Atatürk Üniversitesi Ankara Bürosu Nerede?(Doğru cevap)

 • ATA AÖF Erzurum Açıköğretim Fakültesi Ankara Bürosu Adres : Atatürk Ünivesitesi Açıköğretim Fakültesi Öğrenci İletişim Merkezi Kültür Mahallesi İçel Sokak No:27 Kızılay/ANKARA Telefon : 0312 432 0382

Atatürk Üniversitesi AÖF hangi şehirde?

Atatürk Üniversitesi nerede şeklinde arama yapan bir çok kişi bu Üniversitemizin hangi şehirde olduğunu merak etmektedir. Bu Üniversitemiz Erzurum ilindedir. Üniversitenin fakülte ve meslek yüksek okulları Erzurum ve Merkez ve İlçelerinde dağılmış vaziyette eğitim vermektedir.

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim fakültesine nasıl ulaşabilirim?

İletişim Bilgileri

 1. Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Dekanlığı 25240 Erzurum.
 2. aof @atauni.edu.tr (E-Posta gönderilerinizde mutlaka TC Kimlik Numaranızı belirtiniz.)
 3. 0850 255 02 82 (Çağrı Merkezi)
 4. 0850 241 02 82 ( Ankara İletişim Merkezi)
 5. 0442 231 59 00 (Yazı İşleri Birimi Fax Numarası)

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim kayıtları nasıl yapılır?

YKS sonuçları ile Fakültemize yerleştirilen öğrenciler kayıt işlemlerini 04-08 Eylül 2021 tarihleri arasında e-Devlet kapısı üzerinden elektronik olarak yapabilirler. Fakültemize kayıt yaptıracak olan öğrenci adayları için en kolay ve kısa yol e-Devlet üzerinden kayıt yaptırmaktır.

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim kitapları nereden alınacak?

Öğrenciler derslere ait materyallere öğrenim Yönetim Sistemi (LMS)’den çevrimiçi (online) olarak ulaşabilirler. Aynı zamanda Fakültemiz Online Kitap Satış modülü üzerinden ücreti karşılığında basılı ders kitaplarını temin edebilirler.

You might be interested:  Ankara Sağlık Bakanlığı Lojmanları Nerede?(Çözülmüş)

Anadolu Üniversitesi sınavları nerede yapılıyor?

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri’nin 81 il ve 29 ilçede toplam 11 sınav merkezi bulunuyor. Online yapılan sınavlar ise AÖF internet sitesi üzerinden gerçekleştiriliyor.

AÖF sınavları online mı?

AUZEF AÖF SINAVLARI ONLİNE Mİ YÜZ YÜZE Mİ? Koronavirüs vaka sayılarındaki artış nedeniyle İstanbul Üniversitesi ve Ankara Üniversitesi Açıköğretim AUZEF’e kayıtlı olan öğrencileri sınavlara online olarak girecek.

ATA AÖF muafiyet dilekçesi ne zaman verilir?

Daha önce herhangi bir yükseköğretim kurumundan mezun olan öğrenciler kayıt aşamasında, daha sonra mezun olan öğrenciler ise ortak zorunlu dersler için muafiyet işlemi her yarıyılın ikinci haftası sonuna kadar yapılacağı için bu süreye kadar ivedilikle dilekçelerini Fakültemize göndermek zorundadırlar.

Ata aöf’de muafiyet var mı?

Bu öğrencilerin herhangi bir belge göndermelerine gerek yoktur. Transkript belgesi e-imza veya karekodlu ise dilekçe ile birlikte fakültemize mail yada fax yoluyla iletilmesi yeterli olacaktir. NOT: Muafiyet talebinde bulunan öğrencilerin muafiyet işlemleri 13 Eylül 2021 tarihi itibarıyla yapılacaktır.

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi sınavları nasıl oluyor?

Sınavlar tüm ülkede merkezi sınav yöntemiyle gözetim altında (yüz yüze) gerçekleştirilmektedir.

ATA AÖF e-Devlet kayıt nasıl yapılır?

e- Kayıt kayıt yaptırmak isteyen öğrenci adayları, https://www.turkiye.gov.tr adresinde ‘e-hizmetler’ bölümünde yer alan ve ‘Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı’ başlığı altında bulunan ‘Üniversite E- Kayıt ‘ seçeneğini aracılığı ile kayıt işlemini gerçekleştirebileceklerdir.

ATA AÖF ikinci üniversite kesin kayıt nasıl yapılır?

İkinci üniversite ön kayıt işlemini Yükseköğretim Bilgi Sisteminde (YÖKSİS) mezuniyet ya da öğrencilik bilgisi mevcut olan öğrenci adayları İKİNCİ ÜNİVERSİTE KAYIT SAYFASI’ndan yapabilirler. Bu adresten ön kayıt işlemini yapan adayların kesin kayıt işlemleri için herhangi bir belge göndermelerine gerek yoktur.

You might be interested:  Izmir Ankara Otoyolu Ne Zaman Bitecek?(Çözüm bulundu)

ATA AÖF OBS Şifre Nasıl Alınır?

Öğrenci Bilgi Sistemi ( OBS ) ana sayfasında bulununan ” şifremi unuttum ” veya ” AOF şifre ” butonlarını kullanarak şifrenizi yeniden belirleyebilirsiniz. OBS için belirlediğiniz şifre ile LMS’nede giriş yapabilirsiniz.

AÖF Kitap vermeyecek mi?

AÖF öğrencilere artık kitap vermeyecek, kitaplar dijital ortamda olacak. Öğrencilerimiz kitaplarının en güncel hallerine pdf, html5, e-pub, mobi gibi çok çeşitli formatlarda ulaşabileceklerdir.

AÖF kitap siparişi kaç günde gelir?

Eksik kitaplarınız 15 gün içerisinde, ücretsiz kargo ile size ulaştırılacaktır. Soner bey, sınavlarınızda eKampüs üzerinde yayınlanan güncel kitaplardan sorumlusunuz.

ATA AÖF çoçuk gelişimi dersleri nelerdir?

1.Yarıyılda Okutulan Dersler (Güz Dönemi)

 • Çocuk ve Oyun.
 • Okul Öncesinde Araç Gereç Geliştirme.
 • Çocuk Gelişimi I.
 • Özel Eğitim I.
 • Çocuk Beslenmesi.
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Yabancı Dil (İngilizce)

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *