Bodrum Içmeler Nereye Bağlı?

İçmeler Plajı 37.019478 enlem ve 27.445177 boylamda yer almaktadır. Semt/Mahalle olarak Kumbahçe Mh. ve Bodrum ilçesine bağlıdır. İçmeler Plajı haritası Muğla ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. İçmeler Plajı posta kodu 48400.

  • Bodrum ilçesine bağlıdır. Bodrum-İçmeler Yolu haritası Muğla ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Bodrum-İçmeler Yolu posta kodu 48400.

Bodrum içmeler nasıl bir yer?

Bodrum merkeze oldukça yakın konumuyla dikkat çeken İçmeler, bölgenin geleneksel mimarisiyle uyumlu, şık tesislerin çevrelediği, mavi bayrak ödüllü bir belde. İçmeler, özellikle serinleyip, güneşlenmek için kent merkezine yakın bir alternatif arayanlar için ideal.

Içmeler nereye bağlı?

İçmeler, Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı bir mahalledir. Marmaris Körfezi içinde yer alır.

Içmeler plajı paralı mı?

Giriş Ücretleri (2021) İçmeler halk plajına giriş için ücret ödemiyorsunuz ancak şemsiye ve şezlong gibi hizmet alacaksanız 20 – 25 TL ‘yi gözden çıkarmanız gerekiyor.

Kumlubük plajı Ücretli mi?

Kumlubük çok sakin bir koy. Marmaris Kumlubük Koyu, halk plajı olduğundan giriş ücreti veya otopark ücreti bulunmuyor. Marmaris’in kalabalığından uzak, sakinliği sevenlerin ve doğal bir ortam arayanlar için biçilmiş bir kaftan durumunda.

Içmeler Marmaris ne kadar uzaklıkta?

İçmeler ile Marmaris arasındaki mesafe 8 km ‘dir. Turuncu renkteki dolmuşlar ile 3 TL karşılığında Marmaris ‘ten İçmelere gidebilirsiniz. Marmaris otogar ile İçmeler merkeze uzaklık otobüsle yaklaşık 15 dakika sürer.

You might be interested:  Martı Nasıl Kiralanır Ankara?(EN iyi 5 ipucu)

Marmaris ilçesi hangi ile bağlı?

Muğla’nın 13 ilçesinden birisi olan Marmaris Bodrum’dan sonra Muğla ilinin en kalabalık 2. yerleşim birimidir. Marmaris ayrıca Ege Denizi’nin bitip Akdeniz sınırlarının başladığı yerdir.

Halk plajı ücretli mi?

Kimileri beach club ( plaj kulübü) gibi isimler de kullanan bu işletmelerden bazıları plaj girişi için ücret talep ediyor. Çeşitli tüketici hakları dernekleri ve konunun uzmanı avukatlara göre “sadece denizden yararlanmak isteyen kişilerden plajlara girişte ücret alınması, yasalara tamamen aykırı”.

Marmaris Halk Plajı Ücretli mi?

2) Marmaris Halk Plajı Marmaris halk plajı da yine ücretsiz olan plajlardan birisidir. Marmaris ‘in tam merkezinde bulunan bu plaj kalabalık bir plajdır. Plaja giriş ücretsizdir.

Marmaris içmeler denizi güzel mi?

İçmeler Halk Plajı Marmaris ‘e 8 kilometre mesafede bulunan İçmeler Plajı yabancı turistlerin en çok tercih ettiği plajlardan biridir. Birçok su sporunun yapıldığı İçmeler ‘de adım başı işletme görebilmek mümkündür. Sahili yumuşak kum ile çevrili denizi ise gayet sakin ve yüzmek için ideal sıcaklıktadır.

Kumlubük koyuna nasıl gidilir?

Kumlubük e ulaşmak için yapmanız gereken en önemli şey Turunç Mahallesine ulaşmaktır. Marmaris ile Muğla arasındaki yerlerde sürekli dolmuş seferleri yapılmaktadır. ilk önce Turunça gelinmeli ve buradan bir taksi kiralayarak Kumlubük Koyuna gidilmelidir. Dilerseniz tekne yoluyla da gelebilirsiniz.

Abdi Reis Koyu Nasıl Gidilir?

Marmaris merkezden Kumla 2 ve Kumla 3 duraklarına gelerek koya ulaşım sağlayabilirsiniz. Düzenli olarak 135, 136, 137 nolu otobüslerin seferleri vardır. Marmaris’e ulaşım için havayolunu kullanmak isteyenler için en yakın havaalanı Dalaman Havaalanı olup Marmaris’e mesafesi yaklaşık 88 kilometredir.

Marmariste en güzel deniz nerede?

Marmaris ‘e 21 kilometre mesafedeki bir sahil kasabası olan Turunç’ta yer alan Turunç Koyu ve Turunç Halk Plajı, mavi bayraklı plaj statüsündedir. Bu bölgede yat sahipleri içinde yat limanı da bulunuyor. Turunç Koyu ve Turunç Halk Plajı’nın, İçmeler Plajı’ndan sonra bölgenin en popüler plajı olduğunu söylemeliyiz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *