Antalya Topçam Plajı Nerede?(Çözünme)

Antalya Topçam Plajı saat kaçta açılıyor?

Sarısu Mesire Alanı, Pazar hariç haftanın 6 günü sabah 08.00 ile akşam 20.00 saatleri arasında hizmet veriyor. Kapanma döneminde bakım ve onarım çalışmalarına başlanan Topçam Mesire Alanı’nda çalışmalar sona geldi.

Antalya Topcam mangal serbest mi?

Antalya Büyükşehir Belediyesi Sarısu ve Topçam piknik alanlarında mangal yasağı sona erdi. Orman yangınlarının ardından Antalya Valiliği genelgesiyle ormanlara giriş ve çevresindeki mesire alanlarında mangal, semaver ve ateş yakmak 30 Eylül’e kadar yasaklanmıştı.

Topçam saat kaçta açılıyor?

Saat 07.00’de kapılarını açan ve 08.00’de tamamen dolan mesire alanında vatandaşlar hem piknik yapıp hem de denize girebiliyor.

Topçam piknik alanı mangal serbest mi?

Yasağın 1 Ekim itibariyle bitmesiyle Büyükşehir Belediyesi iştiraki ANET tarafından işletilen Sarısu ve Topçam piknik alanlarında mangal yasağı da sona erdi.

Sarısu Plajı açık mi?

Deniz, plaj seven hanımlar için antalya’da gidilecek akdeniz’de bulunan güzide plajlarımızdan olan sarısu kadınlar plajı, Yaz sezonunda Haftanın tüm günleri akşam 7’ye kadar kadınlara özel olan bir plajdır.

Topçam piknik alanı ne zaman açılacak?

Antalya İl Umumi ve Hıfzıssıhha Kurulu’nun sahil, park ve mesire alanlarında piknik yasağını kaldırmasının ardından Antalya Büyükşehir Belediyesi Sarısu Mesire Alanı vatandaşların hizmetine açıldı. Tadilat çalışmaları devam eden Topçam Mesire Alanı ‘nın da 10 Haziran Perşembe günü misafirlerine kapılarını açacak.

You might be interested:  Istanbul Hükümeti Temsil Heyetini Hukuken Ne Zaman Tanıdı?

2021 mangal yapmak yasak mı?

MANGAL YAKMAK YASAK MI? “İstanbul İli Orman Yangınlarıyla Mücadele kapsamında İlimiz sınırları içerisindeki ormanlık alanlara girişler, 31.08. 2021 – 30.09. 2021 tarihleri arasında, 6831 sayılı Orman Kanunu’nun 74. maddesi ve 5442 sayılı İl İdaresi Kanunu’nun 9. ve 66. maddeleri uyarınca yasaklanmıştır.”

Antalyada mangal nerede yapılır?

Antalya ‘da Mangal Keyfi Yapılacak 7 Mekan

 • 1-Sarısu Piknik Ve Mangal Alanı
 • 2-Lara Plajı Piknik Alanı
 • 4-Büyük Çaltıcak.
 • 5-Kurşunlu Şelalesi Ve Tabiat Parkı
 • Antalya Kent Ormanı Meşe Kapısı Piknik Alanı
 • 7-Topçam Plajı Mesire Alanı

Antalya’da nerede mangal yakılır?

Antalya Mesire Alanları

 1. Sarısu Mesire Alanı
 2. Kapuz Kanyonu.
 3. Ulaş Parkı ve Plajı
 4. Köprülü Kanyon Milli Parkı
 5. İncekum Tabiat Parkı
 6. Kurşunlu Şelalesi Tabiat Parkı
 7. Karaöz Sahili / Kumluca.
 8. Korsan Koyu (Karaöz)

Topçam kime ait?

Tokat Otogarı’nda düzenlenen teslimat töreni TOPÇAM Turizm ‘den firma sahipleri Erkut Dizman ve Olgun Dizman ile firma yetkililerinin evsahipliğinde gerçekleşti.

Topçam nereye gider?

Topçam Turizm Hakkında Bu iller Afyon, Uşak, İzmir, Eskişehir, Bursa, Burdur, Antalya, Alanya, Denizli, Aydın, Muğla, Marmaris, Samsun, Sivas, Kayseri, Niğde, Adana, Mersin, Kahramanmaraş, Gaziantep, Şanlıurfa ve Manisa’ dır. Firma bu şehirlere her gün karşılıklı olarak seferler düzenlemektedir.

Tokata hangi firmalar gidiyor?

Tokat Seferi Yapan Otobüs Firmaları

 • Adıyaman Gülaras.
 • Adıyaman Öz Gülaras Turizm.
 • Adiyaman Ünal.
 • Best Van Turizm.
 • Can Diyarbakır Turizm.
 • Ede Turizm.
 • Has Turizm Ltd.
 • Mardin Seyahat.

Topçam piknik alanı kaça kadar açık?

Sarısu Mesire Alanı, Pazar hariç haftanın 6 günü sabah 08.00 ile akşam 20.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Peçenek mesire alanı mangal yasak mı?

Ormanlarda yetkili idarelerin gözetim ve denetiminde bulunan, mesire alanları, tabiat parkları ve milli parklarda 5 Ağustos-15 Eylül 2021 tarihleri arasında ateş, mangal, semaver, piknik tüpü ve benzeri maddelerin yakılması yasaklandı.

You might be interested:  Istanbul Etiler Nasıl Gidilir?(Çözülmüş)

Mangal serbest oldu mu?

Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü 1. Bölge Müdürü Fahrettin Ulu, sorunun cevabını verdi. Ancak sadece yetkili idarelerin uhdesinde bulunan mesire alanlarında, tabiat parkı gibi alanlarda piknik yapmak, spor yapmak, hoşça vakit geçirmek serbest ama bunun dışında mangal, ateş yakmak kesinlikle yasaklanmıştır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *