Bodrum Datça Feribotu Ne Kadar?(EN iyi 5 ipucu)

  • Bodrum’dan Datça’ya ulaşımın en kısa yolu feribotlar yaz ayları boyunca her gün Bodrum’dan Datça’ya ve Datça’dan Bodrum’a karşılıklı seferler düzenlemektedir. Araba ile karadan ulaşım yaklaşık 235 km olup, 4 saat kadar sürmekte olup, feribot ile ulaşım ise sadece 1 saat 45 dakika sürmektedir. Yolcu Fiyatı (Araçsız)

Bodrum-Datça feribotu araçlı mı?

Araç sürücüleri araç fiyatlarına dahildir. Araç içerisinde her bir yolcudan ayrıca 20,00 TL alınır. (Araç içi yolcular, soför dahil 5 kişi ile sınırlıdır.) Motor sürücüsü haricindeki yolcular normal ücret öderler.

Bodrum-Datça arası arabayla kaç saat?

Bodrum ‘dan Datça ‘ya karayolu ile ulaşım sağlamak istiyorsanız yaklaşık olarak 4 saatinizi bu yolculuğa ayırmalısınız. 230 kmlik bu yolda ulaşım yorucu olmanın yanı sıra oldukça uzun sürüyor.

Bodrum Datça Feribot ne kadar sürüyor?

Bodrum – Datça Feribot seferleri ile 230 kilometrelik ortalama 4 saatte gidilen karayolu mesafesi, 18.5 deniz mili uzunluğundaki feribot yolculuğu ile 1 saat 45 dakikada tamamlanabiliyor.

Bodrum Datça Feribot hangi günler?

Datça – Bodrum feribotları salı-perşembe-cumartesi günleri Bodrum ‘dan saat 09:30’da; çarşamba-cuma günleri saat 09:30 ve pazar günleri saat 16:00’da Datça ‘dan kalkmaktadır. 0-7 yaş çocukların ücretsiz, 7-12 yaş arası çocukların %50 indirimli kullandığı seferlerde kişi başı yolcu ücreti 25 TL, araba ücreti 90 TL’dir.

You might be interested:  Fethiye Babadağ Nasıl Gidilir?(Doğru cevap)

Didim Bodrum arası feribot kaç saat?

İlan No:# 12 Feribot İle Bodrum Didim ‘den Bodrum ‘a Artık Tekne Turu Tadında Yolculuk Mümkün, Feribot ile Yaptığınız Yolculuk Sırasında Güneşin Keyfini Çıkarabilirsiniz. Buturmuzda Riayet edilmesi Gereken Tekşey Buluşma Noktasına Zamanında Gelinmesidir Yakalışık Olarak Bodruda Kalma Süremiz 5 Saatir.

Datçaya nereden feribot var?

Datça – Bodrum Feribot Seferleri Datça Merkezine 10 km uzaklıktaki Körmen ( Karaköy ) limanından yapılmaktadır. Servis saatleri: feribotun kalkış saatinden yarım saat önce.

Bodrum Marmaris arası feribot var mı?

Direkt feribot yok. Datça feribotuyla Körmen’e gidip (1 hr. 45 min.) kara yoluyla Marmaris ‘e ulaşabilirsiniz.

Istanbul Bodrum feribot var mı?

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği’nin (TÜRSAB) satın aldığı ‘Samsun’ feribotunun bugün saat 14.00’de İstanbul – Bodrum arasındaki ilk seferine başladı. TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy, saat 14.00’de İstanbul Sarayburnu’nden kalkan feribotun yarın saat 10.00’da Bodrum Yat Limanı’na yanaşacağını bildirdi.

Izmir Datça Feribot var mı?

izmir – datça feribot seferleri hizmetiyle 7/24 hizmetinizde olan transfer firmamız Didim, Mavişehir, Akbük, Söke, Aydın, İzmir Havalimanı Transferi ve izmir – datça feribot seferleri hizmeti sunmaktadır.

Istanbuldan bodruma feribotla nasıl gidilir?

İstanbul için ilk seçenek olarak; Yenikapı üzerinden hızlı feribotla Bandırma’ya geçerek Balıkesir, Manisa, İzmir, Söke, Milas güzargahını takip ederek Bodrum ‘a ulaşabilirsiniz.

Muğla Bodrum arası kaç km?

Araç yapısına bağlı olarak 109 km mesafeyi tamamlama süreniz değişebiliyor. Muğla – Bodrum Arası Kaç Saat?

Bodrum Datça otobüs kaç saat?

Bodrum Datça arası otobüs ile yolculuk kaç saat sürmektedir? Bodrum Datça arası otobüs ile seyahat ortalama 0 ile 1 saat arasında sürmektedir.

Izmir Bodrum arası ne kadar?

İzmir ve Bodrum arasında 242 kilometre mesafe bulunmaktadır. Karayolu ile İzmir ‘den Bodrum ‘a veya Bodrum ‘dan İzmir ‘e gitmek isteyen kişilerin yaklaşık olarak 3-4 saat yol gitmesi gerekmektedir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *