Aras Kargom Nerede Ankara?

  • Sokak Numara: 32 Batıkent – Yenimahalle – Ankara Şube Telefon Numarası : 0 549 781 90 22 veya 0 549 776 81 37 Genel Merkez Hakkında : Firma Ünvanı : ARAS KARGO YURTİÇİ VE YURTDIŞI TAŞIMACILIK A.Ş. Kuruluş Tarihi : 1989 Toplam Şube Sayısı : 800’den fazla

Aras Kargo müşteri hizmetlerine direk nasıl bağlanabilirim?

Değerli müşterimiz, Her türlü soru ve sorununuzda 444 25 52 numaralı Çağrı Merkezi’mizi arayabilir, hızlı ve güvenilir şekilde destek alabilirsiniz.

Aras Kargo nasıl ulaşabilirim?

Aras Çağrı Merkezi, hizmetlerimiz ile ilgili her türlü soru ve sorunlarınıza yanıt vermek ve çözüm bulmak için çalışıyor. 444 25 52 numaralı telefondan haftanın 5 günü (Pazartesi-Cuma) 08:30-18:00 ve Cumartesi günleri 08:30-13:00 saatleri arasında doğrudan Çağrı Merkezi çalışanlarımız ile görüşebilirsiniz.

Aras Kargo Kargom hangi şubede?

Aras Kargo takip numarası ile yaptığınız sorgulamalarda bir sonuç alamıyorsanız yada numaranızın yanlış olduğunu düşünüyorsanız aras kargo müşteri hizmetleri (444 2552) yada en yakın kargo şubesini arayarak kargonuzun durumunu öğrenebilirsiniz.

Aras Kargo takibi nasıl yapılır?

Bunun için yapılması gereken il şey Aras Kargo firmasının internet adresine girmektir. İnternet adresinde karşınıza çıkacak ekranda kargo sorgulama işlemleri yapılır. Kargonuzun takip numarası ilgili boşluğa girilmelidir. Daha sonra sorgula sekmesine tıklamanız yeterlidir.

You might be interested:  Ankara Gazi Üniversitesi Ne Yakın Kyk Yurtları?(Çözülmüş)

Trendyol müşteri temsilcisine nasıl bağlanılır?

Trendyol müşteri hizmetlerine 0212 331 0 200 numarasından hafta içi ve hafta sonu 08:30-24:00 saatleri arasında ulaşılabiliyor.

Yurtiçi kargo Müşteri hizmetlerine nasıl bağlanılır?

Çağrı Merkezi (444 99 99) | Yurtiçi Kargo.

Aras Kargo Cumartesi iade alıyor mu?

Saat kaça kadar şubenize kargomu teslim edebilirim? Gönderinizi şubemize siz teslim etmek istiyorsanız hafta içi 17.30 ‘a kadar Cumartesi günleri ise saat 13.00 ‘a kadar kargonuzu teslim alabiliyoruz.

Aras Kargo iade nasıl yapılır?

İadenizi Aras Kargo ile ücretsiz olarak geri gönderebilirsiniz. Kargonuzu gönderdikten sonra, gerekli olması halinde, gönderi kodunu paylaşmanız istenebilir. Lütfen kargo gönderi numarasını saklayınız. Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Aras Kargo Evden iade alıyor mu?

Dilerseniz şubeye kadar yorulmayın, Adresten Alım hizmetimiz ile çağırın kuryemizi, gönderinizi kapınızdan teslim alalım. Adresten Alım ek hizmetinden yararlanmak için; 444 25 52 numaralı Çağrı Merkezimizi hafta içi saat 15:30, cumartesi günleri saat 12:00’a kadar arayarak da bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

Aras kargoda teslimatta ne demek?

Kargo bugun veya yarın size teslim edilmek üzere evinize getirilecek.

Aras Kargo Pazar dağıtım var mi?

Aras Kargo çalışma saatleri hafta içi her gün sabah tam 09.00’da başlar ve kapanış saati olan 18.00’a kadar hizmet vermeye devam eder. ARAS KARGO HAFTA SONU AÇIK MI? Hafta sonu cumartesi günleri 09:30’dan 15.00’a kadar hizmet vermeye devam eden kargo, Pazar günleri hizmet vermemektedir.

Aras Kargo yönlendirme ne demek?

Bir Şube / Acente/Ticari Vekile gelen kargonun çeşitli nedenlerle (varış merkezi hatası, müşteri isteği vb.) gerekli işlemlerin yapılarak başka bir Şube / Acenteye yönlendirilmesi işlemidir.

Aras Kargo takip numaramı nasıl öğrenebilirim?

Aras Kargo takip numarasını herhangi bir sebepten dolayı bilmiyorsanız veya herhangi bir sebepten dolayı internet erişiminiz yok ise, Aras Kargo ‘yu telefonla arayarak hattaki görevliye kimlik bilgilerinizi verebilir ve Aras Kargo sorgulama işleminden faydalanabilirsiniz.

You might be interested:  Antalya Hangi Partide 2021?(Çözüm bulundu)

Aras Kargo Kargom nerede telefon?

Aras Kargo | 444 25 52.

Trendyol sipariş takibi nasıl yapılır?

Sipariş dağıtıma çıktığında kargo firması tarafından SMS ile bilgilendirilirsiniz. Kargoya verildikten sonra siparişinizin kargo aşamalarını “Hesabım” bölümünde sekmesinde bulunan “Kargom Nerede?” linkinden takip edebilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *