Bodrum Havaalanından Otogara Nasıl Gidilir?(Çözülmüş)

Havalimanı-Bodrum Otogar-Havalimanı arasında hizmet veren Havaş servisleri uçuş saatlerine göre düzenleniyor ve havalimanının iç hatlar çıkışında yer alıyor. Bodrum Havaalanı Havaş servisine binerek Güvercinlik, Torba yolu ve Bodrum Otogar güzergahını takip ederek merkeze yaklaşık 45 dakikada ulaşım sağlayabilirsiniz.

  • Bodrum Havalimanı‘nda çeşitli ulaşım imkanlarına sahipsiniz. Türk Hava Yolları ile anlaşmalı olarak çalışan Havaş firmasının otobüsleriyle yaklaşık 25 TL karşılığında 45-55 dakika içerisinde Bodrum merkezinde bulunan otogara ulaşabilirsiniz. Ayrıca Muttaş otobüsleride aynı hizmeti vermektedir.

Bodrum Havalimanı Gümbet nasıl gidilir?

Bodrum Havalimanı ‘ndan Bodrum merkezine HAVAŞ Otobüsleri ile transfer mümkün. HAVAŞ ile sırasıyla Güvercinlik, Torba yolu ve Bodrum Otogar’a (çift yönlü) otobüs seferleri bulunuyor. HAVAŞ ile Bodrum şehir merkezine yolculuk, trafiğe bağlı olarak yaklaşık 45 dakika sürüyor ve bilet ücreti 17,50 TL.

Bodrum havaalanı otogar arası kaç km?

Milas – Bodrum Havalimanı ile Muğla Otogarı arasında yaklaşık 75 kilometrelik bir mesafe bulunuyor.

Bodrum Havaalanından didime Havaş var mı?

Milas Bodrum Havalimanı – Didim arasında sürdürülen karşılıklı Havaş Otobüs seferleri, 30 Eylül 2017’den itibaren ara vermiştir.

Bodrum Havaalanı ile Gümbet arası kaç km?

Bodrum Havaalanı ile Bodrum arası mesafe ne kadar sorusu genellikle seyahat planı yapan tatilcilerin merak ettiği sorular arasındadır. Bodrum Havalimanı ile Bodrum arası 36 km mesafe olup, bu da yaklaşık 40 dakikalık bir ulaşım süresi anlamına gelmektedir.

You might be interested:  Istanbul Üniversitesi Açıköğretim Harçları Hangi Bankaya Yatırılıyor?(Çözülmüş)

Bodrum merkez ile havaalanı arası kaç km?

Bodrum – Milas Havaalanı, Bodrum Merkez ‘e 35 km ‘dir.

MUTTAŞ Bodrum nereden kalkıyor?

BODRUM ŞEHİR MERKEZİ – MİLAS/ BODRUM HAVALİMANI BODRUM OTOGAR VE GÜVERCİNLİK MERKEZİNDEKİ JET MİGROSUN ÖNÜNDEN YOLCU ALINMAKTADIR. ARAÇLARIMIZIN DOLU OLMASI DURUMUNDA EK ARAÇ GÖREVLENDİRİLECEKTİR.

Havaş Bodrum nereden kalkıyor?

Havaş Milas Bodrum Havalimanı Kalkış: Bodrum Milas Havalimanı, Güvercinlik, Torba yolu, Bodrum Otogarı. Havaş Bodrum Yolcu İndirme Noktaları: Servisler şehir merkezlerine gidişte Güvercinlik, Hotel Etap Altınel, Hotel Blue Dreams, Hotel Samara yolu ve Torba yolunda yolcu indirmektedir.

Bodrum Otogar ile Akyarlar arası kaç km?

Akyarlar Bodrum ilçe merkezine 20 km mesafededir.

Havaş kaç para?

Sabiha Gökçen Havalimanı – Kadıköy ve Havalimanı – Taksim arasında hizmet veren HAVABUS otobüsleri ile kişi başı 20.50 ve 27.50 TL ücret karşılığında seyahet edebilirsiniz. Otobüsler beyaz renkli olup, Sabiha Gökçen Havalimanı hareket noktası terminal binası gelen katı çıkışı karşısındadır.

Turgutreis hangi havaalanına yakın?

Milas Bodrum Havalimanı ile Turgutreis arası 60 kilometre mesafe uzaklığındadır. Turgutreis ile Milas Bodrum Havalimanı VIP transfer hizmeti bir saat 10 dakika civarında sürmektedir ve trafiğe bağlı olarak değişmektedir.

Bodrum Havalimanından Milas’a Nasıl Gidilir?

Havalimanından Milas ilçe merkezine olan ulaşımlar Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından işletilen yarım otobüslerle yapılmaktadır. Havalimanından Bodrum, Yatağan ve Menteşe ilçelerine ise uçak iniş-kalkış seferlerine göre karşılıklı olarak MUTTAŞ servis otobüsleri ulaşım hizmeti vermektedir.

Adnan Menderes Havalimanı ile Didim arası kaç km?

Havaalanı bulunmayan Didim, Bodrum Havaalanı olarak bilinen Milas Havalimanı’na yaklaşık 90 km, İzmir Havaalanı olarak bilinen Adnan Menderes Havalimanı’na ise yaklaşık 150 km uzaklıkta.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *