Biletix Nerede Var Istanbul?(EN iyi 5 ipucu)

  • İstanbul Biletix Perakende Satış Noktaları İstanbul Avrupa yakasında; Vadiistanbul, İş Kuleleri İş Sanat Kültür Merkezi, Gayrettepe Metrosu-Turkcell Diyalog Müzesi, City’s Mahalle ve Bakırköy Capacity’de perakende satış noktamız bulunmaktadır. Anadolu yakasında ise; Ümraniye Meydan İstanbul ve Capitol Alışveriş ve Eğlence Merkezi’ndeyiz.

Biletix biletleri nereden alınır bursa?

Bursa ‘da, Çetin Family Emek ve Çetin Family Nilüfer Mağazaları ile Ezgi Kitabevi Podyumpark ve Ezgi Kitabevi Nilüfer mağazalarında perakende satış noktamız bulunmaktadır.

Biletix biletleri ne zaman gelir?

Kurye teslimat seçeneği, biletler, etkinlik tarihinden en geç 48 saat önce teslim edilebilecek şekilde sunulur. Biletlerinizin teslimat şeklini kurye olarak seçtiğinizde, teslimat tarihini siz belirlersiniz. Biletleriniz seçmiş olduğunuz tarihte 10:00 ile 18:00 saatleri arasında adresinize ulaşır.

Biletix bilet almak için ne gerekli?

Biletlerinizi kendiniz teslim alın! Biletlerinizi teslim alırken kimliğinizi, işlem yaptığınız kredi kartını ve referans numaranızı yanınızda bulundurun. Biletlerinizin başkasına teslim edilmesini seçtiyseniz, biletleri alacak kişinin de kimliğini yanında bulundurması gerekir.

Biletix indirimli bilet ne demek?

Kampanya kapsamında Türk Telekom Prime, mobil müşteriler ve evde internet müşterileri Çarşamba günleri gerçekleştirecekleri bilet alımlarında 200 TL’ye kadar yapılan her bilet alışverişlerinde %25 anlık indirim ile 200 TL ve üzerindeki her bilet alışverişlerinde 50 TL anlık indirim kazanacaktır.

You might be interested:  Ankara Kızlık Zarı Dikimi Ne Kadar?(Çözünme)

Perakende satış noktası ne demek?

Perakende satış, son tüketicilere veya alım amacı ticari kâr sağlamak olmayan kuruluşlara yapılan ürün veya hizmet satışıdır.

Biletix saat kaça kadar açık?

0 850 755 55 55 numaralı çağrı merkezimiz haftanın her günü 10:00-17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Biletix biletleri iptal edilir mi?

Biletix organizatörler ve kulüpler adına bilet satışlarını yapar. Organizatör tarafından herhangi bir etkinlik iptal edilmediği veya ertelenmediği müddetçe ya da organizatörün belirlediği kurallar dışında, bilet iadesi, iptal ve değişiklik yapılamaz.

Biletix dijital bilet nasıl kullanılır?

Dijital bilet, müşterilerimize hem PDF hem de karekod ile etkinlik alanına girme imkanı sağlayan bir teslimat şeklidir. Satın alma işleminiz sonrasında size gönderilen işlem özeti e-postasında ve/veya sms mesajında yer alan linke tıklayarak, dijital biletlerinize hem karekod hem de PDF formatında ulaşabilirsiniz.

Konuşanlar bilet ne zaman satışa çıkıyor?

Biletler ne zaman satışa çıkıyor? Çekim programı ve sıklığı değişkenlik gösterdiğinden sadece planlandığı gün ve saatte Mobilet’te satışa sunulmaktadır.

Biletix bilet nasıl gösterilir?

Sayfanın sağ üst köşesinde bulunan “Tüm PDF Biletleri İndir” butonuna basarak tüm biletlerinizi zipli bir dosya içerisinde indirebilirsiniz. Ayrıca “Hesabım” menüsü altındaki “Biletlerim” sekmesini kullanarak da biletlerinize ulaşabilirsiniz. Dijital biletler, etkinlik mekan girişinde barkod okuyucu ile okutulur.

Biletix Ödeme Nasıl Yapılır?

Biletix internet sitesinden işlem yapmak için, Visa, MasterCard, Diners ve American Express kredi kartlarınızı kullanabilirsiniz. Taksit: Akbank Axess, Garanti Bonus ve İş Bankası Maximum kredi kartlarına 3 eşit taksit uygulanır.

Biletix ten alınan bileti başkası kullanabilir mi?

Girişte sorun yaşar mıyım? Genel olarak, biletin üzerinde isim yazsa da, bilet kimdeyse etkinliğe o kişi giriş yapabilir. Bilet satın alma işleminiz sırasında TC Kimlik numaranız sorulduysa, o etkinliğe özel olarak sadece biletin üzerinde ismi yazan kişi etkinliğe katılabilir.

You might be interested:  Ankara Genelkurmay Başkanlığı Nerede?(Soru)

Konuşanlara bilet nasıl alınır?

Hasan Can Kaya’nın Konuşanlar programına seyirci olarak katılmak için Biletix’in www.biletix.com internet adresine giriş yapmanız gerekiyor. Sağ üst tarafta yer alan, ‘Etkinlik, sanatçı ya da mekan arayın’ kısmına ‘Hasan Can Kaya’ yazın.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *