Bodrum Havaalanından Datçaya Nasıl Gidilir?(Mükemmel cevap)

  • Milas Bodrum Havalimanından araçla Datça’ya nasıl gidilir: Milas Havaalanı Datça arası 97 km. Özel aracınız veya kiralık araçla Bodrum Havalimanı çıkışında D330 karayoluna girerek Milas, Yatağan, Muğla, Akyaka, Marmaris güzergahını takip ederek Datça’ya 3 saat içerisinde gidebilirsiniz. Güzergâh şahane güzellikte.

Bodrum Havalimanından Datçaya nasıl gidilir?

Datça’ya en kolay ve en kısa ulaşım yöntemi Muğla’nın Bodrum ilçesinde bulunan Milas Bodrum Havalimanı ‘nı kullanarak, havalimanından araç kiralayarak Bodrum Marina’dan Datça’ya feribotla geçmek. Bodrum – Datça feribotu araçsız yolcu da kabul ediyor. Bodrum -Fatça feribotla ulaşım 2 saat sürüyor.

Bodrum Datça arası araba ile kaç saat?

Bodrum ‘dan Datça ‘ya karayolu ile ulaşım sağlamak istiyorsanız yaklaşık olarak 4 saatinizi bu yolculuğa ayırmalısınız. 230 kmlik bu yolda ulaşım yorucu olmanın yanı sıra oldukça uzun sürüyor.

Datça için hangi Havalimanı?

Datça Havalimanı henüz mevcut değil. Bu nedenle Datça ‘ya havayolu ile ulaşım için Dalaman ve Bodrum Havalimanlarına yapılan uçuşları seçebilirsiniz.

Datça Bodrum feribot kaç saat sürüyor?

Bodrum – Datça Feribot seferleri ile 230 kilometrelik ortalama 4 saatte gidilen karayolu mesafesi, 18.5 deniz mili uzunluğundaki feribot yolculuğu ile 1 saat 45 dakikada tamamlanabiliyor.

Datçaya en yakın havalimanı kaç km?

Sorunuzun cevabı: Dalaman Havalimanı Datça arası 162 Km ‘dir.

You might be interested:  Ankara Güvenlik Sertifikası Nasıl Alınır?(EN iyi 5 ipucu)

Bodrum Datça Feribot hangi günler?

Datça – Bodrum feribotları salı-perşembe-cumartesi günleri Bodrum ‘dan saat 09:30’da; çarşamba-cuma günleri saat 09:30 ve pazar günleri saat 16:00’da Datça ‘dan kalkmaktadır. 0-7 yaş çocukların ücretsiz, 7-12 yaş arası çocukların %50 indirimli kullandığı seferlerde kişi başı yolcu ücreti 25 TL, araba ücreti 90 TL’dir.

Izmir Datça Feribot var mı?

izmir – datça feribot seferleri hizmetiyle 7/24 hizmetinizde olan transfer firmamız Didim, Mavişehir, Akbük, Söke, Aydın, İzmir Havalimanı Transferi ve izmir – datça feribot seferleri hizmeti sunmaktadır.

Istanbuldan bodruma feribotla nasıl gidilir?

İstanbul için ilk seçenek olarak; Yenikapı üzerinden hızlı feribotla Bandırma’ya geçerek Balıkesir, Manisa, İzmir, Söke, Milas güzargahını takip ederek Bodrum ‘a ulaşabilirsiniz.

Muğla Bodrum arası kaç km?

Araç yapısına bağlı olarak 109 km mesafeyi tamamlama süreniz değişebiliyor. Muğla – Bodrum Arası Kaç Saat?

Izmir bodrum arası ne kadar?

İzmir ve Bodrum arasında 242 kilometre mesafe bulunmaktadır. Karayolu ile İzmir ‘den Bodrum ‘a veya Bodrum ‘dan İzmir ‘e gitmek isteyen kişilerin yaklaşık olarak 3-4 saat yol gitmesi gerekmektedir.

Datça ilçesi nereye bağlı?

Muğla’nın yeni yeni keşfedilmeye başlayan doğal güzelliklerinden biri olan Datça, Güney Batı Ege’de yer alan bir ilçedir. Akdeniz ve Ege’nin birbirleri ile buluştuğu bir yarımada olan Datça ‘nın kara ile tek bağlantısı olan yer Marmaris’tir.

Istanbuldan Datça’ya uçakla nasıl gidilir?

Yeni İstanbul Havalimanı’ndan ve Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan günlük olarak Muğlaya seferler mevcut. Tercihe bağlı olarak Bodrum veya Dalaman Havalimanı’na inerek oradan kalkan havalimanı otobüs seferleri ile Datça ‘ya gidebilirsiniz. İstanbuldan uçakla yolculuk süresi yaklaşık bir saat sürmektedir.

Dalaman Datçaya nasıl gidilir?

Dalaman Havalimanı’ndan Datça’ya ulaşım: Dalaman Havaalanı Datça arası 160 km. Dalaman Havalimanından Marmaris’e 07.30 ile 01.30 saatleri arasında inen uçaklara göre HAVAŞ servisi düzenleniyor. Marmaris otogarından Datça minibüslerine ile Datça’ya 1 buçuk saatte gidiliyor.

You might be interested:  Istanbul Kartı Olmayanlar Ne Yapacak?(Çözünme)

Kaş’a uçakla nasıl gidilir?

Kaş’a Havayolu ile Ulaşım Kaş’a olan yakınlığı sebebiyle daha çok Dalaman Havalimanı kullanılmaktadır. Dalaman Havalimanı’nın Kaş’a olan uzaklığı ise yaklaşık olarak 150 kilometredir. Havalimanına iniş yaptıktan sonra bölgedeki servis araçları ile Fethiye ilçe merkezine gidilip, buradan Kaş otobüslerine binilmelidir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *