Araba Pazarı Nerede Istanbul?(EN iyi 5 ipucu)

Istanbul araba pazarı hangi semtte?

1-Kadıköy Salıpazarı Açık Otopazarı 40.000m2 Alana sahip oto pazarı Salı ve Cuma günleri normal pazar halinde diğer günler arac pazarı olarak faliyet görmektedir.

Istanbul araba pazarı hangi gün?

İstanbul araba pazarı nerede Tam olarak 40 bin metrekare bir alanda kurulan ikinci el araç pazarı Salı ve Cuma günleri hariç her gün araç alım ve satımına açıktır.

Izmir Kemalpaşa oto pazarı ne zaman?

Yeni normalleşme ile birlikte her Cumartesi günü hizmetinizdeyiz.

Ağrı oto pazarı hangi gün?

Burası, her pazar günü ikinci el oto satışı yapmak isteyen vatandaşlarımız tarafından yoğun ilgi görüyor. Bu alan, modern ve kapalı bir düzen içerisinde, tuvaletleri ve sosyal donatı alanlarıyla güzel bir mekan olacak.

Kadıköy Salı Pazarı kuruluyor mu?

Tarihi Salı Pazarı, haftanın iki günü kuruluyor. Bu günlerden biri isminden de belli olduğu üzere salı, diğeri ise cuma. Salı günü gidenler genelde bölge halkı. Daha çok sebze ve meyve tezgahlarından alışveriş yapıyorlar.

Kırıkkale oto pazarı ne zaman?

Kırıkkale ‘de 2. el araba piyasasının kalbinin attığı ikinci el oto pazarına her cumartesi yüzlerce kişi araba alım satımı için geliyor.

Isparta araba pazarı ne zaman?

Isparta ‘nın oto pazarı hem cumartesi hem Pazar günü kurulmaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri normalde açık olmayan noter, pazarda açıktır. Bu şekilde pazarların güvenli olması sağlanıyor. Tam adresi; Adnan Menderes Bulvarı Davraz Mahallesi Sebze Hali Yanı Isparta, Merkez.

You might be interested:  Istanbul Üniversitesi Harçları Nereye Yatırılacak?(Çözülmüş)

Niğde araba pazarı hangi gün kuruluyor?

Burası, her pazar günü ikinci el oto satışı yapmak isteyen vatandaşlarımız tarafından yoğun ilgi görüyor. Bu alan, modern ve kapalı bir düzen içerisinde, tuvaletleri ve sosyal donatı alanlarıyla güzel bir mekan olacak.

Izmir araba pazarı hangi gün 2021?

05 Haziran 2021 Cumartesi ve her Cumartesi günü tekrar hizmetinizdeyiz. Bekleriz.

Izmir Otokent pazar günü açık mı?

galericilerin yanında 6.sanayi sitesinin olduğu, pazar günleri beyazevler yanında açık oto pazarının yapıldığı yer.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *