Antalya Otogar Göynük Nasıl Gidilir?(Doğru cevap)

  • Antalya Otogarı’ndan ise otobüs veya minibüsler ile Kemer ve tatil beldelerine (Çamyuva, Beldibi, Göynük, Ollimpos..) ulaşım sağlanmaktadır. Her zaman Antalya Otogarı’ndan Kemer”e çok kolay araç bulunabilmektedir. Şimdi Antalya Havalimanından Otograra nasıl gideceğimize bakalım.

Kemerden Antalya otogara nasıl gidilir?

Antalya Otogar ‘dan Kemer ‘e ulaşım 45 dakika sürüyor. Kemer ‘e kara yoluyla ulaşım: Kemer, Antalya şehir merkezine 43 km uzaklıkta. Yılın her döneminde Türkiye’nin birçok şehrinden Kemer ‘e şehirlerarası otobüs firmalarının direkt seferleri var. Antalya Otogarı’ndan da her yarım saatte bir Kemer ‘e dolmuş seferi yapılıyor.

Antalya Göynük Neyi Meşhur?

Kemer’in en popüler gezilecek yerlerinden birisi olan Göynük Kanyonu ( Göynük ‘ten 4 km.), muhteşem doğası, ağaçları, şelaleleri ve havuzları ile doğa sporu sevenler açısından muhteşem bir yer. Göynük Kanyonu’unda kanyon keyfi, yürüyüş parkurlarında trekking ve kıyı restoranlarında yeme içme keyfi sürebilirsiniz.

Antalya kemere hangi otobüs gider?

Hangi Otobüs hatları Antalya – Kemer Durağı yakınından geçiyor? Bu Otobüs hatları Antalya – Kemer Durağı yakınından geçiyor: 104, AC03, GCK76A.

Antalya Göynük nereye bağlı?

Göynük,Türkiye, Antalya ilinin Kemer ilçesinin bir beldesidir. Mavi Bayraklı denizi ve doğal güzellikleriyle turistik bir yerleşim birimidir. Belde, ilçe Merkezine 9 km, il merkezine 35 km uzaklıktadır.

Antalya Otogar Kemer arası kaç km?

Antalya Kemer arası 48 kilometredir. Antalya ‘dan Kemer ‘e ulaşım için harcanan ortala süre otomobil ile yaklaşık 50 dakikadır.

You might be interested:  Ankara Toki Konutları Nerede?(Doğru cevap)

Antalya havaalanı otogar arası kaç dakika?

Antalya Havalimanı Otogar arası yaklaşık yolculuk süresi: Antalya Havaalanı ile Otogar arası 600 numaralı otobüs ile yaklaşık 50 – 60 dakika sürmektedir.

Göynük ne yenir?

Göynük usulü mantı, dolma, gözlemeler, hamur işleri, tarhana çorbası ve erişte, kesik, düğün çorbası ve birbirinden lezzetli diğer yemekleri en marifetli ellerden yemenizi tavsiye ederiz.

Antalya merkezde nerelere gidilir?

Antalya Merkez ‘de Gezilecek En İyi 10 Yer;

  1. Antalya Kaleiçi. Antalya Kaleiçi semti antik çağ kalıntıları içeren önemli bir turizm noktasıdır.
  2. Düden – Aşağı Düden. Düden Şelâlesi Antalya il merkezinin yaklaşık 10 km.
  3. Kurşunlu Şelalesi.
  4. Termessos Antik.
  5. Perge Antik Kenti.
  6. Karain Mağarası
  7. Sillyon Antik Kenti.
  8. Antalya Müzesi.

Antalya Kemer otobüs bileti ne kadar?

Antalya – Kemer arası ortalama otobüs bileti fiyatı ₺204.

Antalya Kemer Çamyuva denizi nasıl?

Çamyuva plajı ve denizi de tatilciler için güzel imkanlar sunmakta. Çamyuva plajı’nda güneşlenebilir, berrak denizin tadını çıkarabilir ve çeşitli su sporları imkanlarından yararlanabilirsiniz. Çamyuva ‘nın yaklaşık 3 km.lik kumsalı oldukça güzel ve uzun olup, denize sıfır otellerin ise kendi plajları bulunmakta.

Göynük nasıl bir yer?

Bolu’nun güneybatı bölgesinde yer alan Göynük, iki tepe arasında kalan vadiye kurulmuş klasik bir Osmanlı yerleşimi. Zaten vadiye girmenizle sizi Safranbolu ile özdeşleştirdiğimiz Osmanlı konaklarından oluşan bir ilçe karşılıyor. Mudurnu’ya göre çok daha bakımlı duruyor.

Göynük Kanyonu ücretli mi?

Göynük Kanyonu giriş ücreti 2021, ve ziyaret saatleri Göynü kanyonuna giriş kişi başı: 11 TL. Burası özel bir işletme olduğu için “Müze kart geçerli değildir.” Kanyondaki doğal havuzda yüzmek için 80 TL ödemeniz gerekiyor. Girişte gişeden 10 TL indirimli satılıyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *