Antalya Otogardan Sideye Nasıl Gidilir?(Çözüm bulundu)

  • Antalya Side arasında daha ucuz bir ulaşım imkanı arıyorsanız Antalya Havalimanı Havaş servisi ile Antalya Otogarı’na gidip buradan Side’ye giden minibüslere binebilirsiniz. Havaalanı Transfer, Ulaşım Antalya Tekirova Arası Ulaşım ve Transfer Ücretleri

Antalya Side otobüsle kaç saat?

Antalya – Side arası otobüs yolculuğu ortalama 1s sürmektedir.

Antalya Side ye nasıl gidilir?

Antalya İl Merkezinden Side’ye Ulaşım Antalya il merkezinden Side’ye ulaşımlar Antalya Otogarı’ndan her yarım saatte bir hareket eden Manavgat minibüsleriyle yapılmaktadır. Manavgat minibüsleriyle Manavgat Otogarı’na ulaştıktan sonra buradan Side dolmuşları ile beldeye ulaşım sağlanabilmektedir.

Side otobüsleri nereden kalkıyor?

Birçok otobüs firması Manavgat’a direkt otobüs seferleri düzenlemektedir. Manavgat Terminali’nde indikten sonra servis araçları ile Side ‘ye yaklaşık 20 dakikada ulaşabilirsiniz. Side ‘ye otobüs ile gelmek isteyenler için bir diğer alternatif ise Antalya Şehirlerarası Otobüs Terminali’dir.

Side Antalya Otogar arası kaç km?

Side Otogarı Hakkında Kısa Bilgiler Side otogarı şehir merkezinin dışın bulunan küçük bir otogardır. Çoğunlukla ilçeler veya iller arası servis araçları otogara sefer yapmaktadır. Antalya şehir merkezinin 66 km. batısında yer alan Side, Akdeniz kıyısı boyunca uzanmış tam bir tatil cennetidir.

Antalya merkezden Manavgat’a Nasıl Gidilir?

Antalya il merkezinden Manavgat’a ulaşımlar, özel araçla veya otobüsler ile yapılabilmektedir. İki mesafe arası yaklaşık olarak 76 kilometredir. İl merkezinden Manavgat’a yapılacak olan karayolu seyahatleri ortalama 1 saat sürmekte olup, Aksu ve Serik ilçelerinin içinden ilçeye gidilmektedir.

You might be interested:  Istanbul Öğrenci Kart Ne Zamana Kadar Geçerli?(Çözüm bulundu)

Ankaradan Side’ye hangi yoldan gidilir?

Ankara ‘dan Side ‘ ye Ulaşım Ankara üzerinden yola çıkmış iseniz, D715 karayolunu kullanarak Konya’ya ulaşmanız ve ardından güney yönündeki Seydişehir’e doğru ilerlemeniz ve Akseki’ ye vardıktan sonra anayol üzerinden D695 karayoluna girmeniz gerekir.

Side Antalya Havalimanı arası kaç km?

Side ‘ye en yakın havalimanı Antalya havalimanıdır ve Antalya havalimanı ile Side arası mesafe 65 kilometredir. En hızlı rota ile 56 dakika sürmektedir.

Side’ye uçakla nasıl gidilir?

Side ‘ ye havayolu ile ulaşım için Antalya Havalimanı’na uçuşları olan Pegasus Havayolları, Onur Air, Sun Express, Atlas Jet Havayolları ve Türk Hava Yolları’nın seferlerini kullanabilirsiniz. Havalimanı’ndan Side ‘ ye otobüs, taksi, terminal içerisindeki şirketlerin ofislerinden araç kiralayarakta ulaşabilirsiniz.

Antalya Havalimanına hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Antalya havaalanı yakınından geçiyor: CV14, KC06, KC34, KL08, UC11, VC56.

Side nerede denize girilir?

Side ‘nin En Ünlü ve Popüler Plajları Listesi

  • Side Halk Plajı Side ‘nin en çok tercih edilen plajları arasında bulunan Side Halk Plajı, belde merkezine yaklaşık 14 kilometre uzaklıkta yer almaktadır.
  • Sorgun Halk Plajı
  • Kumköy Plajı
  • Titreyen Göl Plajı
  • Çolaklı Plajı
  • Side Beachleri.
  • Seaside Beach Lounge.
  • Side Beach Club.

Mersin Antalya Side arası otobüsle kaç saat?

Mersin – Side arası otobüs yolculuğu ortalama 5sa 6dk sürmektedir.

Alanya Antalya Otogar arası kaç km?

Antalya ve Alanya arasında yolcuğunuz 2 saat 26 dakika sürmektedir. Bu iki rota arasındaki otobüs yolu mesafesi ise 689 kilometredir.

Ankara Side arası otobüsle kaç saat?

Ankara – Side arası seyahat mesafesi kaç kilometre ve yolculuk kaç saat sürer? Ankara – Side arası toplam 544 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 8 saat sürüyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *