Bodrum Güvercinlik Koyu Nerede?(EN iyi 5 ipucu)

  • Güvercinlik, Bodrum yarımadasından Milas’a doğru giderken geçtiğiniz bir balıkçı köyü. Bodrum’a yaklaşık 20 km uzaklıkta. Güverinclik’i geçtikten sonra B odrum Havalimanı 10 dk sürüyor.

Bodrum Güvercinlik nereye yakin?

Güvercinlik, Muğla ilinin Bodrum ilçesine bağlı bir mahalledir. 2012 yılına kadar Bodrum ilçesine bağlı bir köyken, 2012 yılında Muğla’nın büyükşehir olmasıyla bu ilçeye bağlı bir mahalle statüsünü almıştır. Muğla iline 100 km, Bodrum ilçesine 20 km uzaklıktadır.

Bodrum Güvercinlik köyü nasıl bir yer?

Sessiz, huzurlu ve doğa manzarasıyla büyüleyen Güvercinlik, Bodrum ‘un diğer beldelerine nazaran daha az bilinen bir beldedir. Güvercinlik ‘in denizi daha yeşil renklidir ve daha yeşil koylara sahiptir. Gece hayatı olmayan bu bölgede yazlıklar ve pansiyonlar daha az bulunuyor.

Güvercinlik sahili nerede?

Korunaklı, doğal liman şeklindeki sahili, yazlıkları ve küçük otelleri ile Bodrum’un en mütevazı ve huzurlu tatil beldesi olan Güvercinlik, Bodrum Yarımadası’nın girişinde yer alıyor.

Güvercinlik denizi kirli mi?

Milas’a bağlı Meşelik Mahallesi sınırları içerisinde bulunan ve Bodrum’a bağlı Güvercinlik Mahallesi’nin atık suyunu arıtan tesisten boşaltılan su, ormanlık alandan ilerleyerek Güvercinlik Koyu’nda denize akıyor. Salınan suyun arıtılmış olduğu belirtilse de suyun kirli olduğu ortadadır.

Ankara Güvercinlik hangi ilçeye bağlı?

Güvercinlik Caddesi 39.935268 enlem ve 32.785477 boylamda yer almaktadır. Semt/Mahalle olarak Gazi Mh. ve Yenimahalle ilçesine bağlıdır. Güvercinlik Caddesi haritası Ankara ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir.

You might be interested:  Istanbul Medcezir Nerede Çekiliyor?(Soru)

Milas Güvercinlik nerede?

Bodrum’a gelindiğinde ilk karşılaşılan belde olan Güvercinlik ‘e ulaşım oldukça kolaydır. Bodrum yarımadasının kuzeydoğusunda yer alan belde, Bodrum merkeze yaklaşık 20 km uzaklıktadır. Bodrum merkezden Güvercinlik ‘e 15 dakikada ulaşmak mümkündür.

Adabükü Bodrum denizi nasıl?

DOKTORLAR SİTESİ, ADABÜKÜ Denizi masmavi, berrak ve dalgasız. Denizine girebilirsiniz ancak şezlong ve duş için buranın sakini olmanız veya burada oturan birinin misafiri olmanız gerekiyor.

Bodrum Gümbet denizi nasıl?

Gümbet Sahili Daha çok turistler tarafından tercih edilen bir tatil beldesi olan Gümbet güzel kum plajı, berrak denizi, su sporları aktiviteleri ve çılgın gece hayatı sebebiyle Boldrum’un en yoğun noktası. Sığ olan denizi genellikle sakin ve dalgasız oluyor. Halk plajı geniş ve kumluk.

Güvercinlikte denize girilir mi?

Güneş, kum ve deniz keyfini Güvercinlik’te yaşayabilirsiniz Farklı alternatifler arayanlar için Güvercinlik, Bardakçı Koyu, Hurma Sahili, Kargı Koyu gibi seçeneklerle beraber özel plaj, beach club seçenekleri de bulunuyor. Güvercinlik denizinin ve günbatımının tadını çıkarın.

Güvercinlik deniz temiz mi?

Bodrum’a 25 km. mesafede olan Güvercinlik, sahil boyunca uzanan küçük balıkçı lokantaları, kedileri ve harika manzarasıyla ünlü. Aynı zamanda karşısında bulunan Salih Adası ile de ilgi çeken Güvercinlik ‘in çevresi ağaçlarla kaplı ve denizi pırıl pırıl.

Aşti’den Güvercinlik e nasıl gidilir?

Aşti ile ARMADA alışveriş merkezi arası yürüyerek 5-10 dk mesafededir.Armada alışveriş merkezi önünden kalkan Otobüsler buradan hareketle, Eskişehir yolu üzerinden, İstanbul Yolu güzergâhını geçerek Güvercinlik Jandarma Lojistik Komutanlığı önünden geçmektedir.Armada alışveriş merkezi önünde halktan veya otobüs

Bodrum merkezden Gümbete nasıl gidilir?

Bodrum merkeze geldikten sonra her 10-15 dakikada bir kalkan Gümbet minibüslerine binebilirsiniz. Bodrum ‘a otobüs ile ulaşım mümkündür. Bodrum ‘a doğrudan sefer yapan birçok şirket bulunuyor. Bodrum merkeze şehirlerarası otobüsle geldikten sonra merkezden kalkan minibüslerle Gümbet’e ulaşabilirsiniz.

You might be interested:  Ankara Ulustan Karşıyaka Mezarlığına Nasıl Gidilir?(Çözülmüş)

Gündoğan ın denizi nasıl?

Masmavi denizi oldukça berrak ve temizdir. Doğal yapısı itibari ile hilal şeklinde olan bölge adeta koruma altına alınmış gibidir. Bu yüzden çok fazla rüzgâr almaz. Bu sebeple de deniz çoğu zaman dalgasız ve sakindir.

Tilkicik Koyu denizi nasıl?

Beach Locaları Tilkicik Koyu ‘nda bulunan X Beach denize plajı olan oldukça hoş bir yerdir. Deniz içinde taşlar ve yosunlar bulunmaktadır. Ancak genel olarak plaj son derece temizdir. Plaj çocuklu ve çocuksuz olarak ayrıldığı için özellikle çocuklu aileler rahat edecektir.

Torba nın denizi nasıl?

Torba Sahili Özellikleri Sahil rüzgara açık bir konumunda bulunuyor. Bu sebeple zaman zaman dalgalı olabiliyor. Bu dalgalar nedeni ile deniz akşama doğru bulanıklaşabiliyor. Ama yine de rüzgarsız bir günde gayet berrak ve temiz bir denize sahip.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *