Bodrum Marmaris Arası Ne Kadar?(Soru)

  • Bodrum ve Marmaris arasında 162 kilometrelik bir mesafe bulunuyor. Kendi aracınızla yolculuk yaparak 162 km’yi daha kısa sürede sonlandırmanız mümkün. Marmaris- Bodrum Arası Kaç Saat? Bodrum’a ilk kez gelecek olan birçok ziyaretçi yolculuk ve konaklama ile ilgili ayrıntıları önceden açıklığa kavuşturmayı tercih ediyor.

Bodrum Marmaris arası otobüsle kaç km?

Yaklaşık 163 km ‘dir.

Marmaris Bodrum arası otobüsle kaç saat?

Selimiye ( Marmaris ) – Bodrum arası otobüs yolculuğu ortalama 1sa 20dk sürmektedir.

Marmaris Bodrum Nasıl Gidilir?

Bodrum ve Datça’dan arabalı feribotlar düzenli olarak Marmaris ‘e seferler yapmakta (Telefon: 0 252 316 10 87). Ayrıca haftada 2 kere olmak üzere Bodrum Marmaris arasında hidrofil seferleri yapılmakta ( Bodrum Express Lines (www.bodrumexpresslines.com)). Özel yat ve teknesi olan da Marmaris Marinası’nı kullanmaktadırlar.

Marmaris Bodrum arası feribot var mı?

2 yanıt. Direkt feribot yok. Datça feribotuyla Körmen’e gidip (1 hr. 45 min.) kara yoluyla Marmaris ‘e ulaşabilirsiniz.

İstanbul bodrum arası yatla kaç saat?

İstanbul – Bodrum veya Bodrum – İstanbul: İstanbul – Bodrum arası toplam mesafe 395 deniz milidir. Yelkenli yatlar için ortalama seyir süresi 49 saat ile 79 saat arasındadır. Rota üzerinde konaklama imkanı vardır.

1 deniz mili kaç kilometredir?

Farklı bir ifade ile 1 mil = 1,61 km ‘ dir. Bir Deniz Mil ´inin (Nautical mile) uzunluğu metrik hesaba göre 1.852,2 metre ye eşittir. Farklı bir ifade ile 1 mil = 1,85 km ‘ dir.

You might be interested:  Evidea Mağazaları Istanbul Nerede?(Çözüm bulundu)

Muğla Bodrum arası kaç km?

Araç yapısına bağlı olarak 109 km mesafeyi tamamlama süreniz değişebiliyor. Muğla – Bodrum Arası Kaç Saat?

Bodrumdan Marmarise otobüs var mı?

Bodrum ve Marmaris arasında 1 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Güney Akdeniz.

Bodrum Datça arası karayolu ile kaç kilometre?

Bodrum ‘dan Datça ‘ya karayolu ile ulaşım sağlamak istiyorsanız yaklaşık olarak 4 saatinizi bu yolculuğa ayırmalısınız. 230 kmlik bu yolda ulaşım yorucu olmanın yanı sıra oldukça uzun sürüyor.

Marmaris Bodrum dolmuş var mı?

Terminal önündeki Cevat Şakir Caddesi üzerinde durakları bulunan şehir içi minibüsleriyle 24 saat şehir merkezine gidebilirsiniz. Terminal içerisindeki minibüs peronundan da tatil beldelerine her 15 dakikada bir minibüs kalkıyor.

Izmir bodrum arası ne kadar?

İzmir ve Bodrum arasında 242 kilometre mesafe bulunmaktadır. Karayolu ile İzmir ‘den Bodrum ‘a veya Bodrum ‘dan İzmir ‘e gitmek isteyen kişilerin yaklaşık olarak 3-4 saat yol gitmesi gerekmektedir.

Marmaris Milas Havaalanı kaç kilometre?

Bodrum Milas havaalani ile Marmaris arasi yaklasik 140 km ‘dir. Ayrica Izmir Adnan Menderes Havaalani 284 km, Antalya Havaalani ise 281 km uzakliktadir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *