İlk sahibi Koca Reşit Paşa’nın kızı Ferendiz Hanım. Yalıya adını veren ikinci sahibi ise Refia Sultan’ın kocası Ferik Ahmet Afif Paşa.

Bodrum Masalı neden final yapmadı?

Bodrum Masalı adalı dizide başrolde yer alan oyuncu Timuçin Esen’in, Müslüm Gürses’i bir sinema filminde canlandırma teklifi nedeniyle ayrıldığı ortaya çıktı. Dizinin de devam bölümlerinin Esen’in canlandırdığı ‘Faryalı’ karakteri üzerine kurulması nedeniyle bitirildiği belirtiliyor.

Bodrum Masalı yeniden başlayacak mı?

BODRUM MASALI YAYINDAN KALDIRILDI Şimdiye kadar 42 bölümle izleyicisi ile buluşan Bodrum Masalı, yeni sezonda devam etmeyecek.

Ada masalı hangi gün?

ADA MASALI HANGİ GÜN YAYINLANACAK? Her salı izleyiciyle buluşan Ada Masalı dizisi bundan böyle Çarşamba günleri ekrana gelecek

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *