Bodrum Havaalanından Gümüşlüğe Nasıl Gidilir?

Milas Bodrum Havalimanı, Gümüşlük‘e 56 km uzaklıktadır. Havalimanından Gümüşlük‘e doğrudan toplu ulaşım seçeneği yoktur. MUTTAŞ ve HAVAŞ servisleriyle Bodrum Otogara gittikten sonra otogardan Gümüşlük dolmuşlarını kullanarak Gümüşlük‘e ulaşıyorsunuz.

  • Uçak ile geliyorsanız: Bodrum/Milas havaalanından kalkan servislerle Bodrum otogarına ulaşarak buradan Gümüşlük dolmuşuna binebilir (60 dk) veya taksi aracılığıyla (40 dk) Yalı Mevkiine ulaşabilirsiniz. Otobüs ile Geliyorsanız: Genellikle otobüs firmalarının Turgutreis servisi bulunmaktadır (sormanızda fayda var).

Gümüşlük hangi havaalanına yakın?

Gümüşlük ‘e uçakla nasıl gidilir: Gümüşlük ‘e en yakın havalimanı Muğla’nın Milas ilçesinde yer alan Milas-Bodrum Havalimanı. Türkiye’nin ve dünyanın birçok noktasında direkt uçak seferlerinin düzenlendiği Milas-Bodrum Havalimanı’na yaz aylarında direkt sefer sayısı artıyor.

Bodrum Milas havalimanından Didim’e nasıl gidilir?

HAVAŞ Servisleri: Muğla Milas – Bodrum Havalimanı ‘ndan en rahat ulaşım yöntemi her ilde olduğu gibi yine HAVAŞ olacaktır. Bodrum Otogar’a 15 TL karşılığında ulaştıktan sonra isterseniz Milas ‘a isterseniz Didim’e gitmeniz mümkün.

Bodrum Havalimanından Bodrum Gümbete nasıl gidilir?

Bodrum Havalimanı ‘ndan Bodrum merkezine HAVAŞ Otobüsleri ile transfer mümkün. HAVAŞ ile sırasıyla Güvercinlik, Torba yolu ve Bodrum Otogar’a (çift yönlü) otobüs seferleri bulunuyor. HAVAŞ ile Bodrum şehir merkezine yolculuk, trafiğe bağlı olarak yaklaşık 45 dakika sürüyor ve bilet ücreti 17,50 TL.

You might be interested:  Istanbul Izmir Nasil Gidilir?(Çözülmüş)

Havaş Bodrum nereden kalkıyor?

Havaş Milas Bodrum Havalimanı Kalkış: Bodrum Milas Havalimanı, Güvercinlik, Torba yolu, Bodrum Otogarı. Havaş Bodrum Yolcu İndirme Noktaları: Servisler şehir merkezlerine gidişte Güvercinlik, Hotel Etap Altınel, Hotel Blue Dreams, Hotel Samara yolu ve Torba yolunda yolcu indirmektedir.

Gümüşlük Kadıkalesi arası kaç km?

Kadıkalesi Plajı Turgutreis’in 4 km kuzeyinde ve Gümüşlüğe 2 km mesafede yer alıyor.

Bodrum merkezden Gümbete nasıl gidilir?

Bodrum merkeze geldikten sonra her 10-15 dakikada bir kalkan Gümbet minibüslerine binebilirsiniz. Bodrum ‘a otobüs ile ulaşım mümkündür. Bodrum ‘a doğrudan sefer yapan birçok şirket bulunuyor. Bodrum merkeze şehirlerarası otobüsle geldikten sonra merkezden kalkan minibüslerle Gümbet’e ulaşabilirsiniz.

Gümüşlük hangi ile bağlı?

Gümüşlük, Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı bir mahalledir.

Bodrum Havalimanından bodruma nasıl gidilir?

Havalimanı – Bodrum Otogar- Havalimanı arasında hizmet veren Havaş servisleri uçuş saatlerine göre düzenleniyor ve havalimanının iç hatlar çıkışında yer alıyor. Bodrum Havaalanı Havaş servisine binerek Güvercinlik, Torba yolu ve Bodrum Otogar güzergahını takip ederek merkeze yaklaşık 45 dakikada ulaşım sağlayabilirsiniz.

Didime uçak ile nasıl gidilir?

Hem ülkemizde hem de dünyanın bir çok ülkesinde popüler tatil mekanı olan Didim’e havayolu ile ulaşım için; Didim havaalanı var mı sorularına cevabımız; Didim’e direk uçuş yoktur, Didim’e 143 Km.mesafedeki İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na seferleri olan Pegasus Havayolları, Onur Air, Sun Express, Atlas Jet

Didim hangi havaalanına yakın?

Didim ‘e en yakın havalimanı olan Bodrum Havalimanı ‘nın yanı sıra İzmir Adnan Menderes veya Muğla Dalaman Havalimanı ‘nı da tercih edebilirsiniz.

Milas havalimanindan bodruma nasil gidilir?

MİLAS – BODRUM HAVALİMANI’NDAN BODRUM MERKEZ(MENTEŞE)’E OTOBÜS İLE NASIL GİDİLİR? Otobüs ile Bodrum Merkez’e gitmek isterseniz Muğla Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı hizmet veren Muttaş otobüsleri yer alıyor. Havalimanının iç hatları servisinde yer alan Muttaş otobüslerinde kişi başı 17,5 TL olan ücret 45 dakika sürüyor.

You might be interested:  Istanbul Dan Inegöl'e Nasıl Gidilir?

Bodrum Milas Havaalanı arası kaç km?

Bodrum Milas Havaalanı ile Bodrum merkez arası 36 km mesafe var ve bu mesafe yaklaşık 40 dakika süren bir yolculuk anlamına geliyor.

Turgutreisten Bodrum havalimanına nasıl gidilir?

BODRUM -MİLAS HAVALİMANI’NDAN TURGUTREİS’E TRANSFER İLE NASIL GİDİLİR? Bodrum Havaalanı – Turgutreis transfer fiyatları seçeceğiniz araca göre 60TL ile 150TL arasında değişmektedir. Ulaşımınızı minibüs ile sağlamak istediğinizde ise HAVAŞ servisi ile otogara gelip buradan Turgutreis minibüslerine binebilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *