Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Ankara Büroları Nerede?(Doğru cevap)

  • Ankara il merkezinde 4 adet açıköğretim fakültesi bürosu bulunmaktadır. Ankara Anıttepe AÖF Bürosu Anıttepe Mahallesi Kubilay Sokak Kutlay Apartmanı No:18/9 06570 Çankaya Ankara

Atatürk Üniversitesi AÖF hangi şehirde?

Atatürk Üniversitesi nerede şeklinde arama yapan bir çok kişi bu Üniversitemizin hangi şehirde olduğunu merak etmektedir. Bu Üniversitemiz Erzurum ilindedir. Üniversitenin fakülte ve meslek yüksek okulları Erzurum ve Merkez ve İlçelerinde dağılmış vaziyette eğitim vermektedir.

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim üniversite kayıtları nasıl yapılır?

YKS sonuçları ile Fakültemize yerleştirilen öğrenciler kayıt işlemlerini 04-08 Eylül 2021 tarihleri arasında e-Devlet kapısı üzerinden elektronik olarak yapabilirler. Fakültemize kayıt yaptıracak olan öğrenci adayları için en kolay ve kısa yol e-Devlet üzerinden kayıt yaptırmaktır.

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim sınavları online mi?

ATA AÖF SINAVLARI ONLİNE Mİ? Geçtiğimiz yıl pandemi nedeniyle sınavlar online yapılmıştı. Ancak bu yıl alınan kararla sınavlar yüz yüze olarak yapılacak.

Atatürk Üniversitesi 2 üniversite kaydı nasıl yapılır?

İkinci üniversite ön kayıt işlemini Yükseköğretim Bilgi Sisteminde (YÖKSİS) mezuniyet ya da öğrencilik bilgisi mevcut olan öğrenci adayları İKİNCİ ÜNİVERSİTE KAYIT SAYFASI’ndan yapabilirler. Bu adresten ön kayıt işlemini yapan adayların kesin kayıt işlemleri için herhangi bir belge göndermelerine gerek yoktur.

You might be interested:  Istanbul Göztepe Nerede Hangi Yakada?(Mükemmel cevap)

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim fakültesine nasıl ulaşabilirim?

İletişim Bilgileri

  1. Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Dekanlığı 25240 Erzurum.
  2. aof @atauni.edu.tr (E-Posta gönderilerinizde mutlaka TC Kimlik Numaranızı belirtiniz.)
  3. 0850 255 02 82 (Çağrı Merkezi)
  4. 0850 241 02 82 ( Ankara İletişim Merkezi)
  5. 0442 231 59 00 (Yazı İşleri Birimi Fax Numarası)

Anadolu Üniversitesi sınavları nerede yapılıyor?

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri’nin 81 il ve 29 ilçede toplam 11 sınav merkezi bulunuyor. Online yapılan sınavlar ise AÖF internet sitesi üzerinden gerçekleştiriliyor.

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim kimler başvurabilir?

Herhangi bir önlisans programından (üniversitelerin iki yıllık programları) mezun olan ya da öğrenciliği devam edenler Fakültemiz önlisans programlarına sınavsız ikinci üniversite fırsatıyla kayıt yaptırabilirken herhangi bir lisans programından (üniversitelerin dört yıllık programları) mezun olan ya da öğrenciliği

Atatürk üniversitesi ikinci üniversite kayıtları ne zaman?

Kesin kayıt süreci devam ediyor ATA AÖF ikinci üniversite ön kayıt süreci 1 Haziran’da başlamıştı. Kesin kayıt tarihleri ise 31 Ağustos’ta başladı ve adaylar ATA AÖF ikinci üniversite kayıtlarını 3 Ekim 2021 tarihine kadar yapabilecek.

Açıköğretim üniversite başvurusu nasıl yapılır?

AÖF ikinci üniversite kayıtları “https://aoskayit.anadolu.edu.tr” adresinden yapılıyor. Adaylar e-Devlet şifreleri ile sisteme giriş yaparak başvuru işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Burada istenilen bilgilerin doğru olarak doldurulması ve kayıt sürecinin son aşamasında eğitim harcının yatırılması gerekiyor.

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim sınavları nasıl olacak?

Fakültemizde bir eğitim öğretim yılı içerisinde her dönem için bir adet ara sınav (Blok Uygulama dersleri hariç) ve bir yarıyıl sonu sınavı ile bir bütünleme sınavı yapılmaktadır. Sınavlar tüm ülkede merkezi sınav yöntemiyle gözetim altında (yüz yüze) gerçekleştirilmektedir.

Ataturk Üniversitesi Açıköğretim sınavları nasıl oluyor?

Tüm sınavlar sınav merkezlerimizde gözetim altında merkezi sınavlarla yüz yüze gerçekleştirilmektedir. Fakültemizde ara sınavlar, öğrenci yoğunluğuna göre belirlenen il sınav merkezlerinde yüz yüze gerçekleştirilmektedir. Bu sınav, dönem sonu not ortalamasını %30 oranında etkilemektedir.

You might be interested:  Marmaris E Hangi Havaalanına Yakın?(Mükemmel cevap)

Açıköğretim sınavları online mı?

Peki AÖF sınavları yüz yüze mi online mi olacak? AUZEF AÖF SINAVLARI ONLİNE Mİ YÜZ YÜZE Mİ? Koronavirüs vaka sayılarındaki artış nedeniyle İstanbul Üniversitesi ve Ankara Üniversitesi Açıköğretim AUZEF’e kayıtlı olan öğrencileri sınavlara online olarak girecek.

Sınavsız ikinci üniversite kalktı mı?

İkinci üniversite kayıtlarında ilk Açıköğretim Fakültesi’nin 2002 yılında hayata geçirdiği sınavsız ‘ İkinci Üniversite ‘ programları kayıtları sona erdi. İkinci üniversite için kayıt olan öğrenci sayısı ilk kez bir üniversite okuyacak öğrencilerin sayısını geçti.

Atatürk üniversitesi ikinci üniversite harçları nasıl yatırılır?

Akademik takvimde belirtilen kayıt tarihleri arasında materyal ücretini Halkbank, Vakıfbank veya Ziraat Bankası şubeleri, internet bankacılığı ya da kullanıcı adı ve şifre T.C. kimlik numaranız olmak üzere Öğrenci Bilgi Sistemine (OBS) girerek kredi kartı ile online olarak yatırabilirler.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *