Antalya Sali Pazari Nerede?(EN iyi 5 ipucu)

 • Antalya Salı Pazarı nerede kurulmaktadır? Antalya, Alanya ilçesi Alanya mevkisinde Kızlarpınarı Mahallesi Pelitlik Caddesi Halk Pazarı Yanı. kurulmaktadır. Antalya Salı Pazarına nasıl gidebilirim? Google harita linki için tıklayın. Antalya Salı Pazarı hangi gün kurulur? Salı günleri kurulmaktadır. Antalya Salı Pazarı saat kaçta kurulur?

Antalyada Pazartesi günü nerede pazar var?

Pazartesi Pazarı

 • Etiler Açık Pazarı – Muratpaşa: Etiler Mahallesi Mevlana Lokantası Arkası
 • Kültür Açık Pazarı – Muratpaşa: Kültür Sitesi içi.
 • Menzil Kapalı Pazarı – Kepez: Yenidoğan Mahallesi Menzil Sitesi Şoförler Odası Yanı
 • Altıayak Açık Pazarı – Kepez: Altıayak Mahallesi Varsak.
 • Beldibi Açık Pazarı – Konyaaltı: Beldibi.

Antalya Şirinyalı pazarı hangi gün?

23 ŞİRİNYALI AÇIK SEMT PAZARI CUMARTESİ AÇIK ALAN ŞİRİNYALI MAH. 1500-1530- 1532-1533 KEŞİSİMİNDE BULUNAN 5653 ADA 1 PARSEL’DE KURULMAKTA.

Antalya pazarı hangi gün?

Salı günü Liman Semt Pazarı ile Gürsu Semt Pazarı (tekstil), Çarşamba günü Öğretmenevleri Semt Pazarı ile Gürsu Semt Pazarı (sebze), Perşembe günü Uncalı Semt Pazarı, Cuma günü ise Altınkum Semt Pazarı ile Pınarbaşı Semt Pazarı kurulacak.

Antalya Altınkum pazarı hangi gün?

Buna göre Pazartesi günü Siteler ve Molla Yusuf Pazarı, Salı günü Altınkum, Pınarbaşı ve Liman Semt Pazarı, Çarşamba günü Öğretmenevleri ve Gürsu Semt Pazarı, Perşembe günü Liman, Siteler ve Molla Yusuf Semt Pazarı, Cuma günü ise Liman, Altınkum ve Pınarbaşı Semt Pazarı kurulacak.

You might be interested:  Istanbul Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Fatih Nasıl Gidilir?(Mükemmel cevap)

Antalya Aksu pazarı hangi gün?

Aksu Belediyesi olarak ilçemize yeni bir kapalı pazar daha kazandırdık. Pınarlı Mahallesi’ ne yapmış olduğumuz kapalı pazar tamamlanarak bugün hizmet vermeye başladı. Çarşamba günleri kurulacak olan pazarla ilgili konuşan Belediye Başkanımız Halil Şahin, “Kapalı pazarımız esnafımıza da bölge halkımıza da hayırlı olsun.

Göynük pazarı ne zaman?

Göynük Cuma Pazarı – Antalya, Antalya.

Alanya’da cuma pazarı nerede?

Alanya Belediyesi’nin yakında başlayacak olan ‘Kapalı Otopark, Pazar Alanı Sinema ve Dijital Kütüphane Projesi’ nedeniyle Pazar Pazarı ile birleştirileceği açıklanan Cuma Pazarı perşembe ve cuma günleri açılacak.

Antalya Belek pazarı hangi gün?

Antalya ‘nın Serik ilçesinde Pazarcılar Odası tarafından Belek turizm merkezindeki Kadriye Mahallesi’nde kurulan gece pazarı hem esnafı, hem de turistleri memnun ediyor. Her hafta cuma günü 16.00-24.00 saatleri arasında kurulan pazar yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı oldu.

Lara sosyete pazarı hangi günler açik?

Cumartesi günleri Lara / Şirinyalı bölgesinde kurulan yerel halk pazarı, kaliteli ürünleri ve ürün çeşitliliği nedeniyle Sosyete Pazarı olarak bilinmektedir.

Antalyada ucuz kiyafet nereden alinir?

Antalya ‘da Alışverişi Ucuza Getirebileceğiniz 7 Mekan

 1. 1- Addax. Addax, burada gezerken dünya moda trendlerine uygun özel ürünler ile alışveriş yaparak tarzınıza yenilik katabilirsiniz.
 2. 2- Çarşamba Pazarı
 3. 3- Cumartesi Pazarı (Nam-ı Diyar Sosyete Pazarı)
 4. 4- Ambar.
 5. 5- Mnc Maniac.
 6. 6- Moda Line Park.
 7. 7- Deniz Nişantaşı

Antalya’da Cuma pazarı nereye kuruluyor?

Antalya ‘da Yener Ulusoy Bulvarı ile Milli Egemenlik Caddesi arasında kalan alanda cuma günleri kurulan semt pazarının bir sonraki haftadan itibaren yeniden kurulması bekleniyor.

Korkuteli pazarı hangi gün?

Korkuteli Çarşamba Pazarı – Antalya, Antalya.

Gürsu pazarı hangi gün?

Perşembe Pazarı – Gürsu, Bursa.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *