Bodrum Bitez Bit Pazarı Hangi Gün?(Çözünme)

Bitez Bit Pazarı (Pazar) Bitez‘de her pazar günü kurulan bit pazarı 1-10 TL arası fiyatlara ikinci el vintage kıyafetlerden tutun da, koleksiyonluk eski kasetlere; el yapımı dekorasyon süslerine çok çeşitli ürünler bulabileceğiniz, hiçbir şey almasanız bile gezmekten çok büyük keyif alacağınız bir pazar.

Turgutreis bit pazarı hangi gün?

Turgutreis Pazarı her cumartesi kurulmaktadır.

Bodrum pazarı ne zaman?

Yaklaşık 50 yıldır her Perşembe günü kurulan Yalıkavak Pazarı, Bodrum Yarımadası üzerindeki en kapsamlı ve turist çeken pazarlardan biri.

Bodrum Dereköy pazarı hangi gün?

Pazar günü hizmet vermektedir.

Bodrum Gümüşlük pazarı hangi gün?

Gümüşlük ‘de her çarşamba günü kurulan Gümüşlük Pazarı nihayet taşındı. Gümüşlük eski deve güreşi alanının olduğu yerin bir kısmı düzenlenerek pazar haline getirildi.

Bodrum antika pazarı hangi gün?

Her Pazar, 09.00-20.00 saatleri arasında kurulacak olan pazarın ilkine; antika satıcılarının, koleksiyonerlerin ve halkın ilgisi büyüktü. 1700’lü yıllara kadar uzanan çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan pazarda, dünya tarihinden ve ülkemiz yerel tarihinden eserler bulunuyor.

Gölköy pazarı nerede?

Gölköy Pazarı, pazarlar ve çarşılar, Atatürk Cad., Bodrum, Muğla, Türkiye – Yandex Haritalar.

Adabükü pazarı hangi gün?

Adabükü ‘nde pazar günleri kurulan organik pazarda hem taze hem de yöreye özgü birçok ürün bulabilir, sağlıklı yemekler hazırlayabilirsiniz.

You might be interested:  Ankara Antalya Arası Dizel Ne Kadar Yakar?(Çözünme)

Bitez pazarı ne zaman?

Bitez Pazarı Perşembe günleri oluyor Nazmiye Hanım.

Bodrum Mumcular pazarı ne zaman?

Buna göre Bodrum merkezinde Salı günleri giyim pazarı ve Cuma günleri de sebze-meyve pazarı açık olacak. Cumartesi günleri kurulan Turgutreis Pazarı Pazartesi, Pazar günü kurulan Mumcular Pazarı da yine Pazartesi kurulacak.

Muğla Milas pazarı hangi gün?

Pazar, pazartesi gününden kuruluyor salı akşamına kadar devam ediyor. Pazartesi günleri pazar biraz pahalı salı günü akşama doğru biraz daha fiyatları düşüyor. Gayet taze ve güzel.

Bodrum giysi pazarı hangi gün?

Bodrum Tekstil Pazarı (Salı) Aynı yerde Salı günleri kurulan, Bodrumluların tabiriyle “bez pazarı ” veya “çaput pazarı ”. Adını yöreye has dokumalardan alan pazarın spesiyalleri rengarenk kumaşlar, kilimler, halılar ve her tür kıyafet!

Kuşadası Davutlar pazarı hangi gün?

Cuma günleri ilçemizde kurulan Kapalı Pazaryeri 15.05.2020 tarihinden itibaren gününde gıda pazarı olarak yerinde kurulacaktır. Pazar günleri İlçemiz Davutlar Mahallesinde kurulan Kapalı Pazaryeri 17.05.2020 tarihinden itibaren gününde Gıda ve Tekstil pazarı olarak yerinde kurulacaktır.

Muğla pazarı ne zaman?

Muğla Pazarı, Muğla pazarı, Ege bölgesinin hem konum hem de bolluk açısından en güzel pazarlarından biridir. Menteşe’de her perşembe çevre mahallelerden gelen köylülerin getirdiği taze sebze ve meyveler, yöreye özgü ürünlerin alışverişinin yapıldığı yerdir. Halk yoğun ilgi göstermektedir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *