Antalya Topçam Ne Zaman Açılacak?(Çözülmüş)

ANTALYA,(DHA) – ANTALYA İl Umumi ve Hıfzıssıhha Kurulu’nun sahil, park ve mesire alanlarında piknik yasağını kaldırmasının ardından Antalya Büyükşehir Belediyesi Sarısu Mesire Alanı vatandaşların hizmetine açıldı.

Topcam acik mi?

Antalya Büyükşehir Belediyesi de karar üzerine belediye şirketi ANET tarafından işletilen Sarısu Mesire Alanı’nı pandemi kuralları çerçevesinde hizmete açtı. Sarısu Mesire Alanı, Pazar hariç haftanın 6 günü sabah 08.00 ile akşam 20.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Topçam piknik serbest mi?

Vatandaşlar Büyükşehir Belediyesi’ne ait Sarısu ve Topçam mesire alanlarında kontrollü bir şekilde mangal, tüp ve semaverle piknik yapabilecek. Sarısu Mesire Alanı sabah saat 07.30 ile gece 24.00 saatlerinde arasında, Topçam Mesire Alanı ise 08.00- 20.00 saatlerinde hizmet veriyor.

Antalya Topçam mangal yapılıyor mu?

Şahsen Temmuz-Ağustos aşırı kalabalık olduğu için,Mayıs-Haziran-Eylül-Ekim ayları tercihimiz.Hepsinde sabah-akşam kalabilirsiniz, mangal yapılıyor.Cafe var.

Antalya Sarısu Plajı saat kaçta açılıyor?

Haftanın her günü sabah 08:00 akşam 24:00 arası hizmet vermektedir.

Mesireler açık mı?

MESİRE ALANLARI AÇIK MI? Koronavirüs sebebiyle Bakanlık genelgesiyle park, bahçe, piknik alanları, mesire yerleri, plajlar 1 Haziran 2020’den itibaren kullanılabiliyor.

Topçam saat kaçta açılıyor?

Saat 07.00’de kapılarını açan ve 08.00’de tamamen dolan mesire alanında vatandaşlar hem piknik yapıp hem de denize girebiliyor.

You might be interested:  Istanbul Alanya Hangi Yol?(En iyi çözüm)

Topçam piknik alanı kaça kadar açık?

Sarısu Mesire Alanı, Pazar hariç haftanın 6 günü sabah 08.00 ile akşam 20.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Topçam piknik alanı mangal serbest mi?

Yasağın 1 Ekim itibariyle bitmesiyle Büyükşehir Belediyesi iştiraki ANET tarafından işletilen Sarısu ve Topçam piknik alanlarında mangal yasağı da sona erdi.

2021 mangal yapmak yasak mı?

MANGAL YAKMAK YASAK MI? “İstanbul İli Orman Yangınlarıyla Mücadele kapsamında İlimiz sınırları içerisindeki ormanlık alanlara girişler, 31.08. 2021 – 30.09. 2021 tarihleri arasında, 6831 sayılı Orman Kanunu’nun 74. maddesi ve 5442 sayılı İl İdaresi Kanunu’nun 9. ve 66. maddeleri uyarınca yasaklanmıştır.”

Antalyada mangal nerede yapılır?

Antalya ‘da Mangal Keyfi Yapılacak 7 Mekan

 • 1-Sarısu Piknik Ve Mangal Alanı
 • 2-Lara Plajı Piknik Alanı
 • 4-Büyük Çaltıcak.
 • 5-Kurşunlu Şelalesi Ve Tabiat Parkı
 • Antalya Kent Ormanı Meşe Kapısı Piknik Alanı
 • 7-Topçam Plajı Mesire Alanı

Antalya’da nerede mangal yakılır?

Antalya Mesire Alanları

 1. Sarısu Mesire Alanı
 2. Kapuz Kanyonu.
 3. Ulaş Parkı ve Plajı
 4. Köprülü Kanyon Milli Parkı
 5. İncekum Tabiat Parkı
 6. Kurşunlu Şelalesi Tabiat Parkı
 7. Karaöz Sahili / Kumluca.
 8. Korsan Koyu (Karaöz)

Antalya Kadınlar Plajı saat kaçta açılıyor?

Antalya Sarısu Kadınlar Plajı Çalışma Saatleri? Gündüz 08.00 ile 19.00 saatleri arası kadınlara özel hizmet vermektedir. Tesis ayrıca 19.00- 24.00 saatleri arasında ise karma olarak ailelerin buluşma noktası.

Sarısu Kadınlar Plajı saat kaçta açılıyor?

Sarısu Kadınlar Plajı 08.00-19.00 saatleri arasında kadınlara hizmet verecek. 19.00’dan sonra ise karma olarak hizmet sunacak. Öte yandan Büyükşehir Belediyesi ANET Tophane Çay Bahçesi de 10 Haziran Perşembe (bugün) itibariyle kapılarını misafirlerine açtı.

Sarısu Plajı açık mı?

Deniz, plaj seven hanımlar için antalya’da gidilecek akdeniz’de bulunan güzide plajlarımızdan olan sarısu kadınlar plajı, Yaz sezonunda Haftanın tüm günleri akşam 7’ye kadar kadınlara özel olan bir plajdır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *