Bodrum Havaalanindan Didime Nasil Gidilir?(Çözüm bulundu)

HAVAŞ Servisleri: Muğla Milas-Bodrum Havalimanı’ndan en rahat ulaşım yöntemi her ilde olduğu gibi yine HAVAŞ olacaktır. Bodrum Otogar’a 15 TL karşılığında ulaştıktan sonra isterseniz Milas’a isterseniz Didim’e gitmeniz mümkün.

Didime uçak ile nasıl gidilir?

Hem ülkemizde hem de dünyanın bir çok ülkesinde popüler tatil mekanı olan Didim’e havayolu ile ulaşım için; Didim havaalanı var mı sorularına cevabımız; Didim’e direk uçuş yoktur, Didim’e 143 Km.mesafedeki İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na seferleri olan Pegasus Havayolları, Onur Air, Sun Express, Atlas Jet

Milas Havalimanından bodruma nasıl gidilir?

Havalimanı – Bodrum Otogar- Havalimanı arasında hizmet veren Havaş servisleri uçuş saatlerine göre düzenleniyor ve havalimanının iç hatlar çıkışında yer alıyor. Bodrum Havaalanı Havaş servisine binerek Güvercinlik, Torba yolu ve Bodrum Otogar güzergahını takip ederek merkeze yaklaşık 45 dakikada ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bodrum Havaalanından didime Havaş var mı?

Milas Bodrum Havalimanı – Didim arasında sürdürülen karşılıklı Havaş Otobüs seferleri, 30 Eylül 2017’den itibaren ara vermiştir.

Didim hangi havaalanına yakın?

Didim ‘e en yakın havalimanı olan Bodrum Havalimanı ‘nın yanı sıra İzmir Adnan Menderes veya Muğla Dalaman Havalimanı ‘nı da tercih edebilirsiniz.

You might be interested:  Ankara Acity Avm Nerede?(Mükemmel cevap)

Didim uçakla nasıl gidilir?

Havaalanı bulunmayan Didim, Bodrum Havaalanı olarak bilinen Milas Havalimanı’na yaklaşık 90 km, İzmir Havaalanı olarak bilinen Adnan Menderes Havalimanı’na ise yaklaşık 150 km uzaklıkta.

Istanbul Didim Osmangazi Köprüsü’nden kaç km?

İstanbul didim arası kaç km: 635km.

Milas Havalimanından Didim’e nasıl gidilir?

Muğla Milas -Bodrum Havalimanı ‘ndan en rahat ulaşım yöntemi her ilde olduğu gibi yine HAVAŞ olacaktır. Bodrum Otogar’a 15 TL karşılığında ulaştıktan sonra isterseniz Milas ‘a isterseniz Didim’e gitmeniz mümkün.

Bodrum Milas Havaalanı arası kaç km?

Bodrum Milas Havaalanı ile Bodrum merkez arası 36 km mesafe var ve bu mesafe yaklaşık 40 dakika süren bir yolculuk anlamına geliyor.

Turgutreis hangi havaalanına yakın?

Milas Bodrum Havalimanı ile Turgutreis arası 60 kilometre mesafe uzaklığındadır. Turgutreis ile Milas Bodrum Havalimanı VIP transfer hizmeti bir saat 10 dakika civarında sürmektedir ve trafiğe bağlı olarak değişmektedir.

Gümbetten Bodrum Havaalanına nasıl gidilir?

Bodrum Havalimanı ‘ndan Bodrum merkezine HAVAŞ Otobüsleri ile transfer mümkün. HAVAŞ ile sırasıyla Güvercinlik, Torba yolu ve Bodrum Otogar’a (çift yönlü) otobüs seferleri bulunuyor. HAVAŞ ile Bodrum şehir merkezine yolculuk, trafiğe bağlı olarak yaklaşık 45 dakika sürüyor ve bilet ücreti 17,50 TL.

Adnan Menderes Havalimanı ile Didim arası kaç km?

Havaalanı bulunmayan Didim, Bodrum Havaalanı olarak bilinen Milas Havalimanı’na yaklaşık 90 km, İzmir Havaalanı olarak bilinen Adnan Menderes Havalimanı’na ise yaklaşık 150 km uzaklıkta.

Aydın’a en yakın havalimanı hangisi?

Aydın ilinde havalimanı bulunmamaktadır. En yakın havalimanı İzmir ilindedir. Uçak biletinizi Alo Bilet Hattı üzerinden İzmir Adnan Menderes Havalimanı ‘na alarak yolculuğunuzu çok kısa bir sürede tamamlayabilirsiniz.

İzmir Didim kaç saat sürüyor?

İzmir – Didim arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 2 saat 24 dakika sürmektedir.

You might be interested:  Ankara Aşti Den Çankaya'ya Nasıl Gidilir?(Mükemmel cevap)

Istanbul Aydın ucak kaç saat?

İSTANBUL ile AYDIN Arası Uçakla 0 saat 31 dakika sürmektedir. İSTANBUL – AYDIN arasındaki uçuş mesafesi 367 km dir. 367 kilometrelik yol direkt uçuş ile ortalama olarak 700 km/h hızla giden bir yolcu uçağı ile yaklaşık 0 saat 31 dakika zaman almaktadır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *