Avcılar Istanbul Üniversitesi Kampüsüne Nasıl Gidilir?(Mükemmel cevap)

  • İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü Nerede, Nasıl Gidilir İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü İstanbul’un Avcılar ilçesindedir. Anadolu yakasından gelenler için Kadıköy Söğütlüçeşme ‘den 34AS numaralı Metrobüsün son durağında indiğinizde İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsüne ulaşabilirsiniz.

Istanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü hangi Metrobüs Durağı?

34BZ metrobüs hattını kullanarak Avcılar Merkez Üniversite Kampüs durağında inerek İstanbul Üniversitesi -Cerrahpaşa Avcılar Yerleşkemize ulaşabilirsiniz.

Istanbul üniversitesi hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları İstanbul Üniversitesi yakınından geçiyor: 28T, 30D, 39Y, 41Y, 46T, 86V.

Istanbul üniversitesi hangi durakta?

Toplu Taşıma Levent Metro durağında inilir ve M2 Yenikapı metrosuna aktarma yapılır. Metrodan Vezneciler durağında inildikten sonra yaklaşık 8 dakika yürüyerek kampüse ulaşılabilir.

Avcılara metro ile nasıl gidilir?

Metro ile Avcılar’a Nasıl Gidilir? Avcılar ilçesine metro ile ulaşım sağlamak isterseniz, M2 no’lu Yenikapı- Hacıosman metro hattı ile aktarma yapmanız gerekmektedir. Metro hattı ile Gayrettepe durağında indikten sonra, Söğütlüçeşme- Avcılar metrobüs hattına aktarma yaparak Avcılar’a ulaşım sağlayabilirsiniz.

Zincirlikuyuya hangi metrobüs gider?

Metrobüs 34 Hattı Avcılar Merkez Üniversite Kampüsü – Zincirlikuyu arasında çalışır. Toplam 26 durak bulunan hat her gün sabah 05:00 – gece 02:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Istanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Avcılar Kampüsü hangi bölümler var?

Avcılar kampüsünde bulanan fakülteler: Mühendislik Fakültesi, Veterinerlik Fakültesi, İşletme Fakültesi, Ulaştırma ve Lojistik Yüksekokulu, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu, Veteriner Fakültesi Meslek Yüksekokulu.

You might be interested:  Istanbul Da Nasıl Gezilir?(EN iyi 5 ipucu)

Istanbul üniversitesi tam olarak nerede?

İstanbul Üniversitesi 41.012100 enlem ve 28.963949 boylamda yer almaktadır. Semt/Mahalle olarak Süleymaniye Mh. ve Fatih ilçesine bağlıdır. İstanbul Üniversitesi haritası İstanbul ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. İstanbul Üniversitesi posta kodu 34200.

Istanbul Üniversitesi Vatan yerleşkesi nasıl gidilir?

Fatih bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden İstanbul Üniversitesi Auzef Vatan Binası adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 146T, 28, 35D, 39D, 41ST, 87, HVİST-12, MR11.
  2. Tren: MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
  3. Metro: M1A, M1B.
  4. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A-40, MİNİBÜS: B-37.

Metro ile Beyazıt’a nasıl gidilir?

Ayrıca, Beyazıt Meydanına tramvay ile gitmenizde mümkün bunun için T1 Kabataş – Bağcılar tramvay hattına binerek – Beyazıt durağında inebilirsiniz. Beyazıt’a metro ile gitmek isterseniz, M2 Yenikapı – Hacıosman metro hattından Vezneciler durağına, oradan kısa bir yürüme mesafesiyle de meydana ulaşabiliyorsunuz.

Mecidiyeköyden Maltepe Üniversitesine nasıl gidilir?

Mecidiyeköy’den Maltepe Kampüsü’ne gitmek için; öncelikle meydandan yaklaşık 7 dakika kadar yürümeli ve metrobüs noktasına gelmelisiniz. Buradan 34AS ya da 34G numaralı Söğütlüçeşme metrobüsüne binmeli ve Uzunçayır durağında inmelisiniz.

Beyazıt Kampusu nerede?

İstanbul Üniversitesi Beyazıt Yerleşkesi, İstanbul’un Fatih ilçesi Beyazıt Meydanı’nda yer alan bir yerleşkedir.

Avcılara metro gidiyor mu?

Avcılar’a Raylı Sistemler ile Ulaşım Avcılar ilçesine metro ile doğrudan ulaşım seçeneği bulunmamaktadır. Metro bağlantısını kullanarak Avcılar’a gitmek isterseniz; M1A Yenikapı- Atatürk Havalimanı ya da M2 Yenikapı- Hacıosman metro hatlarını kullanmanız gerekmektedir.

Esenyurta metro ile nasıl gidilir?

Esenyurt ilçesine doğrudan ulaşım sağlayabileceğiniz bir metro hattı bulunmamaktadır. Metro ile aktarmalı olarak Esenyurt’a gitmek isterseniz; M1A Yenikapı- Atatürk Havalimanı metro hattını kullanabilirsiniz. Bu hattı kullanarak DTM- İstanbul Fuar Merkezi durağında inmeniz gerekmektedir.

You might be interested:  Sevgililer Günü Nereye Gidilir Istanbul?(Mükemmel cevap)

Şirinevlere hangi metro gider?

M1A, Bakirköy bölgesinde bulunan Şirinevler konumuna giden son Metro aracıdır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *