Antalya Sağlıkçılara Ücretsiz Ulaşım Ne Zamana Kadar Geçerli?(Soru)

Sağlık hizmeti veren kamu ve özel sektöre ait tüm sağlık kurum ve kuruluşlarında çalışan personel, 30 Haziran 2022’ye kadar toplu taşıma araçlarından ücretsiz yararlanabilecek.

  • Sağlıkçılara ücretsiz ulaşım ne zamana kadar geçerli? Cumhurbaşkanı kararı yla sağlık çalışanlarına 31 Aralık’a kadar toplu taşıma hizmetlerinden ücretsiz yararlanma hakkı getirildi.

Antalyada sağlıkçılara otobüs ücretsiz mi?

Jan. Merhabalar, 31.12.2021 tarihi itibarıyla sağlık personelleri için uygulanan ücretsiz biniş uygulaması son bulmuş olup, yeni bir karar alınması durumunda gerekli duyurular yapılacaktır. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Antalya sağlık çalışanlarına belediye otobüs ne zamana kadar ücretsiz?

Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla yayımlanan karara göre, sağlık çalışanlarına daha önce 31 Aralık 2021’e kadar tanınan ücretsiz toplu taşıma kullanma hakkı, 30 Haziran 2022 tarihine kadar uzatıldı.

Sağlık çalışanlarına otobüs ne zamana kadar ücretsiz 2022?

Pandemiyle mücadelenin aralıksız devam etmesi ve salgın riskinin ortadan kalkmadığını göz önünde bulunduran Büyükşehir Belediyesi, sağlık çalışanlarının toplu taşımadan ücretsiz yararlanma hakkını 28 Şubat 2022 ‘ye kadar uzattı.

You might be interested:  Marmaris Incekum Plajı Nerede?(Çözünme)

Sağlık çalışanlarına ücretsiz ulaşım Uzatildi mı?

Sağlık çalışanlarının 30 Haziran’a kadar toplu ulaşımdan ücretsiz faydalanması da oy birliği ile kabul edildi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla Resmi Gazete’de yayımlanan karara göre, sağlık çalışanlarına tanına ücretsiz Toplu Taşıma hakkı süresi 6 ay daha uzatıldı.

Sağlıkçılara otobüs ücretsiz mi?

Cumhurbaşkanı kararıyla sağlık çalışanlarına tanınan ” ücretsiz toplu taşıma” hakkı, 30 Haziran tarihine kadar uzatıldı. Sağlık çalışanlarına tanınan ” ücretsiz toplu taşıma” hakkı 28 Ekim’de Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanı kararıyla 31 Aralık 2021 tarihine kadar uzatılmıştı.

Antalya ulaşım kimlere ücretsiz?

65 Yaş ve Engelliye Ücretsiz Ulaşım Başladı – Antalya Toplu Ulaşım. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı ile ülke genelindeki tüm toplu taşıma araçları 65 yaş üstü vatandaşlarla engelli bireylere ücretsiz hale geldi.

EGO sağlık çalışanlarına ne zamana kadar ücretsiz 2021?

Bu kapsamda, Cumhurbaşkanlığınca alınan 28 Aralık 2021 tarihli yeni Karar da dikkate alınarak sağlık çalışanlarımız Belediyemizce verilen toplu taşımacılık hizmetlerinden 30 Haziran 2022 tarihine kadar ücretsiz olarak yararlanmaya devam edeceklerdir.

Gaziantep sağlık çalışanlarına otobüs ne zamana kadar ücretsiz?

Sağlık hizmeti veren kamu ve özel sektöre ait tüm sağlık kurum ve kuruluşlarında çalışan personel, 30 Haziran 2022’ye kadar toplu taşıma araçlarından ücretsiz yararlanabilecek.

Adana sağlık çalışanlarına otobüs ne zamana kadar ücretsiz?

Pandeminin ortaya çıktığı günden bu yana en ön safta mücadele eden sağlık çalışanları için yaklaşık 2 yıldır çeşitli hizmetlere imza atan Adana Büyükşehir Belediyesi, son olarak sağlık çalışanlarının Büyükşehir Belediyesi otobüsleri ve metrodan 2022’nin ilk 6 ayında ücretsiz yararlanabileceklerini açıkladı.

Ispark sağlık çalışanlarına ne zamana kadar ücretsiz?

İlişkili Haberler Toplantıda, tüm sağlık çalışanlarının İstanbulkart entegrasyonuna dahil olan toplu ulaşım araçlarından ve İSPARK AŞ’ye ait otoparklardan 30 Hazirana kadar ücretsiz yararlanmasını içeren gündem maddesi oy birliğiyle kabul edildi.

You might be interested:  Ankara Etnografya Müzesi Ne Zaman Açıldı?

Iett Sağlıkçılara ücretsiz mi?

Sağlık çalışanları İstanbulkart ile ücretsiz seyahat edebiliyor. Ücretsiz kullanım hakkı hem toplu ulaşımı kullanmak hem de İSPARK’ları kullanmayı kapsıyordu. İstanbul’da sağlık çalışanlarına ücretsiz ulaşım hakkı en son 12 Mart 2021 tarihinde süresi uzatılmıştı.

Sağlık çalışanlarına ücretsiz ulaşım ne zamana kadar istanbul?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin salgın süreci nedeniyle Mayıs 2020 tarihinde uygulamaya koyduğu sağlık çalışanlarına ücretsiz ulaşım hakkı, 30 Haziran 2022 tarihine kadar uzatıldı. İBB Toplu Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü’nün teklifi, İBB Meclisi’nde oy birliğiyle kabul edildi.

IBB sağlık çalışanı kartı uzatıldı mı?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ‘nin ( İBB ) pandemi süreci nedeniyle Mayıs 2020 tarihinde uygulamaya koyduğu sağlık çalışanlarına ücretsiz ulaşım hakkı, 30 Haziran 2022 tarihine kadar uzatıldı. İBB Toplu Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü’nün teklifi, İBB Meclisi’nde oy birliğiyle kabul edildi.

Sağlık çalışanlarına Marmaray ücretsiz mi?

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, sağlık çalışanlarının Başkentray, Marmaray ve İzban seferlerinden 30 Haziran 2022’ye kadar ücretsiz olarak faydalanabileceğini kaydederek, uygulama başladığından bu yana Marmaray, İzban ve Başkentray’da 9 milyon 798 bin sağlık çalışanının bu imkandan faydalandığını bildirdi.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *